Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?


Kva je to
A ni ena podmornica s to cifro Al pa sem jaz neki zamesala
[/quote]
pojma nimaš ☺☺
2-too 6-sexy 4-for U-you

Ne bi vedel.


pojma nimaš ☺☺
2-too 6-sexy 4-for U-you
[/quote]
Uh dobr je sem že mislila da me imaš za podmornico


Uh dobr je sem že mislila da me imaš za podmornico
[/quote]
no ja … kakršne tukaj stresaš bi te lahko v žlici vode utopil ☺♥
v UK ima nekdo takšno registrsko tablico … ocenjena je na nekaj K€ ☺


no ja … kakršne tukaj stresaš bi te lahko v žlici vode utopil ☺♥
v UK ima nekdo takšno registrsko tablico … ocenjena je na nekaj K€ ☺
[/quote]
Mislim da so tukaj veliko hujsi od mene npr ti 🙂


Mislim da so tukaj veliko hujsi od mene npr ti 🙂
[/quote]
lou ju tu ☺♥


lou ju tu ☺♥
[/quote]

Pa povej, kaj te je sram. Aj lov ju tu tu.

https://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa povej, kaj te je sram. Aj lov ju tu tu.

https://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ
[/quote]
jest to z občutkom ☺

https://www.youtube.com/watch?v=3yBitIOoRbs

[img]https://thumbs.dreamstime.com/b/bang-saen-thailand-four-thai-women-riding-bicycle-37658381.jpg[/img]

Nimam fetiša na Tajke, povsem pa razumem vse tiste, ki si raje dobijo Tajko namesto Slovenke. Ali pa Filipinko ali pa Čehinjo. Meni osebno so najbližje Slovakinje ali pa Rusinje.
[/quote]

No, če imaš rad čehinje in slovakinje je še kar uredu. Samo, da nisi nor na aziatke.
Poznam enega, ki si je celo američanko uvozil v Slovenijo. Da si tip pripelje eno fejst rusinjo ali čehinjo, še razumem, samo da eno američanko, ki ni nič kaj ekstra po videzu.
No, saj vidimo da izgled ni vse. Meni so američani nasploh en čuden narod, pa sem v tujini spoznala nekaj američanov in američank, eni so normalni in izobraženi, večina jih je površinskih in butastih. Imam raje slovanske narode ali skandinavce, kot američane. 🙂
Sicer pa jaz znam tudi tajske jedi kuhati, ne samo slovenskih, pa masirati tudi znam, kot tajke. 🙂 Pad thai rezance z rakci in piščancem pa Tom yum juho naredim fenomenalno. Zanimivo, z enim tipom s katerim sem se dobivala, pač ni nič vžgalo da znam dobro kuhati, ljubša mu je bila podeželska natakarica, ki ne komplicira in si naroči pico na dom. 🙂

Nimam fetiša na Tajke, povsem pa razumem vse tiste, ki si raje dobijo Tajko namesto Slovenke. Ali pa Filipinko ali pa Čehinjo. Meni osebno so najbližje Slovakinje ali pa Rusinje.
[/quote]

No, če imaš rad čehinje in slovakinje je še kar uredu. Samo, da nisi nor na aziatke.
Poznam enega, ki si je celo američanko uvozil v Slovenijo. Da si tip pripelje eno fejst rusinjo ali čehinjo, še razumem, samo da eno američanko, ki ni nič kaj ekstra po videzu.
No, saj vidimo da izgled ni vse. Meni so američani nasploh en čuden narod, pa sem v tujini spoznala nekaj američanov in američank, eni so normalni in izobraženi, večina jih je površinskih in butastih. Imam raje slovanske narode ali skandinavce, kot američane. 🙂
Sicer pa jaz znam tudi tajske jedi kuhati, ne samo slovenskih, pa masirati tudi znam, kot tajke. 🙂 Pad thai rezance z rakci in piščancem pa Tom yum juho naredim fenomenalno. Zanimivo, z enim tipom s katerim sem se dobivala, pač ni nič vžgalo da znam dobro kuhati, ljubša mu je bila podeželska natakarica, ki ne komplicira in si naroči pico na dom. 🙂 Zdaj pa pitaj boga, kaj moški sploh hočejo. 🙂

No, če imaš rad čehinje in slovakinje je še kar uredu. Samo, da nisi nor na aziatke.
Poznam enega, ki si je celo američanko uvozil v Slovenijo. Da si tip pripelje eno fejst rusinjo ali čehinjo, še razumem, samo da eno američanko, ki ni nič kaj ekstra po videzu.
No, saj vidimo da izgled ni vse. Meni so američani nasploh en čuden narod, pa sem v tujini spoznala nekaj američanov in američank, eni so normalni in izobraženi, večina jih je površinskih in butastih. Imam raje slovanske narode ali skandinavce, kot američane. 🙂
Sicer pa jaz znam tudi tajske jedi kuhati, ne samo slovenskih, pa masirati tudi znam, kot tajke. 🙂 Pad thai rezance z rakci in piščancem pa Tom yum juho naredim fenomenalno. Zanimivo, z enim tipom s katerim sem se dobivala, pač ni nič vžgalo da znam dobro kuhati, ljubša mu je bila podeželska natakarica, ki ne komplicira in si naroči pico na dom. 🙂 Zdaj pa pitaj boga, kaj moški sploh hočejo. 🙂
[/quote]
če znaš še kaj z večino črk od “kuhat” si kandidatka za mojo občasnico ♥


če znaš še kaj z večino črk od “kuhat” si kandidatka za mojo občasnico ♥
[/quote]

Jaz ne mislim nobenemu igrati “občasnice”, to fazo sem prerasla. Hočem resno vezo, poroko in otroke. Si pa lahko kupiš Ančko za seks. 🙂

No, če imaš rad čehinje in slovakinje je še kar uredu. Samo, da nisi nor na aziatke.
Poznam enega, ki si je celo američanko uvozil v Slovenijo. Da si tip pripelje eno fejst rusinjo ali čehinjo, še razumem, samo da eno američanko, ki ni nič kaj ekstra po videzu.
No, saj vidimo da izgled ni vse. Meni so američani nasploh en čuden narod, pa sem v tujini spoznala nekaj američanov in američank, eni so normalni in izobraženi, večina jih je površinskih in butastih. Imam raje slovanske narode ali skandinavce, kot američane. 🙂
Sicer pa jaz znam tudi tajske jedi kuhati, ne samo slovenskih, pa masirati tudi znam, kot tajke. 🙂 Pad thai rezance z rakci in piščancem pa Tom yum juho naredim fenomenalno. Zanimivo, z enim tipom s katerim sem se dobivala, pač ni nič vžgalo da znam dobro kuhati, ljubša mu je bila podeželska natakarica, ki ne komplicira in si naroči pico na dom. 🙂 Zdaj pa pitaj boga, kaj moški sploh hočejo. 🙂
[/quote]
Da si Kahla dobra v postelji.

Jaz ne mislim nobenemu igrati “občasnice”, to fazo sem prerasla. Hočem resno vezo, poroko in otroke. Si pa lahko kupiš Ančko za seks. 🙂
[/quote]
mišn iposibl ☺

Jaz ne mislim nobenemu igrati “občasnice”, to fazo sem prerasla. Hočem resno vezo, poroko in otroke. Si pa lahko kupiš Ančko za seks. 🙂
[/quote]

Zate vse.
https://www.youtube.com/watch?v=hLFOuNkDBFc

Jaz ne mislim nobenemu igrati “občasnice”, to fazo sem prerasla. Hočem resno vezo, poroko in otroke. Si pa lahko kupiš Ančko za seks. 🙂
[/quote]

S tajsko hrano ti ne bo uspelo, drugega pa nimaš? 😀

S tajsko hrano ti ne bo uspelo, drugega pa nimaš? 😀
[/quote]

Tudi s kuhanje slovenceljske hrane mi ne bi, glede na to da ima veliko mojih vrstnic partnerje ali može pa družino, čeprav ženske še jajca na oko ne znajo speči. Tako, da to da ženska mora znati kuhati, da bi pridobi moškega je včasih veljalo, danes žal ne. Ene moje vrstnice znajo super kuhati, speči potico pa so samske; druge s familijami pa ne znajo drugega kot pic naročati na dom ali jim tašče kuhajo. Potem pa razumi to. Narobe svet. Razen če smo ene samske tako težavne, da nam še super kuhanje in fajn seks ne rabi nič pri izbiri partnerja ali moža. 🙂

Tudi s kuhanje slovenceljske hrane mi ne bi, glede na to da ima veliko mojih vrstnic partnerje ali može pa družino, čeprav ženske še jajca na oko ne znajo speči. Tako, da to da ženska mora znati kuhati, da bi pridobi moškega je včasih veljalo, danes žal ne. Ene moje vrstnice znajo super kuhati, speči potico pa so samske; druge s familijami pa ne znajo drugega kot pic naročati na dom ali jim tašče kuhajo. Potem pa razumi to. Narobe svet. Razen če smo ene samske tako težavne, da nam še super kuhanje in fajn seks ne rabi nič pri izbiri partnerja ali moža. 🙂
[/quote]

Večina žensk s kuho spravi dedca na britof. Ne sekiraj se.

Tudi s kuhanje slovenceljske hrane mi ne bi, glede na to da ima veliko mojih vrstnic partnerje ali može pa družino, čeprav ženske še jajca na oko ne znajo speči. Tako, da to da ženska mora znati kuhati, da bi pridobi moškega je včasih veljalo, danes žal ne. Ene moje vrstnice znajo super kuhati, speči potico pa so samske; druge s familijami pa ne znajo drugega kot pic naročati na dom ali jim tašče kuhajo. Potem pa razumi to. Narobe svet. Razen če smo ene samske tako težavne, da nam še super kuhanje in fajn seks ne rabi nič pri izbiri partnerja ali moža. 🙂
[/quote]

Lubezen gre skozi želodec, pravijo. Dobre kuharice se ne bo nihče otepal. Ampak… ženske ne naredi predpasnik in kuhalnica… 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tudi s kuhanje slovenceljske hrane mi ne bi, glede na to da ima veliko mojih vrstnic partnerje ali može pa družino, čeprav ženske še jajca na oko ne znajo speči. Tako, da to da ženska mora znati kuhati, da bi pridobi moškega je včasih veljalo, danes žal ne. Ene moje vrstnice znajo super kuhati, speči potico pa so samske; druge s familijami pa ne znajo drugega kot pic naročati na dom ali jim tašče kuhajo. Potem pa razumi to. Narobe svet. Razen če smo ene samske tako težavne, da nam še super kuhanje in fajn seks ne rabi nič pri izbiri partnerja ali moža. 🙂
[/quote]

Kaj pa če bi šla moža iskat na Tajsko? 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kaj pa če bi šla moža iskat na Tajsko? 😛

Ne hvala, nočem ga živeti, nimam toliko denarja. Jaz hočem sugar daddya, ki bo mene razvajal, pa ne samo finančno. 😉

Kaj pa če bi šla moža iskat na Tajsko? 😛

Ne hvala, nočem ga živeti, nimam toliko denarja. Jaz hočem sugar daddya, ki bo mene razvajal, pa ne samo finančno. 😉

Pikulet:
Ne hvala, nočem ga živeti, nimam toliko denarja. Jaz hočem sugar daddya, ki bo mene razvajal, pa ne samo finančno. 😉


O temu sugar daddyu lahko samo sanjaš.

New Report

Close