Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Navajanje rezultatov analiz o islamu je sovražni govor!

Navajanje rezultatov analiz o islamu je sovražni govor!


Še ena, ki so jo naučili o dveh Kuranih? Mi lahko navedeš citate, ki so kontraindiktorni? Pa ne navajaj mi linkov iz spleta, zanimajo me samo citati. Saj veš, številka poglavja, št. verza in sam verz. Čakam, hvala.[/quote]

Itak, ni problema. Na pripeti sliki si poglej. To je iz videa “A of Islam” v 9:07 minuti.[/quote]

Pravi vjernici su samo oni čija se srca strahom ispune kad se Allah spomene, a kad im se riječi Njegove kazuju, vjerovanje im učvršćuju i samo se na Gospodara svoga oslanjaju,

oni koji molitvu obavljaju i dio od onoga što im Mi dajemo udjeljuju.

Oni su, zbilja, pravi vjernici – njih počasti, i oprost, i obilje plemenito kod Gospodara njihova čekaju.

Tako je bilo i onda kada te je Gospodar tvoj s pravom iz doma tvoga izveo – što jednoj skupini vjernika nikako nije bilo po volji.

Raspravljali su se s tobom o borbi; iako im je bilo očito da će pobijediti, nekima od njih je izgledalo kao da se na oči svoje u smrt gone.

I kada vam je Allah obećao da će vaša biti jedna od dvije skupine – a vi ste više voljeli da vam padne šaka ona koja nije bila naoružana – Allah je htio da riječima Svojim istinu utvrdi i nevjernike u korijenu istrijebi,*

da istinu utvrdi i neistinu uništi, makar to ne bilo mnogobošcima po volji.

I kada ste od Gospodara svoga pomoć zatražili, On vam se odazvao: “Poslaću vam u pomoć hiljadu meleka koji će jedni za drugim dolaziti.”

Allah je to zato učinio da bi vas obradovao i da bi se time srca vaša umirila; a pobjeda je samo od Allaha – Allah je zaista Silan i Mudar;

kad je On učinio da se radi sigurnosti svoje u san zavedete i s neba vam kišu spustio da bi vas njome očistio i da bi od vas šejtanovo uznemiravanje odstranio i da bi srca vaša jakim učinio i njome korake učvrstio.*

Kada je Gospodar tvoj nadahnuo meleke: “Ja sam s vama, pa učvrstite one koji vjeruju!” U srca nevjernika Ja ću strah uliti, pa ih vi po šijama udarite, i udarite ih po prstima.

Zato što se suprotstavljaju Allahu i Poslaniku Njegovu; a onoga ko se suprotstavlja Allahu i Posalniku Njegovu, Allah će zaista strašno kazniti.

Kazna vam je to, pa je iskusite, a nevjernike čeka patnja u ognju.

je celotno treba prebrat, ne pa samo en verz navesti

Ti nimaš pojma o islamu, sedaj mi je pa jasno. Kaj pa dela IS? Zakaj misliš, da to delajo, glede glav, če imajo pa metke? A ni lažje metek izstreliti? A veš, v času Mohameda še niso imeli metkov in pištol, zato to delali na tak način. A misliš, da Turki niso delali iz glav kupov, če pa vse kronike piše o tem?

Kolk ti plačajo, da laži širiš?[/quote]
Ja zdej bo rekla,da oni niso muslimani.[/quote]
Seveda niso muslimani. Musliman nedolžnih, civilistov ne sme pobijati. Musliman pomeni podrejen bogu, poslušen Njemu. Vsi normalni muslimani pravijo, da jim IS dela sramoto, da to ni islam. Najbolj škodijo ravno muslimanom. Če musliman ubije muslimana, je najhujši greh.

Ne razumem srbo-hravaščine al kakšen jezik je že to.


Ma jaz vas res ne razumem,po eni strani propadajo,po drugi pa gospodarijo svetu.Kaj zdej,odločite se.Če pa misliš da je hud napredek štepanje otrok z 20 različnimi nepismenimi ženskami, pol pa priznam muslimani so blazno napredni,tako kot zajci v štali,večkrat na leto je prav lušno,ko gledaš male kosmatinčke,ki skakljajo naokoli.[/quote]
Ti res nimaš razuma, vsako stvari ti je treba narisat, očitno.


Vsak, ki se malo potrudi, jezik razume. Raje reči, da NOČEŠ.


Ja zdej bo rekla,da oni niso muslimani.[/quote]
Seveda niso muslimani. Musliman nedolžnih, civilistov ne sme pobijati. Musliman pomeni podrejen bogu, poslušen Njemu. Vsi normalni muslimani pravijo, da jim IS dela sramoto, da to ni islam. Najbolj škodijo ravno muslimanom. Če musliman ubije muslimana, je najhujši greh.[/quote]
Ja kaj pa so? morda hindujci? Oni pravijo,da so muslimani tisti ta pravi,ki sledijo koranu zelo natančno.Vidim pa da se ti osramočeni muslimani,ki jih navajaš ne počutijo ravno dovolj osramočene,saj ne reagirajo resnično,se pravi manjšina lažnih muslimanov sramoti večino pravih muslimnov in večina je tiho ali pa radi reda nekaj malega pokomentira,ko se zgodi kak pokol..
Kdo je zdaj pravi in kdo lažni? Tisti ki je tiho in to dopušča ali tisti ki to počne brez da bi se slišal velik krik tistih ki so osramočeni?


Ma jaz vas res ne razumem,po eni strani propadajo,po drugi pa gospodarijo svetu.Kaj zdej,odločite se.Če pa misliš da je hud napredek štepanje otrok z 20 različnimi nepismenimi ženskami, pol pa priznam muslimani so blazno napredni,tako kot zajci v štali,večkrat na leto je prav lušno,ko gledaš male kosmatinčke,ki skakljajo naokoli.[/quote]
Ti res nimaš razuma, vsako stvari ti je treba narisat, očitno.[/quote]
Razumem jaz zelo dobro,če si pa ti neodločna pa ni moj problem.

Lej, živi v svojem pravu, jaz bom v svojem, tole nima smisla.
Ti boš blebetala eno, jaz drugo. Moj namen ni kreg.


Ti res nimaš razuma, vsako stvari ti je treba narisat, očitno.[/quote]
Razumem jaz zelo dobro,če si pa ti neodločna pa ni moj problem.[/quote]
Propadajo po številu in po praksi svoje vere. Tistih nekaj, ki gor držijo celi svet, je že res, da so močni, ampak kolikor so močno, toliko so pohlepni. Delajo samo škodo. Kar ni v skladu z njihovim prepričanjem, z njihovimi načeli.

Propadajo kot verniki.

Zmagovalna danes bravo sedi 5
Se pravi iz ust muslimanov velikokrat slišimo(vem da ti nisi -še) kako so židje in kristjani krivoverci,ampak mohamed je pa prišel dopolnit židovsko staro zavezo in krščansko novo..torej dopolnjuje nekaj kar je v osnovi krivoverstvo..
kompletna zmaga na vseh frontah..
Muslimanski svet pa vsak dan bolj cveti ane…opasani s sabljami in bombami najprej po svojem svetu in zdaj še po evropskem,res ni kaj zelo so napredovali versko.


Razumem jaz zelo dobro,če si pa ti neodločna pa ni moj problem.[/quote]
Propadajo po številu in po praksi svoje vere. Tistih nekaj, ki gor držijo celi svet, je že res, da so močni, ampak kolikor so močno, toliko so pohlepni. Delajo samo škodo. Kar ni v skladu z njihovim prepričanjem, z njihovimi načeli.[/quote]
Se pravi židje delajo škodo,muslimani pa samo napredek..tisto z zajci in mladimi sem ti že omenila ane,saj veš da se ne ponavljam..


Jaz se samo pogovarjam,se ne kregam,zakaj bi se?

Zmagovalna danes bravo sedi 5
Se pravi iz ust muslimanov velikokrat slišimo(vem da ti nisi -še) kako so židje in kristjani krivoverci,ampak mohamed je pa prišel dopolnit židovsko staro zavezo in krščansko novo..torej dopolnjuje nekaj kar je v osnovi krivoverstvo..
kompletna zmaga na vseh frontah..
Muslimanski svet pa vsak dan bolj cveti ane…opasani s sabljami in bombami najprej po svojem svetu in zdaj še po evropskem,res ni kaj zelo so napredovali versko.[/quote]
Nikakor ne drži. Oni so “ljudje iz knjige”, celo poroka z njimi jim je dovoljena. Če bi bilo res tako, to ne bi bilo možno. Sledenje Jezusu npr. je zelo zaželeno. Muslimane motijo samo cerkve, ker se v njih dogaja zavajanje in širjenje krive vere. Ravno zato, ker cerkev uči, da je Jezus BOG. Tukaj sem pa še jaz jezna.


Jaz se samo pogovarjam,se ne kregam,zakaj bi se?[/quote]
Take razprave slej ko prej privedejo do krega. Sicer pa so mi taki pogovori nekako brezpredmetni. Se raje pogovarjam o stvareh, od katerih dejansko imam kaj koristi.
Prepričana v svoj prav, jaz, ti, ne pelje nikamor.

kregate se, kateri izmišljeni bog je boljši? Kr nadlajujte..

Zmagovalna danes bravo sedi 5
Se pravi iz ust muslimanov velikokrat slišimo(vem da ti nisi -še) kako so židje in kristjani krivoverci,ampak mohamed je pa prišel dopolnit židovsko staro zavezo in krščansko novo..torej dopolnjuje nekaj kar je v osnovi krivoverstvo..
kompletna zmaga na vseh frontah..
Muslimanski svet pa vsak dan bolj cveti ane…opasani s sabljami in bombami najprej po svojem svetu in zdaj še po evropskem,res ni kaj zelo so napredovali versko.[/quote]
Nikakor ne drži. Oni so “ljudje iz knjige”, celo poroka z njimi jim je dovoljena. Če bi bilo res tako, to ne bi bilo možno. Sledenje Jezusu npr. je zelo zaželeno. Muslimane motijo samo cerkve, ker se v njih dogaja zavajanje in širjenje krive vere. Ravno zato, ker cerkev uči, da je Jezus BOG. Tukaj sem pa še jaz jezna.[/quote]
Ja in kaj se dogaja po đamijah ?Tam se ne novači borcev kajne ,niti se ne pridiga krive vere?Postavili so mohameda nad mojzesa,nad abrahama -mar to ni kriva vera?
Ljudje iz knjige jim rečejo muslimani,drugače so pa oni ljudstvo izraela ali božje izbrano ljudstvo. Bolj logično bi bilo da bi se muslimanom reklo ljudstvo knjige(hagara in izmail) .Kolikor vem je bog rekel njim,da so njegovo ljudstvo in potomcem hagare,da niso njegovo ljudstvo,torej povej kdo je zdaj ljudstvo knjige?
Že od nekdaj izrael izpolnjujejo svojo zavezo bogu-res da ne vsi ,veliko jih pa in potem se pojavi nek muhamed in uči žida biti žid,hkrati pa uči kristjana biti kristjan,ker se sklicuje na jezusa, o katerem je nekaj nekje slišal in prebral in seveda mu njegovi sledilci niso lih pasali,ki je bil tudi čisto tako mimogrede žid..samo on -mohamed ni bil žid in je čez noč postal največji žid(izbranec boga ) med židi,čeprav nikoli ni prisegel na sinaju-mimogrede jezus je,zdaj pa razumi če lahko..
zgleda da so samo muslimani pravoverci ane
Mohamed je prišel učiti žide,kako biti žid..sej ni res pa je..


:))))
vsaj dovgčas ni
p.s midve se ne kregava ampak prijetno čvekava


Jaz se samo pogovarjam,se ne kregam,zakaj bi se?[/quote]
Take razprave slej ko prej privedejo do krega. Sicer pa so mi taki pogovori nekako brezpredmetni. Se raje pogovarjam o stvareh, od katerih dejansko imam kaj koristi.
Prepričana v svoj prav, jaz, ti, ne pelje nikamor.[/quote]
Ma saj ni važno kdo ima prav,men se danes neki piše,pa tole meni lih taman kod budali šamar -a sem prav napisala,ker ti znaš bolje srbsko,hrvaško,bosansko-nevem kateri je zdaj to vse tri raje napišem

Piši piši, jaz letim v službo.

grda resnica – čestitke za vztrajnost! Saj efekta pri wannabe vehabiji itak ne bo. Bo pač kmalu poniknila in se potem spet pojavila po drugim nickom (je že parkrat bilo tako).
Vedno pa bo začela z argumentiranjem v stilu tegale (je pa žal v nemščini, obstaja pa tudi v ang., samo trenutno ne najdem):
http://www.pi-news.net/2013/04/die-lugen-der-moslems/

A na zavedo med Muhammedom s.a.v.s. pa židi ste pa puzabl??????

https://www.youtube.com/watch?v=CBcA2IaZyNg

https://www.youtube.com/watch?v=mlLZKUuc2jk

Rabini priznajo grda resnica

https://www.youtube.com/watch?v=4sgTzgQjvc4

https://www.youtube.com/watch?v=Ab6fdoCkZTA

https://www.youtube.com/watch?v=dT8_faUmR1w

https://www.youtube.com/watch?v=AGTUfFb73uA

https://www.youtube.com/watch?v=h0sk9l6Q2lI

Usi so musliči

New Report

Close