Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NatašaH

NatašaH

Danes bomo preoblekle posteljo.
Če ne zmorete same, prosite nekoga, da vam bo pomagal obrniti jogije.
Če imate kakšen spray (npr.: JASA) – prešpricajte jogije in blazine.

Potem vzemite najljubšo posteljnino in preoblecite posteljo. Potrudite se kar se le da. Res poskrbite, da bodo vsi kotički posteljnine zapolnjeni in da bodo blazine zrahljane.

Še ideja!
Če imate sušilec, potem dajte blazine v sušilec za priblišno 20 minut. Zraven priložite še kakšno dišečo krpico.
Vzemite si čas in uživajte v tem!

Morda boste šle nocoj prej spat kot ponavadi, ker vas bo vabila prijetno dišeča in postlana postelja …

Nataša

PS: seveda ne boste šle prej spat, doker ne bodo narejene “obvezne 4”

__________________________-

Dear Friends,

Today is the day to remake your bed. This may take a little longer than usual but so well worth it. Strip your bed and remake it. Get someone to help you flip the mattress, if you can’t then try **** to turn it around. If you have some fabric spray such as febreeze, spray your mattress and pillows. Then place those crisp freshly washed sheets and blanket on. Take extra care when making the bed. Really tuck those corners in and fluff the pillows. An extra tip is to toss your pillow in the dryer with a dryer sheet for added freshness and fluff. Use your bedspread or comfortor and make up the rest of the bed. Take your time and know how much you will enjoy getting into your bed tonight and how wonderful it will feel.

Maybe tonight you will go to bed a little earlier or stay in bed a little longer tomorrow morning **** taking some time to enjoy something so simple yet rewarding.

Kelly

JOOOOOJ – tale polna luna me dobro trka!!!!!! :))))))

Namesto naslova, sem napisala kar svoje ime!!!!!!

;o))))))

Sem že mislila, da si tako zdolgočasena, da sama sebi odpiraš poste……. človek bi verjel, da si nehala kaditi, ne da te samo luna daje……. ;o)))))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ne, vse v redu, ampak, prav razumem, da daš povštre (suhe) v sušilec, da lepše dišijo? A take s perjem tudi lahko?

:)))))))))))

Saj tisti, ki me poznajo tako ali tako vedo, da sem včasih malo !”#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/&/(())(/&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$#$”#”!””##$${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/& in ne zamerijo več :))))

:))))

Največkrat se mi to zgodi ob petkih, ko je vpliv polne lune …

kadim pa še vedno :(((

Kaj misliš, ali je samo potuha, ali bi mi uspelo, da iz teh 5 – 7 cigaret dnevno počasi preidem na NULO!

Nataša

Ojej, za perje nisem prepričana …. Ampak glede na to, da sem nekoč puhovko (bundo – gosje perje) očistila v sušilnem stroju in je bilo vse OK, mislim, da ne bi bilo nič narobe.
Ne prevzemam odgovornosti!

Drugače sem jaz že večkrat (navadne) vzglavnike osvežila v sušilcu. Celo oprala v pralnem stroju.

Nataša

Bemti, si predstavljaš, da ga raznese?

Potuha!!! ;-(( Pojdi na nulo! Če ne bo prvič uspelo, bo pa drugič!! Samo tebi bo že prvič, ker boš imela vso našo podporo!! Ajde – ti določi datum, jaz ti priskrbim moralno podporo in navijačice!! ;o))))

Gremo, pogum velja!! Danes je moj 15 dan!!! Popolnoma brez vseh pripomočkov in pretiranega žretja ! Jupi!!!!! ;o))))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

LOL!!!!

Hvala, res sem se nasmejala.

New Report

Close