Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek naturetin prebranec

naturetin prebranec

Kakšen je naturetin prebranec iz konzerve? je dober ali je tipična jed iz konzerve? Ali se ga samozagreje oziroma kako se ga pripravi?

meni mnogo boljši od podravke…

Meni je ful dober. Za nekaj minut ga daš v pečico in to je to. Dodajati ni potrebno ničesar.

Mi ga še vedno popečemo v lončeni/stekleni posodi; drugače pa že leta uporabljamo na piknikih in je ena redkih stvari, ki gre vedno do konca. Jemo pa tudi pozimi, celo kot samostojno.
Kupujemo pa Mercatorjevo Mizica pogrni se, kar je isto.

Edina pripravljena hrana iz konzerve, ki je res dobra!

Odvisno na kakšne okuse si navajena.

Meni osebno je mnogo preslan in čuti se tisti priokus pripravljenih jedi. Neke začimbe in arome, ki jih v doma pripravljenem ni.

Ampak, kot sem že napisala, meni je glavni problem ta, da mi je občutno preslan.

jaz ga pogrejem za par minut, mogoče dolijem malček vode in dodam svež peteršilj. Mljask.

Meni je všeč, okusen, ampak nekoliko preslan.

Jaz pustim stat konzervo pokonci nekaj časa, da maščoba priplava na vrh. Ko ga odprem, je vsa maščoba zbrana na vrhu in tisto odlijem stran.

Se pridružujem mnenju, da je to ena redkih konzerviranih jedil, ki so zelo dobre.

Meni je super, ampak ga dam vedno še za ene dvajset minut v pečico. Tudi pri nas ena od dveh pripravljenih jedi, ki jih jemo (ta druga je pa baked beans – očitno so fižol in pločevinke dobra kombinacija :))

Priokus in tipičen vonj predpripravljenih jedi. Ga ne maram.

Meni ni tako zelo švoh, da bi pa dol padla pa tudi ne. Imamo ponavadikakšnega v shrambi za nujne primere:) Mi je pa seveda preslan in ga malo razredčim, moj pa doda še malo mesa.

je pa to lasišna predpripravljena hrana s s čisto preveč dodatki, npr mlekom v prahu.

____________________________________________________ Only the stupid need organization, the genius controls the chaos! A.E. [url=http://www.ogrevanje-hlajenje.net]Toplotne črpalke[/url] | [url=http://www.alterish.com]Alterish.com - Let's cook[/url]

Vi pa ne veste, kakšen je prebranac, če vam je ta iz konzerve dober, sori.

Dostikrat se govori o tem prebrancu in vsi ga zelo hvalijo. Smo poskusili doma, pa nikomur ni posebno všeč. Je ok za na hitro, kot pač vsa konzervirana hrana.

Samo malo več časa pa je treba za “skoraj pravi” 🙂 prebranac iz pražene čebule, žličke paprike in konzerve navadnega (po možnosti belega) fižola. Čeprav je tudi to bližnjica, po okusu bolj spominja na pravo hrano, pa še bistveno ceneje je (1 čebula + 1 navadna konzerva fižola < konzerva prebranca).

Men je dobr, če ga ješ enkrat na pol leta. Iz konzerve v pečico za kakšnih 20 min.
Je pa to kljub vsemu hrana iz konzerve, ne pa “prava” stvar.

Začuda je kar dober , Golaž Carica je pa odličen

pizda kako se ga skuha no pizda vm materna

Tezko doma tako dobrega skuhas. Odlicen je. Pasulj ali prebranec, isto je. Pogrejes ali speces

Za pismene ljudi je vse napisano na konzervi, kako ga pripraviš.

Odličen je, še prej ga dobro pogrej, lahko dodaš malce popečene slanine.  Mi prebranac jemo zraven čevapčičev..

Edina jed iz konzerve, ki jo jemo. Nam je res dober. Spečem v pečico kot žar prilogo, včasih pa tudi kar tako, s solato.

New Report

Close