Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naznosna mati

Naznosna mati

Pozdravljeni.
potrebujem pomoc. Od mojega fanta mama je neznosna. Sicer z njo  v stikih nismo ze nekaj casa, smo pa zato z sestrami in brati(mladoletni)… zgodba je kar dolga…vse se je zacelo ko sem jo prvic spoznala. Poznate tisti obcutek ko ti pravi da nekdo ni dobra oseba? Tocno ta obcutek sem dobila pri njej… pa sem rekla eh bomo videli… no pa smo res… nebom govorila cele njene zivljenske zgodbe (jo dosti sama da se smili drugim in mede slabo luc na druge), bom samo na kratko… v enem letu kar sem zivela pri njih sem videla marsikaj… vglavnem pa to kako se obnasa do svojih otrok…(skoraj vsi imajo drugega oceta).. v tem letu zenska niti enkrat ni skuhala toplega obroka, niti pospravila stanovanja… hrano so takrat dobivali iz sole( v casu covida) to je bil edini obrok katerega so dobile in seveda kar sem jim skuhala jaz… z njimi se ni ukvrjaala za solo…vsi so tisto leto naredili solo zaradi mene in mojega fanta… (nama pac ni bilo useeno za otroke). Po selitvi so se pa zacele drugacne fore iz njene strani. Prepovedala nama je stike z otroci… ponovno je bila nazaj z moskim kateri je imel takrat prepoved priblizevanja do nje in vseh otrok, kraja denarja, izoriscanje invalidov, izkoriscanje drzave…

no zdaj je oa tako dalec da je enega od otrok vrgla ven iz stanovanja kkjub mladoletnosti in kljub temu da se sola in dela( spata za izpit). Denar ima seveda cez ona… kateri je pa zal izginil in noben neve kje je… osatlima (15. in 13.) pa tudi vsak dan pravi da naj se poberejo ze enkrat da bo ona lahko koncno zivela…

naj poudarim druzina je na csdju ze vrsto let…

prijave so bile podane ampak noben ne ukrepa nic… nevem ali nocejo videti kaksna mati je…

kam se lahko se obrnem za pomoc… otorci so psihicno cisto uniceni… agresija je prisotna vsak dan….
meni se smilijo otroci. Prosim to je samo kratka zgodba… zgodba se vlece ze 10 let…. Res rabim pomoc ker ne zelim da so otoci se bolj travmatizirai.. besede katere uporablja pri njih nebi prvakoval da ti jih rece lastna mama…

CSD, INŠPEKTORAT za delo, družino in soc. zadeve v kolikor CSD ne reagira in te brezplačne linije, te bodo že pravilno napotili.

Res pa je, da eni sploh ne bi smeli biti starši.

Kot pravi “Sodnica”. Ukrepaj takoj, če ni že prepozno!

In pol rečejo MONovci, ženska, ki ni sposobna imet otrok, je nekaj narobe z njo … in imajo neke gonje proti samskim ženskam brez otrok.

za jajajaja, to je zato, ker se sami zase bojijo, da jih ne bodo imeli in sami o sebi mislijo, da je v tem primeru nekaj narobe z njimi kot moškimi. Ampak s prstom je treba na druge kazat. Projekcija.

Verjamem, da obstajajo porazne matere. Verjamem pa tudi, da so frklje, brez vsakih življenjskih izkušenj, pametne za druge, bolj kot vsi strokovnjaki skupaj.

jaz sem iz podobne druzine. naj povem da te to psihicno razjeda in unicuje. ko odrastes imas cel kup tezav z odnosi in zaupanjem. jaz najbolj obzalujem da nisem sama sla na csd prijavit svojo mamo. nihce ni tega naredil za nas. vsi so gledali stran. zato ti polagam na srce da pejt osebno tja in se pogovori. povej kaj se dogaja. da je otrok ki je na cesti ogrozen da so dolzni poskrbet za situacijo. ce ne bodo ukrepali bos stvari dala v medije. vcasih je treba narest kaj vec od telefonskega klica. to so narcisisticne matere ki nikoli ne bi smele imeti otrok pa jih zal imajo ponavadi cel kup.

Nisem brala, če boš v isti kuhinji bo grozno. Če se odseliš, pa postaviš meje in je.

Kaj potem komentiraš, če niti brala nisi? Že tako s svojim pisanjem tu kažež, da si butasta, zdaj pa to še potenciraš. Ti ni treba, res ne. Se vidi z avijona dol.

Odgovor na objavo uporabnika
Neznosna mati, 19.04.2023 ob 17:34

Pozdravljeni.
potrebujem pomoc. Od mojega fanta mama je neznosna. Sicer z njo  v stikih nismo ze nekaj casa, smo pa zato z sestrami in brati(mladoletni)… zgodba je kar dolga…vse se je zacelo ko sem jo prvic spoznala. Poznate tisti obcutek ko ti pravi da nekdo ni dobra oseba? Tocno ta obcutek sem dobila pri njej… pa sem rekla eh bomo videli… no pa smo res… nebom govorila cele njene zivljenske zgodbe (jo dosti sama da se smili drugim in mede slabo luc na druge), bom samo na kratko… v enem letu kar sem zivela pri njih sem videla marsikaj… vglavnem pa to kako se obnasa do svojih otrok…(skoraj vsi imajo drugega oceta).. v tem letu zenska niti enkrat ni skuhala toplega obroka, niti pospravila stanovanja… hrano so takrat dobivali iz sole( v casu covida) to je bil edini obrok katerega so dobile in seveda kar sem jim skuhala jaz… z njimi se ni ukvrjaala za solo…vsi so tisto leto naredili solo zaradi mene in mojega fanta… (nama pac ni bilo useeno za otroke). Po selitvi so se pa zacele drugacne fore iz njene strani. Prepovedala nama je stike z otroci… ponovno je bila nazaj z moskim kateri je imel takrat prepoved priblizevanja do nje in vseh otrok, kraja denarja, izoriscanje invalidov, izkoriscanje drzave…

no zdaj je oa tako dalec da je enega od otrok vrgla ven iz stanovanja kkjub mladoletnosti in kljub temu da se sola in dela( spata za izpit). Denar ima seveda cez ona… kateri je pa zal izginil in noben neve kje je… osatlima (15. in 13.) pa tudi vsak dan pravi da naj se poberejo ze enkrat da bo ona lahko koncno zivela…

naj poudarim druzina je na csdju ze vrsto let…

prijave so bile podane ampak noben ne ukrepa nic… nevem ali nocejo videti kaksna mati je…

kam se lahko se obrnem za pomoc… otorci so psihicno cisto uniceni… agresija je prisotna vsak dan….
meni se smilijo otroci. Prosim to je samo kratka zgodba… zgodba se vlece ze 10 let…. Res rabim pomoc ker ne zelim da so otoci se bolj travmatizirai.. besede katere uporablja pri njih nebi prvakoval da ti jih rece lastna mama…

Ne cakaj, pojdi zdaj s totim tamalim csd na vrata pa ne iti domov kar tam ostanita in naj vas v center za otroke namestijo

Ne pusti se odgnati

New Report

Close