Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne prenesem, da v kopalnici ni posebne brisače za goste

Ne prenesem, da v kopalnici ni posebne brisače za goste

Odgovor na objavo uporabnika
TAKO JE, 27.11.2021 ob 17:02

Odgovor na objavo uporabnika
pa imej, 27.11.2021 ob 15:24

S seboj vzemi papirnate robčke in si v njih obriši roke, če ti brisača iz kakršnegakoli razloga ne ustreza.

 

SI PA RES BUTASTA.Pa copate OBVEZNO!

In Wc papir!

In masko!

Daj ubožica, ustreli se v glavo, če te en tak nasvet spravi v tako histerijo. Bolje zate!

Če že imam obiske, ker nisem ljubiteljica obiskov, se pa rada dobim zunaj, se gre kam v naravo na sprehod, potem kam pojest itd, dobijo svojo brisačo in copate.

Ste zblojeni eni u 3 P.M…..  A na Wc ju pa čepite?

Uf…. ne bom več sprejemala obiskov. Če imajo še po umivanju roke tako grozne, da si naslednji ne bi smel obrisati rok v isto brisačo, jih raje tudi v hišo ne spustim. Če mislijo, da imam jaz po umivanju rok brisačo tako kužno, da se ne bi obrisali nanjo – kaj pa je potem s kozarci, žlicami, sirom, kruhom ali zrakom? Najbolje, da se vsak lepo doma zavije v svojo brisačo in je to to.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 27.11.2021 ob 21:48

Uf…. ne bom več sprejemala obiskov. Če imajo še po umivanju roke tako grozne, da si naslednji ne bi smel obrisati rok v isto brisačo, jih raje tudi v hišo ne spustim. Če mislijo, da imam jaz po umivanju rok brisačo tako kužno, da se ne bi obrisali nanjo – kaj pa je potem s kozarci, žlicami, sirom, kruhom ali zrakom? Najbolje, da se vsak lepo doma zavije v svojo brisačo in je to to.

Ja, očitno ima vedno več ljudi OKM. Na žalost se svet takim celo prilagaja.

 

 

1o gostov 10 brisačk, ma kej ste munjeni ?

Tale debata o brisačah me je pa hudo nasmejala, v bistvu narežala!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Hvala vsem skupaj za smeh, pravijo, da je to pol zdravja!

Mene pa moti, če grem na wc in ugotovim, da sploh ni brisače za roke, ampak samo brisače za telo oz. tako zgleda. :c

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje 2, 27.11.2021 ob 12:07

Uf, sama pa sploh nisem znala, da je to problem.

Pri meni je 1 brisaca, pri mami je 1 brisaca, pri tasci je 1 brisaca, pri sestri je 1 brisaca….ma dobro , da sem preživela do zdaj.

A pole se čudite, kako to,da se virusi širijo ? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Zdene449, 27.11.2021 ob 22:07

1o gostov 10 brisačk, ma kej ste munjeni ?

ja, v cajtu korone sigurno – in kaj je narobe s tamalo brisačko – 10×12 cm – za enkrat za obrisat, tudi za gosta?

Kaj takega:

.https://jysk.si/kopalnica/brisace/krpe-za-umivanje/brisaca-flisby-10-kosov-bela

 

Imam tudi doma te tamale ( 10 komadov je  količinsko tudi pri pranju za eno navadno uno 50x100cm), pa se jih menja dnevno, vsak ima svojo sedaj v cajtih korone, po večkrat na dan si menjamo….. In pol se ne čudite, da se virus tako zlahka ne zajezi, če se pa vsi , tudi z gosti vred brišejo v eno in isto brisačo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
osnovni higienski bonton, 28.11.2021 ob 03:14

ja, v cajtu korone sigurno – in kaj je narobe s tamalo brisačko – 10×12 cm – za enkrat za obrisat, tudi za gosta?

Kaj takega:

.https://jysk.si/kopalnica/brisace/krpe-za-umivanje/brisaca-flisby-10-kosov-bela

 

Imam tudi doma te tamale ( 10 komadov je  količinsko tudi pri pranju za eno navadno uno 50x100cm), pa se jih menja dnevno, vsak ima svojo sedaj v cajtih korone, po večkrat na dan si menjamo….. In pol se ne čudite, da se virus tako zlahka ne zajezi, če se pa vsi , tudi z gosti vred brišejo v eno in isto brisačo 🙂

 In pol se ne čudite, da se virus tako zlahka ne zajezi, če se pa vsi , tudi z gosti vred brišejo v eno in isto brisačo 🙂

Kaj vse je narobe v tem stavku???? Bolj narobe kot ena brisačka??? Ne?

Virus, zajezi, gostje ….

Imamo WC  v pritličju   ob vhodu (WC, pisoar, umivalnik) ter še eno majhno kopalnico, kjer je WC, pisoar, tuš.

Čez dan verjetno največ uporabljamo kopalnico v pritličju.

Imamo 4 otroke in po 2 otroka si delita kopalnico. Niti me ne zanima, kako si razporejajo brisače. Tudi če dobijo obiske in grejo v otroške/mladinske kopalnice, me sploh ne zanima, katere brisače kdo uporablja.  Čistoča kopalnic je tudi njihova skrb.

Midva imava svojo kopalnico ob spalnici, najinih brisač nihče drug ne uporablja.  V to kopalnico nihče drug ne zahaja. Brisače pa vsak odlaga na svoje mesto.

Torej morebitni gostje zahajajo v wc oz. kopalnico v pritličju.

Brisač za goste nimamo,  je pa nekaj brisač tako zloženih na policah, da si gostje lahko vzamejo svežo, na kar jih opozorim.

Je pa res, da imamo zadnje leto zelo malo obiskov.

Predvsem imajo obiske otroci, k nam pa pridejo predvsem moževi starši ter njegov brat z družino in moji nečaki.

 

Odgovor na objavo uporabnika
a ne vidte, 28.11.2021 ob 08:52

 In pol se ne čudite, da se virus tako zlahka ne zajezi, če se pa vsi , tudi z gosti vred brišejo v eno in isto brisačo 🙂

Kaj vse je narobe v tem stavku???? Bolj narobe kot ena brisačka??? Ne?

Virus, zajezi, gostje ….

Kaj tebi ni jasno- vsi v eno brisačo se brišejo, v cajtu korone- domači, gostje? LOL, no.

Odgovor na objavo uporabnika
Prosim poskrbite za to, 27.11.2021 ob 11:13

Prideš na obisk, greš na WC, si umiješ roke, nato pa nastopi dilema. Ponekod imajo samo eno brisačo za obrisati. Zadnjič sem bila na obisku pri 4-članski družini. Ob umivalniku so bile 4 brisače. Torej za vsakega družinskega člana ena. V katero naj si obrišem roke?? Sem prosila za novo brisačo.

Nekateri (tudi jaz) imamo lepo pripravljeno posebno brisačo za goste. Na kaveljčkih imamo napisano, katera je za goste. In problem rešen.

Prosim, da uredite to, ker res ni ravno apetitlih, da si obrišem roke v tujo brisačo. Ali celo obraz. Fuj. Pa ne samo zaradi mene, ampak tudi zaradi drugih. Verjamem, da nisem edina, ki me to moti.

Pac nehas hodit na obiske. Ali pa si prinesi s sabo svojo brisaco v torbici. Pac njim moras pustit, da zivijo, kot sami hocejo. Ti pa, ker zelis frisno brisaco, jo imas s sabo v torbici. Ali pa neke vlazilne robcke. Zivi in pusti ziveti.

Pa vsak svoj zrak dihamo, iz balonov, ki jih ob petkih napihnemo na svežem zraku na Trgu revolucije.

Odgovor na objavo uporabnika
osnovni higienski bonton, 28.11.2021 ob 16:37

Pa vsak svoj zrak dihamo, iz balonov, ki jih ob petkih napihnemo na svežem zraku na Trgu revolucije.

modi, kaj mi kradeš nik in lažeš…..

Odgovor na objavo uporabnika
osnovni higienski bonton, 28.11.2021 ob 16:48

modi, kaj mi kradeš nik in lažeš…..

In brišeš teme ala “Pika Zrim”…..

Aha smo se naučili spet nekaj novega o virusu. Virus se prenaša z brisačami. Ne s sedenjem en zraven drugega za isto mizo.

Obiski so torej ok, če ima vsak svojo brisačo. Mogoče bi bilo fino da še v gostilno prinese vsak svojo brisačo. Le tako bomo premagali COVID.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 28.11.2021 ob 16:49

Aha smo se naučili spet nekaj novega o virusu. Virus se prenaša z brisačami. Ne s sedenjem en zraven drugega za isto mizo.

Obiski so torej ok, če ima vsak svojo brisačo. Mogoče bi bilo fino da še v gostilno prinese vsak svojo brisačo. Le tako bomo premagali COVID.

jasno da ja – moker medij…. in iz vseh vetrov se v njo brišejorokice, čerpav umičkane….. ni to en in isti mehurček, če se gostje brišejo v isto brisačo, kot domači “mehurček”.

Ne štekam teme. Pa zakaj si roke če ni brisače ne obrišete v skret papir? Tako jaz vedno naredim na obiskih.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 17:39

Ne štekam teme. Pa zakaj si roke če ni brisače ne obrišete v skret papir? Tako jaz vedno naredim na obiskih.

ker so se od doma navajeni brisat v brisačo 🙂 🙂 🙂  🙂

Kakšne zmešane težave imate nekateri. Kam si ubrisat roke?? V brisačo ki je na voljo, če ti ne paše pa v hlače 😀

Mislim halooo?? Pa kaksni ste vi obiski? A to si pomožnosti eni familiji pozvonila na bajto, nepovabljena in pričakovala poleg oh in sploh hude postrežbe še svojo brisačo na wc-ju?

Jaz ko kam grem, takih stvari ne opazim.sem samo vesela da sem šla in da se imamo fajn. Ti si pa očitno zelo naporen obisk.

A na stol se vsedeš ali daš kakšno rjuho čez??

Kaj narediti, ce je na obisku vec ljudi…jaz vedno pripravim eno brisaco za goste…ampak samo eno…sem se pa ze vprasal kako jim je, ko so na obisku recimo 10 ljudi…pa vsak gre vsaj enkrat na skret…vsi se v eno brisaco brisejo…ko gredo domov je tista brisaca cela mokra…sam kako pa naj…jim pripravim 10 razlicnih brisac? Vsakemu svojo? Se vem ne ali sploh imam 10 razlicnih brisac doma.

 

mi smo4 je pa mamo vsi skupaj eno brisačo za roke,za obraz vsak svojo. Za goste nimam posebnih brisač. zakaj bi si pa kdo še faco vmival v moji kopalnici? za roke pa menda ni taki baubau

grozno

na obisku ne dobite svoje brisače?

sramota!!!

kako preživite?

New Report

Close