Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nataši in Evi

Nataši in Evi

da slučajno ne napišeti še kakšnega sporočila, ker bom v nasprotnem primeru jaz postregel z podtatki, pa ne na forumu, ampak se takšne reči opravljajo in urejajo drugje.

Za ostale pa, le pošiljajte mi takšna sporočila na mail, bom kmalu ukrepal.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ti Primož, kar izvoli. Saj vemo tudi kdo si ti.

Mimogrede, čigavo indentiteto (nick) si bo pa zdaj prilastila Eva 1 (pa da ne dolgovezim, ker ima še vsaj 20 drugih vzdevkov po netu)?

Pa ne bodimo dvojnih meril: Tle se ne sme reči dr.., lahk se ga pa meša.

Ker so nas tu sama ušesa oz. oči :-))), te vsi lepo prosimo, da nam razložiš malo več kaj se dogaja! Vsi nestrpno čakamo! 😉

Mal pozno je vse tole…

Za vsako rit se enkrat palca najde. Bolje enkrat kot nikoli.

Spoštovani Primož,
daj povej ti meni, nerazgledanemu popotniku, v čem je razlika, da se tule na seks čveku eni želijo zmenit za srečanje, na obrtniškem forumu pa se eni ponujajo, sicer z drugačnimi uslugami, ampak se ponujajo. To je še veliko slabše oziroma je enko, kot bi se tukajle ponujale seks usluge. Pa se ne, naletel smo sam na takoimenovane “fffuk fehtarje”. In to je še strahotno daleč od “daj – dam”. Tam na obrtniškem forumu je pa že čisti daj – dam in ne vem, če ima smisel, da nadomeščate Salomonov oglasnik.
Jaz forum razumem kot stran, kjer bi ljudje dobili odgovore, ne pa da se jih pošilja ….na SOS firmo. Lepo bi bilo, da bi blokiral tudi njih, če se že greste cenzuro.

Ja pa še: nikar ne grozi z objavo ali posredovanjem podatkov. Te pravne pravice nimaš. Ali pa če jo imaš, mi pokaži zakon in člen.

nobody, Phoenix, AZ

No, sem pozabla napisat, da sem bila tud sama *** fehtar. No, nisem več, ker čuvam.

Kje s i pa to napisala? Jest nič ne vidm, simpl es det!

nobody, Phoenix, AZ

Js mam pa res čist dost. Ukinmo ta forum in se pejmo Religija in vera.

Bi a pričer, simpl es det.

Lepo prosim še enkrat, da ne zamenjujete mojega nicka z nickom eva1.
Res nisem ona.

DOKAŽI !:)))

Kako za vraga naj dokažem? Samo Primož lahko potrdi! Pa tudi ne vidim smisla – če bi če igrala dvojno vlogo, bi si valjda izbrala drugačen nick.

joj da si ne boš še problemov naredla! kaj se sekiraš tolko zaradi tega?

Zato, ker mi ni všeč pisanje eve1.

Daj številko tvojega mobija, številko Eve1 že imamo, če je tvoja drugačna…

Kaj pa če si jo izmislim in slučajno trofim tvojo:))))

Bom poklical samega sebe, ;=))))))))))))))))

Mogoče te bom še jaz 😉

No, pa daj…

Če ju vsaj malo bereš, se ti kaj hitro posveti, da nimata nič skupnega!

Bravo

V bistvu mi zelo primankuje sexa in moških v meni,ne vem .

Npr. da gre en dec mimo tebe in ti gre na bruhanje, ko ga vidiš… imaš zamorjen dan zaradi tega? Zakaj jo sploh bereš? Predvidevam, da je to ena smrklja, ki se nebi smela past tule gor. Hvalabogu, pa je ta forum narejen tako, da ti njenih postov niti ni treba odpirat!

New Report

Close