Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram poljubov

Ne maram poljubov

Ne maram poljubov z jezikom. Razdraži mi ustnice, razdraži mi kožo okoli ustnic, ni mi prijetno, v tem ne uživam in pravzaprav… se mi na nek način gnusi. Naj povem, da ni povezano z moškim s katerim sem. Enostavno mi ni do tega. Zdaj sem spoznala moškega s katerim se odlično razumem, privlači me, ampak do poljubov mi enostavno ni. Kako mu to povedati na lep način, ne da bi ga prizadela? Je še kdo tak ali sem res čudna?

.https://youtube.com/shorts/Gp6wS1nfQMw?si=RU7mz-ITkN8mm5aG

Mnogi se izogibajo poljubljanja zaradi slabega zadaha iz ust zaradi slabih gnilih zob ali želodca. Mnogi pa se tega izognejo, ker pač niso duhovno dorasli prelivanju čustev in erotične  energije preko dotikov, objemov, poljubov, telesnih tekočin …

Imaš hude probleme, žal.

Poljub je lahko tudi nežen, da ustnice ne popokajo, da ni poljub po kravje. Ne vem kako to ti prakticiraš. Koliko si sploh stara?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ugotovi zakaj se ti ljudje gnusijo, 24.03.2024 ob 11:06

Mnogi se izogibajo poljubljanja zaradi slabega zadaha iz ust zaradi slabih gnilih zob ali želodca. Mnogi pa se tega izognejo, ker pač niso duhovno dorasli prelivanju čustev in erotične  energije preko dotikov, objemov, poljubov, telesnih tekočin …

Se popolnoma strinjam. Ce ob sebi imas pravega partnerja, ki je izkusen, custveno inteligenten, ve kaj dela, je to bomba, partnerja se en drugemmu predajata in imenjujeta vso to energijo. Verjemi, rezultat tega je noro dober sek, ki partnerja samo se zblizuje. Ce je dobra osebna higiena, skrb za zdravje, potem se sam akcija.

 

 

 

Morda bi morala poskusiti z žensko, boš takoj spremenila mnenje. Meni se je poljubljanje z moškim tudi vedno gnusilo, večina jih tako nima občutka, porinejo jezik v grlo da skoraj kozla zračen, da ne govorim o vseh tistih dlakah, ki dejansko razdraženo kožo. Ko sem poskusila z žensko je bilo to čisto nekaj drugega. Nežno, z občutkom, čuteče in predvsem nobenih dlak.

No kakor za koga. Eni se radi poljubljajo drugi pa pač ne. Čeprav je to zelo pogosta navada,če sta dva skupaj. To je ravno tako kot pri seksu . Nekateri imajo radi en položaj drugi pa drugačen . V vsakem primeru ni to znak,da se ne marata.

Res si cudna.

Povej mu, da si kot kurba, da se pač ne poljubljaš. Bo že razumel

pimpeka pa veselo ližeš?

 

New Report

Close