Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nastavil ji bom kamere

Nastavil ji bom kamere

Ker sem moški in moški pač ne hodimo na terapije, sem se odločil pisati sem. Namreč, s svojo ženo sem skupaj pet let, imava dva otroka, ki mi gresta kdaj resnično na živce, ker, bodimo iskreni, ni vse lepo z otroki, včasih so res čiste pijavkice. Skratka, moj problem je ta, da sumim, da ima ‘moja’ nekega moškega. Zadnje čase hodi domov pozneje, kar nehala se je truditi za izvrstna kosila, v kopalnici stojijo kupi umazanega perila, otrokom ne bere vsak dan pravljic, ker pravi, da je utrujena. Seksava pa tako in tako skoraj nič. Tega imam dovolj; resno razmišljam, da bi v hiši napeljal kamere. Ker v službo odhaja tri ure pozneje kot jaz in je te tri ure doma čisto sama, ker so otroci v šoli. In bog ve, kaj počne takrat!

 

Namesti jih se boš prepričal ali opravičeno dvomiš.

Kaj se ne bi raje z njo temeljito pogovoril? Verjetno jo poznaš tako dobro, da boš videl če laže.

Lol si luzer. Oba hodita delat a skrb za gospodinjstvo je pa samo njena odgovornost? Daj svoje smrdljive gate v pranje in nehaj razglabljati o tovrstnem posegu v zasebnost. Če gre 3 ure za tabo od doma je normalno, da bo prisla za tabp domov. Skuhaj kosilo za druzino, z otroci malo pospravite itd. sej pa ste ja druzina in ona tvoja sluskinja. Jajcniki se mi posusijo ko berem te zadeve

Oh, saj res, petek bo.

Ne hodite na terapije, med sabo doma pa tud ne komunicirate. Doma ne mrdneš s prstom, otroc ti gredo na živce, čemu naj se še trudi? A odneseš vsaj smeti? Rahe malo sebe posnami. Da boš kaj več ugotovil glede sebe s funkcioniranjem doma.

U mater, ti si pa maher, 5 let sta skupaj, otroci pa že v šoli, pa 3 ure za tabo gre na šiht, seveda pride 3 ure kasneje domov ?. A si jih prej pridelal, priposestvoval, ali   pa  si  si vse lepo zmislil. Lep vikend, pa bolj dodelane pravljice.

DEBIL, no pa operi že tiste svoje smrdljive umazane cunje !

Kaze ti koliko je vredno njeno delo. Ko je opravljeno, ga ne vidis in ti ni nic vredno, zdaj pa ko ni opravljeno, pa mislis da hodi drugam?

Zenska je preobremenjena, ni ji do spolnosti zaradi utrujenosti, zdaj si bo pa se enega bukseljna umislila, ko ima ze doma en len kup brez mozganov??

Kamere ja… Daj perilo prat, pospravi hiso, skuhaj kosilo, preberi tisto pravljico otrokom, pa se bo zena z veseljem zvecer tebi predala. Samo… Bos pa verjetno ti utrujen. In koncno dojel koliko je vredna in kaj se dogaja!

itak je to zmer tko, najprej vas našuntajo da jo oplodite, pol vas pa ne j… pet posto. hahahaha dober de sm gej, vsak lahk seksamo vsak dan če hočmo. teli strejti pa itak pa sončki, desci pa valda potrebni ane. posebej če so une 38+ mamice, še vsako je dec varal, ker je al kreten, al p una ne da k je treba vse v rit vtaknit svojmu Ažbetu al pa enmu drugmu pacientu z enmu ekstra imenom k sam una blesava matka ve zakaj je tko blesav, k je od samega boga dan. pa od njenega jačeca pa un si je spraznu jajca, ampak to je več kot da bi Jezusa zaplodila. bruh

Odgovor na objavo uporabnika
Husband, 25.04.2024 ob 21:08

Ker sem moški in moški pač ne hodimo na terapije, sem se odločil pisati sem. Namreč, s svojo ženo sem skupaj pet let, imava dva otroka, ki mi gresta kdaj resnično na živce, ker, bodimo iskreni, ni vse lepo z otroki, včasih so res čiste pijavkice. Skratka, moj problem je ta, da sumim, da ima ‘moja’ nekega moškega. Zadnje čase hodi domov pozneje, kar nehala se je truditi za izvrstna kosila, v kopalnici stojijo kupi umazanega perila, otrokom ne bere vsak dan pravljic, ker pravi, da je utrujena. Seksava pa tako in tako skoraj nič. Tega imam dovolj; resno razmišljam, da bi v hiši napeljal kamere. Ker v službo odhaja tri ure pozneje kot jaz in je te tri ure doma čisto sama, ker so otroci v šoli. In bog ve, kaj počne takrat!

 

Ni druge kot se prepričat..To bo najbolj sigurno če se je res tako vse spremenilo in boš vedel na čemu si..VSO SREČO ŽELIM..

Fuka se z Bosanci, vso vejo razen tebe.

    Javi, kako se je izšlo😁

Si pa res bedak.

1. Zacni prat in obesat prilo ali placaj cistilki oz. hisno pomocnico 1x na 14 dni

2. Prevzami del odgovornosti in se ukvarjaj z otrokoma in jima preberi pravljice, se igraj, delaj za solo

3. Obcasno skuhaj kosilo

4. Pelji jo na vecerjo, spa dan ali vikend

5. Placaj da gre kdaj na masazo, nohte, depilacijo

 

Ko bos malo vec vlozil v zvezo in druzinsko zivljenje, bo mogoce tudi ona bolj voljna.

Delujes ko en navaden tip ki hodi v sluzbo in domov in to je to. Pol zelis pa seks na hitr tok da bo. Zal zenske danes potrebujemo PARTNERJA ne pa tretjega otroka za katerega moramo vse poskrbeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Pato83, 26.04.2024 ob 19:46

itak je to zmer tko, najprej vas našuntajo da jo oplodite, pol vas pa ne j… pet posto. hahahaha dober de sm gej, vsak lahk seksamo vsak dan če hočmo. teli strejti pa itak pa sončki, desci pa valda potrebni ane. posebej če so une 38+ mamice, še vsako je dec varal, ker je al kreten, al p una ne da k je treba vse v rit vtaknit svojmu Ažbetu al pa enmu drugmu pacientu z enmu ekstra imenom k sam una blesava matka ve zakaj je tko blesav, k je od samega boga dan. pa od njenega jačeca pa un si je spraznu jajca, ampak to je več kot da bi Jezusa zaplodila. bruh

MA ti si kreten vseh kretenov.A si sploh v solo hodil?

V miru Počiva. Če vidiš kup perila ga daj prat. Prosi jo za izvrstno kosilo in ti potem pomij posodo.

Pejt na govorilne ure in v trgovino….

Ce je pametna valda nima jebaca doma..kamere ne bodo pomagale…

 

    dopizdil ji je se teb brisat rit in je vse pustila naj zgnije. edino pravilno ker s tabo ni nic. fotr se ti pp opisanem ne da bit. moz si tut zgleda da v kurcu. oba mata sluzbe doma se zgleda ne dotaknes nicesar. se cudim da se zenska ne loci od tazga luzerja. ona ni tvoj suzenj. zacni delaz 50/50 pa se bo sigurno kaj spremenil.

Živijo. A se, kdaj vprašaš, kaj jaz prispevam familiji.? Meni se to sliši, da samo jemlješ. Glej primarna moška energije je dajanje, ženska prejemanje. Kaj, ji nudiš, kaj ji daš. Jo pelješ, kam, da si napolni baterije? Koliko prispevaš finančno, kaj ti doma sploh delaš? Al se obnašaš, kot en od otrok?

A jih pelješ, kdaj na izlet? Vse. Kako poskrbiš, da si na fila baterije. Pazi s kamero, lahko prinese ločitveni list. Ne jokat, ko bo dobila, boljšega tipa od tebe. Za kaj, ti ne skuhaš, če prideš veliko prej domov?

5 let sta skupaj, frajer ima otroke v šoli!

DEBIL LAŽNIVI

SIGURNA SEM, DA SI SOLO

Recimo a knjigo Popolni ljubimec si že prebral? A si že kdaj slišal, da je možno, da tudi ženska doživi orgazem? Aja, otroci pijavke. Seveda in itak. Še posebej, če jim prostovoljno nič ne nudiš, morajo izsilit. Daj 8n nudi jim kaj prostovoljno. Pa v kak poletni tabor jih vpiši. Taborniki, jezikovni tečaji.

Ti imaš težave sam s sabo in ne z ženo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3699, 26.04.2024 ob 19:19

Kaze ti koliko je vredno njeno delo. Ko je opravljeno, ga ne vidis in ti ni nic vredno, zdaj pa ko ni opravljeno, pa mislis da hodi drugam?

Zenska je preobremenjena, ni ji do spolnosti zaradi utrujenosti, zdaj si bo pa se enega bukseljna umislila, ko ima ze doma en len kup brez mozganov??

Kamere ja… Daj perilo prat, pospravi hiso, skuhaj kosilo, preberi tisto pravljico otrokom, pa se bo zena z veseljem zvecer tebi predala. Samo… Bos pa verjetno ti utrujen. In koncno dojel koliko je vredna in kaj se dogaja!

Bravo!

New Report

Close