Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ja glej, ti si v vsakem primeru izpadla iz igre. S katerim športom se pa ti ukvarjaš, prosim lepo?!?! S hitrostnim drkanjem?
[/quote]

Lol, ti kar govori. S tekom se ukvarjam. Hitrostno drkanje je zate rezervirano, razen če si boš šel iskati tajko na Tajsko, glede na to da imaš tak fetiš na njih. 🙂

Ajej. Še eden, ki ne zna brat.
Pa kaj delajo v teh naših šolah?
[/quote]

Vidiš, ne samo da si izobražena, še zelo pametna si. Tako da za razliko od mene ti je janso, zakaj se tako bolestno obremenjuješ s tajkami in luzerji, ki si omislijo tajke. Tako obsedeno sodeluješ, da imam občutek, da nimaš slučajno prikrite želje imeti kakšno razmerje s tajko? 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vidiš, ne samo da si izobražena, še zelo pametna si. Tako da za razliko od mene ti je janso, zakaj se tako bolestno obremenjuješ s tajkami in luzerji, ki si omislijo tajke. Tako obsedeno sodeluješ, da imam občutek, da nimaš slučajno prikrite želje imeti kakšno razmerje s tajko? 😀
[/quote]

Bingo.
Sem vedela, da si preveč brihten, da bi kaj skrila pred tabo.

Ti si pa brhka 25 letnica s takim videzom, da bi častni četi ob tvojem mimohodu v trenutku vstali tiči? Samo vprašam.
[/quote]

Od moških pogosto dobivam komplimente, sicer pa sem zadovoljna in svojega videza ne bi menjala za nobenega aziatskega: 167 cm, 52 kg, dolge noge glede na postavo, ker se redno ukvarjam s športom, tudi raven trebuh in lepo okrogla ritka… Aja pa zelene oči in dolgi gosti svetlorjavi lasje … 😀 Brez celulita in gub.
Staramo pa se vsi, tudi tvoje Tajke se.

Vidiš, ne samo da si izobražena, še zelo pametna si. Tako da za razliko od mene ti je janso, zakaj se tako bolestno obremenjuješ s tajkami in luzerji, ki si omislijo tajke. Tako obsedeno sodeluješ, da imam občutek, da nimaš slučajno prikrite želje imeti kakšno razmerje s tajko? 😀
[/quote]

Haha kaksna zguba mores ti bit da se ene babe ne mores dobit, zgleda si grd ko kuhac. Dej se kaksen oglas objavi kot takrat ko si ono jahacico iz Kranja iskal haha.

?!?

Od 2. junija do 1. julija je prakticno en mesec, ce se nisem kje zmotil pri vnasanju datumov. Meni zgleda prav. Kje sem zamocil?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lol, ti kar govori. S tekom se ukvarjam. Hitrostno drkanje je zate rezervirano, razen če si boš šel iskati tajko na Tajsko, glede na to da imaš tak fetiš na njih. 🙂
[/quote]

Po moje ti 24/7 visiš doma, zate se pa zanimajo samo kakšni lokalni pijančki. Ne, meni Tajke ne potegnejo (v vseh smislih te besede), so mi všeč drugačne ženske. Nimam pa čisto nič proti, če si jih folk omisli, namesto Slovenke, kajti o Slovenkah pa imam slabo mnenje, razen mogoče o kakšnih tradicionalnih iz Šenćurja, Šentjošta in podobno.

V tujini sem spoznal, kakšen poden so Slovenke . Vzvišene, naduvane, materialistične. Potem pa v tujini spoznaš dekleta, ki so po videzu precej nas Slovenkami, obnašanje pa povsem drugačno (pa ne govorimo o Aziji), in to take dobro plačanimi službami, ni tu v ozadju ‘lovljenje kao bogatih tujcev’. In ja, ko to sam doživiš, šele vidiš, kakšen ološ od ženske nas obkroža. Ok, da ne delam krivice, kto sem dejal en del Slovenk je zelo normalnih, ampak take so danes žal v manjšini.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Haha kaksna zguba mores ti bit da se ene babe ne mores dobit, zgleda si grd ko kuhac. Dej se kaksen oglas objavi kot takrat ko si ono jahacico iz Kranja iskal haha.
[/quote]

Tista jahačiča me je, pa ne vem zakaj, v danem trenutku povsem prevzela. Mogoče zaradi okoliščin samih, trenutka, res ne vem, ampak prizor je bil, kot iz nekega drugega okolja in/ali časa. Ampak gost žblj ali kaj pravi, da dečva sicer ima videz (to lahko potrdim!) sicer pa ni bil preveč pohvalen…

Koliko sem lep ali grd, ne vem, dejstvo pa je, da se konj ob pogledu name ni splašil. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Od moških pogosto dobivam komplimente, sicer pa sem zadovoljna in svojega videza ne bi menjala za nobenega aziatskega: 167 cm, 52 kg, dolge noge glede na postavo, ker se redno ukvarjam s športom, tudi raven trebuh in lepo okrogla ritka… Aja pa zelene oči in dolgi gosti svetlorjavi lasje … 😀 Brez celulita in gub.
Staramo pa se vsi, tudi tvoje Tajke se.
[/quote]

Torej presuha, brez mišičevja, dolge noge in orkogla rit – torej gleda, kto bi nekdo v kostanj zabodel dva zobotrebca. Celulita in gub pa pri 20-ih upam, da res še nimaš. Jasno, da se vsi staramo, ampak tajke se starajo zelo počasi, ne vem pa, zakaj so ti tajke tako zelo pomembne. 😛 Mene osebno Tajke ne zanimajo kaj dosti, bolj posegam po Slovankah (ne po Slovenkah!).

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Lol, ti kar govori. S tekom se ukvarjam. Hitrostno drkanje je zate rezervirano, razen če si boš šel iskati tajko na Tajsko, glede na to da imaš tak fetiš na njih. 🙂
[/quote]

Nimam fetiša na Tajke, povsem pa razumem vse tiste, ki si raje dobijo Tajko namesto Slovenke. Ali pa Filipinko ali pa Čehinjo. Meni osebno so najbližje Slovakinje ali pa Rusinje.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čisto vseeno je, kdo odpita te teme, resnica je, da je Tajk v Sloveniji vse več. In resnica je, da je na netu ženske zgrabila prava panika, ko je ena v Sloveniji živeča Rusinja zapisala, da z veseljem dela vsa gospodinjska opravila, kuha, lika srajce svojemu moškemu itd.

Zafnane naduvane Slovenke so povsem ponorele, očitno je je zgrabila PANIKA da bodo moški od njih (z vso pravico) zahtevali, da lepo vzaejo krpo v roko, sicer si najdejo TUJKO.
[/quote]

O Hebote pa jaz že cel life kuham perem pa krpo gonim tudi za mojega moža saj živi z nami. A to pomeni da si zaslužim nagrado.? 🙂

O Hebote pa jaz že cel life kuham perem pa krpo gonim tudi za mojega moža saj živi z nami. A to pomeni da si zaslužim nagrado.? 🙂
[/quote]

Raje se umakni kakšni mladi Tajki 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Raje se umakni kakšni mladi Tajki 😛
[/quote]
Iz moje hiše se jaz nimam kam umikat. Lahko se umakne samo on z mlado tajko 🙂


Iz moje hiše se jaz nimam kam umikat. Lahko se umakne samo on z mlado tajko 🙂
[/quote]

Ko si v tej temi nekajkrat omenila ljubezen. Ce bi ga zares ljubila, bi zanj pod svojo streho sprejela tudi mlado Tajko, ce bi se izkazalo, da je tako na stvari. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ko si v tej temi nekajkrat omenila ljubezen. Ce bi ga zares ljubila, bi zanj pod svojo streho sprejela tudi mlado Tajko, ce bi se izkazalo, da je tako na stvari. 😉
[/quote]
Dobra desi haha
Sej ga ljubim ampak da bi pa se tajko vzela v hišo tolk ga pa spet ne
Samo veš kaj se jaz bojim, da bi se zgodilo sledeče ko bi tajka ugotovila da je moja denarnica zajetnejsa od njegove mislim da bi ga ona od hiše nagnala in ne jaz 🙂
Tako bi na koncu ostala sama s tajko in kaj naj pol.? Sta da radim.?
Smo že imeli tak primer ko ga je mlada lepotička osvajala in to z tako vnemo da se samo čudiš, žal pa je vnema trajala samo toliko časa dokler ni ugotovila da je večina premoženja mojega
Mi je v hecu reku drugič reč da si moja sestra haha

?!?

Od 2. junija do 1. julija je prakticno en mesec, ce se nisem kje zmotil pri vnasanju datumov. Meni zgleda prav. Kje sem zamocil?
[/quote]

Ok, imaš prav – Mea Culpa…. 🙂

Odpres masazni salon s “tajsko masazo” in postanes Madame. Pessda, cist brez domisljije ljudje. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Odpres masazni salon s “tajsko masazo” in postanes Madame. Pessda, cist brez domisljije ljudje. :-)))
[/quote]
Haha ti jih pa danes pokas desi
Sam se salona se mi manka
No mogoče ko dobr razmislim pa ni slaba ta tvoja ideja, tajka bi me maserala po ledvicah da ne bi več vetra čutila plus dvojno sem na plusu ona ne bi po masaži pričakovala od mene seksa sam dobro kosilo ji skuham pa je
Nisi ti tolk neumn kot zgledaš :))

Kako da kazem… jesam gljup, al’ njesam ljep! :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kako da kazem… jesam gljup, al’ njesam ljep! :-)))
[/quote]
Hahaha
Hebi ga nemozes sve imat biti I Ljep I glup

imajo najlepše ladyboy-e

jaz vidim sebe na tajkah ☺
pa tudi spodaj, od strani in celo zadaj ☺


V to sploh ne dvomim 🙂


V to sploh ne dvomim 🙂
[/quote]
264U ☺


264U ☺
[/quote]
Kva je to
A ni ena podmornica s to cifro Al pa sem jaz neki zamesala

New Report

Close