Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne morem verjeti, kakšno zgodbico so napletle sodelavke o meni

Ne morem verjeti, kakšno zgodbico so napletle sodelavke o meni

Prejšnji teden sem imela avto na servisu. V službo in iz nje me je vozil sin. In kaj so sodelavke mislile? Da je on moj partner! To sem danes slišala od ene sodelavke, ki dobro ve, da je to moj sin. Po firmi se govori o tem, da naj si najdem nekoga mojih let, ne pa mlado meso in podobne ogabne govorice. Šokirana in jezna sem! Zaenkrat se še nič ne ve, da jaz o teh govoricah kaj vem, ampak jim bom pa zaprla te umazane gobce! Samo ena naj namigne na to, pa ji bo žal za vsako besedo! Potem se pa hinavsko pogovarjajo z mano, kot da nič ni, za hrbtom me pa opravljajo. Fuj, res fuj!

super zate! Začni osvajat vse mladeniče  v službi, ni vrag, da ne bi kakšen padel za domovino. Uživaj v samskem stanu.

Odgovor na objavo uporabnika
Šokirana ločenka, 27.03.2023 ob 11:45

Prejšnji teden sem imela avto na servisu. V službo in iz nje me je vozil sin. In kaj so sodelavke mislile? Da je on moj partner! To sem danes slišala od ene sodelavke, ki dobro ve, da je to moj sin. Po firmi se govori o tem, da naj si najdem nekoga mojih let, ne pa mlado meso in podobne ogabne govorice. Šokirana in jezna sem! Zaenkrat se še nič ne ve, da jaz o teh govoricah kaj vem, ampak jim bom pa zaprla te umazane gobce! Samo ena naj namigne na to, pa ji bo žal za vsako besedo! Potem se pa hinavsko pogovarjajo z mano, kot da nič ni, za hrbtom me pa opravljajo. Fuj, res fuj!

Poglej MON-klje, kakšne zgodbice napletajo. Ga ni čez dober trač. 😀

Uredi mu kakšno delo v vaši firmi preko studenta

Po drugi strani pa,

Nasmej se…po eni strani ti je lahko kompliment, da takega mladca ujagaš…

Obrni na šalo, življenje je pretrdo.

Ti veš kaj je res, itak bodo, take ki trošijo te čenče hitro postale neverodostojni vir.

Uživaj v teh zgodbica, saj imaš čisto vest in poslihtano v glavi. One so tiste ki…

kaj preveč brihtni pa niste v vaši firmi. A je tak?

Mene je zadnjič parkeat obiskal moj sin, star 22 let. Sin je res visok in postaven. Lep dečko. In evo govorice, da se vlačim okoli z nekim mladim. Folk je debilen do daske.

Komu mar kaj govorijo za tvojim hrbtom resnica,je le ta da so vsaj korak za tabo pa naj govorijo kaj hočejo  važno je da je dečko dober

Pa tudi ce bi mela. Pa kaj tvoja stvar. Zenske pa bodo itak nekaj za simfat nasle, pa ve ste devica marija, mazi terizja pa se kdo skupaj

Se ne bi vznemirjala zaradi tega. S tem spoznavaš njihov nivo, kar ti lahko pride še zelo prav, da jim ne zaupaš preveč.

Ker nekatere rade vozijo otroke v službo, pa naj pride v službo in jim ga predstavi. Pa povej potem, da je poročen, tud če ni. Pol naj se pa kadi, da celo poročene ofnaš.

Takšne “kolegice”, ki spravljajo takšne oslarije v svet so defintivno umsko zaostale. Vendar na žalost znajo govoriti.

Ena takšna je spravila ven, da ima mož od kolegice afero. Videla je njenega moža v avtu z eno žensko. Resss?

No v avtu je bila tisti trenutek  “kolegica”- se pravi žena, ki jo po nekakšnem čudežu ni prepoznala.

Zato okoli takšnih budal samo obvoz!

 

v zloveniji si izmišljujejo vse kar je najhujšega kadar želijo potopiti osebo.

Babe se zezajo, ti pa tudi reagiraš kot prava katoličanka  … ‘ogabno govorice ‘ so verjetno privoscljiva ugibanja … Ali pa si jim nadrejena in uživajo v zbadanju za kratek čas … meni je (vse skupaj) smešno, da to sploh definiras kot ‘problem’. Je prej fenomen vseh mogočih vzgibov. Sploh med horny females 😉 *se prekriža*

Jaz bi se pa s sinom zmenila in jim podkurila…naj ti poba prinese rožice in kavico na šiht. Se prisrčno objameta, z nasmehom hvala in se vidiva doma.

Brez obscenosti in nič drugače kot se objameta za RD

Ah ti ženski kolektivi.. Z moškimi je lažje delat. Če bi blo obratno bi ti ostali moški ploskali, pa te spraševali če ima še kakšno kolegico tvoja tanova. 😉

In zakaj se sekiraš? Samo prešerno se nasmeješ, pa je.

Zakaj se sekiras?

Jooj s cim se ti obremenjujes. Jaz bi si jih privoscila, itak je obrekovanje ponavadi zaradi fausije.

Take govorice spravijo ven samo zabite neizobraženi, delavke za tekočim trakom.

New Report

Close