Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne prenesem njegove ogabne navade

Ne prenesem njegove ogabne navade

Že leta mi mož načenja živce s svojo ogabno, odurno navado. Trenutno sva na točki v zakonu, ko si greva zelo na živce in jaz osebno razmišljam samo še o ločitvi. Zanj ne vem, ker se težko pogovarjam z njim, ker mi gre tako zelo na živce. Sigurno njegova navada, ki sem jo leta “prenašala” ne gre na roko.

Njegova ogabna navada je, da grize postrižene nohte in to sigurno vpliva tudi namoj pogled in odnos do njega. Dejansko si jih postriže, opere pod vročo vodo, jih da na krožniček in jih nato pred televizijo grizlja. Še v življenju nisem srečala nikogar s tako odurno navado. Včasih sem enostavno odšla stran, ko je začel z grickanjem, sedaj pa bi mu najrajši tisti krožnik z nohti vred zabila v obraz. Hčerka, je že nekajkrat bruhala, ko ga je videla. Njemu pa to ni nič takega, kaj šele da bi skrival. Reče samo naj pa stran gledam, če se mi gravža. Ja, se mi gravža in s tem vedno bolj tudi on. Ne da se mi več!

Zdrži zaradi otroka.

Dokler si jih ne grize z noge dol in potem pljuva vse naokrog si še dobra.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je420, 29.09.2022 ob 20:23

Zdrži zaradi otroka.

Pa še kakega naštepaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Reginca, 29.09.2022 ob 20:20

Že leta mi mož načenja živce s svojo ogabno, odurno navado. Trenutno sva na točki v zakonu, ko si greva zelo na živce in jaz osebno razmišljam samo še o ločitvi. Zanj ne vem, ker se težko pogovarjam z njim, ker mi gre tako zelo na živce. Sigurno njegova navada, ki sem jo leta “prenašala” ne gre na roko.

Njegova ogabna navada je, da grize postrižene nohte in to sigurno vpliva tudi namoj pogled in odnos do njega. Dejansko si jih postriže, opere pod vročo vodo, jih da na krožniček in jih nato pred televizijo grizlja. Še v življenju nisem srečala nikogar s tako odurno navado. Včasih sem enostavno odšla stran, ko je začel z grickanjem, sedaj pa bi mu najrajši tisti krožnik z nohti vred zabila v obraz. Hčerka, je že nekajkrat bruhala, ko ga je videla. Njemu pa to ni nič takega, kaj šele da bi skrival. Reče samo naj pa stran gledam, če se mi gravža. Ja, se mi gravža in s tem vedno bolj tudi on. Ne da se mi več!

Reginca, še sodi med normalne. Ni še bolnik. Bolnik liže sorodniško lulo.

O skor sem bruhala!!!!!!

Bljak

Fuj in fej!!!!!!!prvic slisim kaj takega. O moj bog kaj vse hodi po tem svetu.

Kr na bruhanje mi gre!!!!!!

A ti to resno?! Jaz bi mu prvič razbila krožnik na betici in šla! Tole mora bit provokacija.

No, s takimi temami bi nam lahko res prizanesli. Upam, da ne boste šli po poti srbskih medijev … Nizkotne teme res ne bi smele imeti medijskega prostora. Se da to tudi drugače

A ti to resno? To je pa verjetno najogabnejša stvar, ki sem jo kdaj slišala.

Če bi normalno grizel nohte , to ne bi bil problem. A njegova navada je pa res malo čudna.   Če ni drugega, se splača ostati.

Pa dobro no, kdo piše take zgodbice, kok moraš bit zabit v glavo, da ti kaj takega pade na pamet?

to sranje more bit izmišljeno.. Ampak, danes so ljudje čudni, jebi ga, lahko, da je tud res..

Odgovor na objavo uporabnika
Debil na kubik si, 30.09.2022 ob 09:22

Pa dobro no, kdo piše take zgodbice, kok moraš bit zabit v glavo, da ti kaj takega pade na pamet?

Pa v kakšnem idealnem svetu ti živiš, da ti je vsaka tema sfejkana. Ti si res idiot brez primere. Predlagam, da menjaš psihiatra ali pa vsaj medikamente.

Pa kaj imate babe tak fetiš na te nohte?

Moja je enkrat znorela, ko sem v spalnici sedel na postelji, vzel škarjice, začel striči nohte in te odlagal zraven, da jih potem odnesem in odvržem v stranišče.

Ona pa, kaj odlagam to svinjarijo na posteljo!? Naj si grem v kopalnico strič nohte. Pa ji nisem mogel dopovedati, da si v stoje pač ne znam ostriči nohtov na nogah. Da pač moram pri tem nekje sedeti. Res pa nimam pojma, kako to ona počne, ker me sploh ne zanima in se s tem tudi ne mislim obremenjevati.

Ej provokatorca, posoliš jih in jih skupaj pogrizeta pa je… Pa zraven še fumare in flašo vina. Dober tek.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 30.09.2022 ob 11:39

Ej provokatorca, posoliš jih in jih skupaj pogrizeta pa je… Pa zraven še fumare in flašo vina. Dober tek.

Kaj ste to za eni prasci z bolano domišljijo!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1988, 30.09.2022 ob 08:04

A ti to resno? To je pa verjetno najogabnejša stvar, ki sem jo kdaj slišala.

Pol še nisi slišala za fetiš, ko ga imajo ženske, da se ji tip poserje v usta…men je ta velik bolj ugabna.

Ma glej zaradi tega se ti pa res ni treba ločevat. Pojdi v drug prostor pa je. Pri meni jaz itak v kakem prostoru telovadim on je na gasilcih ali gleda nekaj, kar meni ni všeč. Tole bi bili že vsi ločeni. Pol boš pa tolkla revščino v najetem stanovanju.

Čimprej stran od njega

V najkrajšem možnem času pojdi stran od njega … zrelo za ločitev.

Jz si v kopalnici strizem.

Nogo dam na wc in ostrizem

Zdaj, če je ta tema sploh resnična… kam si gledala na začetku, ko si videla, da to počne, da si ostala z njim?

Jaz sem pred leti dejtala enega, ki si je pri svojih 40ih grizel nohte kot mali otrok. Sva gledala TV in on začne tam cak-cak, si gristi. Mi je šel blazno na živce tisti zvok. Se je zgodilo samo 1x, ker sem po tem po hitrem postopku vse končala.

Odgovor na objavo uporabnika
Kumarica, 30.09.2022 ob 13:37

Kaj ste to za eni prasci z bolano domišljijo!!!

Kaj a ne poznate slovenske poslastice??

Haj. To ni nič. Moja Sefira mi umije tudi onog dole, da ju fino zmajznem.

Resno! In ti še razmišljaš, da bi ga zapustila, čeprav že leta veš kakšem prasec je?

New Report

Close