Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ne morem verjet

ne morem verjet

Po mojem ti ne odgovarja ,ker se počitiš kot plen, ne pa plenilec. Moški smo pač taki.

to je to… psiha ga jeb… :)))) Ego trpi.

Iz zajebancije sma prisla …

ti si en zarukan, pofukan štajerc, ki namesto v uporabljaš m
namesto kurca pa možgane…

Ženska ti ni zanimiva, ker ti je prelahek plen, saj se ti sama meče pred noge.

Očitno si en od tistih, ki imajo raje ženske, ki se delajo malo hard to get.

Se pač raje mučiš, da dobiš *** (če dobiš), kot da bi se poslužil fuka na pladnju. Tvoj problem, tu boš moral sam razščistiti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kje piše, da je ta ženska lahka?

Njemu bi s epač pustila pofukat, ker ji je všeč. Marsikomu pa s everjetno en bi.

Skratka, ta ženska je čisto normalna.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja, ampak če so pretežke, pa človek zgubi voljo

ni ti zato, ker se ti prevec ponuja, ustrasu si se, moski ste sploh taki da bl uzivate v takih, ki se delajo nedostopne, ki se pocasi odkrivajo, rajcanje ze ja, ne pa se slect na en dva tri, pocasi, lepo, to je to…ne marate zensk, ki vam dajo vedet da znajo in so tko zlo mocne-samostojne-dominantne, rajs mate une kao copatke, no tko sm zacutila, da se mocnih zensk, pametnih in lepih, ponavadi raje izogibate.
Pa itak nis probu, probaj sej obvlada kot praviš, ti ga bo ze postavla ona pokonc ce je res taka baba,naj te zapelje…haha

svaka ti čast! da se ji lahko upreš! na to si lahko le ponose4n! ne pa da te je sram, kao”kaj je narobe z mano”!bravo!
še nekaj? kake lase, oči..ma? kok je velika…?

ja… o tem sem pisal malo zgoraj… večini moškim prav ustreza, da vodijo seks oni, da so dominantni, da imajo zadevo v rokah…

raje, da prepričujejo bejbe k seksu, kot pa obratno, pa četudi imajo njihove bejbe glavobole in jim ni do seksa, je to čisto sprejemljivo (navkljub stalnemu jamranju), ker so potem oni mačoti…

ko pa naletijo na dominantno žensko, ki vodi vso igro, je pa problem… Če se zgodi še to, da hoče ženska več, kot moški, potem pa psiha sploh trpi…

Ok… res pa je, da izjeme potrjujejo pravilo…

trpi predvsem ego ne psiha…

ja, seveda… to sem mislil… ko trpi ego, pa ima to psihične posledice :-))))

Pomoje pa ni tistega čara, ker je prelahko dosegljivo! Moški ste pač lovci!

Če mene vprašaš te razumem, Mal si zategnjen, in te take frfre odbijajo. Ni čudno ker se vsem nastavlja. Povej ji in konec, če ti ni ti ni.. In basta.

New Report

Close