Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne prenesem, da v kopalnici ni posebne brisače za goste

Ne prenesem, da v kopalnici ni posebne brisače za goste

Prideš na obisk, greš na WC, si umiješ roke, nato pa nastopi dilema. Ponekod imajo samo eno brisačo za obrisati. Zadnjič sem bila na obisku pri 4-članski družini. Ob umivalniku so bile 4 brisače. Torej za vsakega družinskega člana ena. V katero naj si obrišem roke?? Sem prosila za novo brisačo.

Nekateri (tudi jaz) imamo lepo pripravljeno posebno brisačo za goste. Na kaveljčkih imamo napisano, katera je za goste. In problem rešen.

Prosim, da uredite to, ker res ni ravno apetitlih, da si obrišem roke v tujo brisačo. Ali celo obraz. Fuj. Pa ne samo zaradi mene, ampak tudi zaradi drugih. Verjamem, da nisem edina, ki me to moti.

Ne skrbi. Za tebe imam vedno pripravljeno posebno frisno brisaco..

naši bivši bratje imajo simpatičen pregovorček: svakog gosta dva sata dosta.

toliko časa se pa da zdržat brez svinjanja po gostiteljevem stranišču …

Zadnje leto in pol ne sprejemamo obiskov in ne hodimo na obiske. Brisače so le za nas.

V kopalnico nam nihce ne hodi, v wc pa visi brisacka samo za goste, ker mi si tam ne umivamo rok, gremo vsi raje v kopalnico.

Pri meni je za roke tudi le ena brisača, a dam vedno svežo, ko pride kdo na obisk.

 

Se strinjam skratka, da morajo gosti dobiti svojo oziroma svežo brisačo.

Odgovor na objavo uporabnika
Seveddda, 27.11.2021 ob 11:52

Pri meni je za roke tudi le ena brisača, a dam vedno svežo, ko pride kdo na obisk.

 

Se strinjam skratka, da morajo gosti dobiti svojo oziroma svežo brisačo.

Isto pri nas. Ko čakam obiske, dam vedno čisto brisačo na obešalnik.

menjamo brisače samo če pride kdo na obisk. Običajno za novo leto.

Problem ene brisače je v tem, da ne veš, kdo vse se je že obrisal vanjo, pa četudi je povsem sveža. Pa tudi vsak, ki si bo roke umil se bo obrisal v eno in edino brisačo, ki je na voljo. Potem imaš pa na obisku 10 ljudi in vsi v eno brisačo? Sorry, se ne strinjam.

Uf, sama pa sploh nisem znala, da je to problem.

Pri meni je 1 brisaca, pri mami je 1 brisaca, pri tasci je 1 brisaca, pri sestri je 1 brisaca….ma dobro , da sem preživela do zdaj.

Dajte še eno rolco papirnatih zraven.

Jao, s čim si vse belite glave in se niste sposobni niti malo znajti, pa naj se še ves svet spreminja po vaših zahtevah. Nič čudnega, da drvimo ne vem kam. Če meni ne paše brisača, ki je na voljo, potem vzamem wc papir z rolice in z njim obrišem tudi roke.

Odgovor na objavo uporabnika
ccc905, 27.11.2021 ob 12:17

Jao, s čim si vse belite glave in se niste sposobni niti malo znajti, pa naj se še ves svet spreminja po vaših zahtevah. Nič čudnega, da drvimo ne vem kam. Če meni ne paše brisača, ki je na voljo, potem vzamem wc papir z rolice in z njim obrišem tudi roke.

Papir se pa paca po rokah, če je moker.

Če gre gost na wc, mu vedno dam novo brisačo in mu jo pokažem. Sicer pa že več kot leto nimamo obiskov.

Odgovor na objavo uporabnika
Prosim poskrbite za to, 27.11.2021 ob 12:03

Problem ene brisače je v tem, da ne veš, kdo vse se je že obrisal vanjo, pa četudi je povsem sveža. Pa tudi vsak, ki si bo roke umil se bo obrisal v eno in edino brisačo, ki je na voljo. Potem imaš pa na obisku 10 ljudi in vsi v eno brisačo? Sorry, se ne strinjam.

Ja, ves da bom dala 10 brisac za vsakega svojo! Malo morgen!

Ce nas je res vec in dolgo sedimo, s tem je pogostejsi obisk stranisca, vmes zamenjam brisaco, ker je mokra.

Ne dam pa vsakemu svojo! Pa zamisli si, da nas je 10 in gre vsak 3x na stranisce, to je 30 brisac! Al mislis, da imam 10 kljukic in 10 razlicnih barv brisac, da vsak svojo posebej obesi? Al da navezem gor imena? Si da vsak svojo brisacko v zep, za naslednjic, ko gre lulat? In potem, ko gredo domov, vsakemu preverim zepe, da vrne brisacko?

Daj, bodi resna!

A vi si umazane roke brišete v brisačo? Jaz si brišem sveže umite, torej čiste. Predvidevam, da tudi ostali. Zato res ne vidim problema, če se obrišem v brisačo  v katero si je že kdo prej obrisal čiste roke. Pa sem še bedno živa in zdrava.

Ne razumem. Obrišeš si umite roke. Torej so roke čiste. Če si vsi obrišejo čiste roke v svežo brisačo je problem v čem?

Uh kake težave:)

Iz firbca:  zakaj si pa umivaš obraz na obiskih?

Jaz pa si na obisku nikoli ne brišem rok v brisačo, ravno zaradi te dileme. Močno jih stresem v umivalnik in obrišem v svoja oblačila…

Če si jih pa sploh ne umiješ, se vsem tem problemom s težavimi ogneš:).

Odgovor na objavo uporabnika
Kako ste neiznajdljivi, 27.11.2021 ob 13:07

Jaz pa si na obisku nikoli ne brišem rok v brisačo, ravno zaradi te dileme. Močno jih stresem v umivalnik in obrišem v svoja oblačila…

Kako moreš…Sigurno so bolj umazana kot tvoje sveže umite roke…

 

Hecam se. Znajdi se pač, kakor ti ustreza. Pri meni je vedno jasno, da je brisača sveža, ker je trda, haha (nimam sušilnega stroja, mehčalca pa ne maram). Na obiskih pa od primera do primera presodim, kako kaže z brisačo. Skoraj vedno gre za svežo brisačo, tako da uporaba ni problem. V kočah pač uporabiš WC papir, če ni drugega. Ali pa lasten robček, če tudi WC papirja ni.

S seboj vzemi papirnate robčke in si v njih obriši roke, če ti brisača iz kakršnegakoli razloga ne ustreza.

 

Pri nas v wc-ju imamo tudi samo eno brisačo. Sem pa, odkar je covid na pohodu, namontirala nosilec s papirnatimi brisačami, tako da lahko, komur tako paše, uporabi papirnate brisače. Uporabljamo tudi sami, ker je wc takoj ob vhodu in si ob vstopu vestno umivamo roke in takrat uporabimo papirnate.

Ucasih ni bilo ok ce si hotel na vc medtem ko si bil na obisku… Znak za alarm… Posebej zenska… Smatralo se je kot privat prostor v katerega nimas vstopa… Kaj “ti” isces tam… Da nebi kaksne dlake iskala ali pa kako osebno stvar za “čarke”…

 

Si pa dovoljte res… Na mojo skoljko se lahko samo te iz kroga vsedejo… Drug-NOBEN!

Odgovor na objavo uporabnika
pa imej, 27.11.2021 ob 15:24

S seboj vzemi papirnate robčke in si v njih obriši roke, če ti brisača iz kakršnegakoli razloga ne ustreza.

 

SI PA RES BUTASTA.Pa copate OBVEZNO!

In Wc papir!

In masko!

New Report

Close