Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Tvojemu lahko kar poveš, da se ločuješ. Se bova midva skup dala. Če bo pa kaj težil, pa reči da jih bo fasal :))))
[/quote]
Hahaha mislim da bi jih fasala midva:))

Tisto zgoraj sem mislila glede zunanjosti
To da si tud naša dekleta lepa

Fuuuul je zanimivo, da se v temah o Tajkah tako vztrajno oglašate neke ženske, ki ne pozabite povedati, kako so Tajke bedne pa da vam itak niso konkurenca pa kakšni luzerji so tipi, ki si jih navlečejo, pa da s takimi tipi itak nikoli ne bi bile.

Zakaj taka panika?

Je pa teh Tajk res vsaj v Ljubljani čedalje več, soraj ne moreš ćez mesto, ne da bi videl vsaj 2,3…
[/quote]

Eh u redu no,
Če se vam ne da brat, pa nič. Kar pravim je to, da en in isti bozo po tekočem traku vsak teden štepa teme o tajkah in vsakič nabija o tej paniki. Da bi našel eno samo žensko, ki bi sploh pomislila na kakšno tajko preden je videla njegovo temo, mu pa ne gre.
Samo za to je šlo, evo fantje tema je vaša, pa uživajte…pa boh ne daj, da se še kakšna ženska oglasi, da ne bo spet PANIKE….

Dej mu gremo za letalsko zbrat da bo koncn do tajske in tajke prišel 🙂


Vem, da imam prav. Poglej si statistiko ločitev. Boš mogoče lažje dojela da je danes ločitev zelo preprosta. Prideš na sodišče, podpišeš papir, čez največ 2 tedna je celoten ločitveni proces končan. Ločitve se na sodiščih obravnavajo prioritetno. Ob taki zateženi monklji kot si ti bi še hudič zahteval ločitev. Se bojiš da se kakšna tajka ne naseli v soseščino pa mal tvojega zapeca, a? Pa še enkrat, ne precenjuj svoje (ne)lepote. Nisi tok lepa kot misliš da si. Stavim da nisi fit 20 letnica ampak že mal v letih, pa obročki okrog trebuha pa to… takim ena fletna 20 letna tajka v soseščini zna povzročat težave 🙂

Aja, jst ne rabim nobenih potrditev. Če bi bile monklje oh in sploh za kakršne se imate se ne bi vaši desci gonili okrog ter štimali sodelavke in sosede. Poglej si mal statistiko ti bo jasno. Preberi si raziskave. V vseh je isti razlog zakaj moški išče ženske drugod => ker ženska ni več ženska, tisto kar je bila nekoč.
[/quote]

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ločitev predlagajo in izpeljejo ženske. Tolk o statistiki, pa o tem, kdo se boji, da bo kdo šel…

Ideja ni slaba. Omogociti cloveku izkusnjo, po kateri hrepeni, je najlepse darilo. 😉

[attachment=0]Capture.PNG[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ideja ni slaba. Omogociti cloveku izkusnjo, po kateri hrepeni, je najlepse darilo. 😉

Capture.PNG
[/quote]
Haha Evo gremo jaz dam 10 evrov

Ideja ni slaba. Omogociti cloveku izkusnjo, po kateri hrepeni, je najlepse darilo. 😉

Capture.PNG
[/quote]

Pozabljaš, da za nazaj rabi karto za dve osebi :))))

Ja, ampak ta je za “elitne” samce -selekcionirana, ne za take povprečne in podpovprečne obupance, ki v Evropi ne morejo dobit ženske……
[/quote]

In vendar tem obupancem Tajke rojevajo otroke kot po tekočem traku, ‘vrhunske kvalitetnice’, za kakršne se imate monklje, pa – če vam raa povreči enega pamža, ste dosegle vrh in vaši geni bodo tekom 2,3 generacij samo suha veja.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pozabljaš, da za nazaj rabi karto za dve osebi :))))
[/quote]
Jaz dam 20 evrov da ostane tam :))

Pozabljaš, da za nazaj rabi karto za dve osebi :))))
[/quote]

Ce sem cisto iskren, mocno dvomim o tem, ceprav imas konceptualno seveda prav. Me res tako podcenjujes, da si mislis, da to, da sem izbral povratno karto, ne igra nikakrsne simbolike? 😉

https://www.youtube.com/watch?v=RnagSceaXss

One Night in Bangkok
Murray Head

Bangkok, Oriental setting
And the city don’t know that the city is getting
The creme de la creme of the chess world
In a show with everything but Yul Brynner
Time flies doesn’t seem a minute
Since the Tirolean spa had the chess boys in it
All change don’t you know that when you
Play at this level there’s no ordinary venue
It’s Iceland or the Philippines or Hastings or
Or this place!
One night in Bangkok and the world’s your oyster
The bars are temples but the pearls ain’t free
You’ll find a god in every golden cloister
And if you’re lucky then the god’s a she
I can feel an angel sliding up to me
One town’s very like another
When your head’s down over your pieces, brother
It’s a drag, it’s a bore, it’s really such a pity
To be looking at the board, not looking at the city
Whaddya mean?
Ya seen one crowded, polluted, stinking town
Tea, girls, warm, sweet
Some are set up in the Somerset Maugham suite
Get thai’d, you’re talking to a tourist
Whose every move’s among the purest
I get my kicks above the waistline, sunshine
One night in Bangkok makes a hard man humble
Not much between despair and ecstasy
One night in Bangkok and the tough guys tumble
Can’t be too careful with your company
I can feel the devil walking next to me
Siam’s gonna be the witness
To the ultimate test of cerebral fitness
This grips me more than would a
Muddy old river or reclining Buddha
And thank God I’m only watching the game controlling it
I don’t see you guys rating
The kind of mate I’m contemplating
I’d let you watch, I would invite you
But the queens we use would not excite you
So you better go back to your bars, your temples
Your massage parlours
One night in Bangkok and the world’s your oyster
The bars are temples but the pearls ain’t free
You’ll find a god in every golden cloister
A little flesh, a little history
I can feel an angel sliding up to me
One night in Bangkok makes a hard man humble
Not much between despair and ecstasy
One night in Bangkok and the tough guys tumble
Can’t be too careful with your company
I can feel the devil walking next to me

Songwriter: Tim Rice / Benny Goran Bror Andersson / Bjoern K. Ulvaeus
Songtext von One Night in Bangkok © Universal Music Publishing Group

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

In vendar tem obupancem Tajke rojevajo otroke kot po tekočem traku, ‘vrhunske kvalitetnice’, za kakršne se imate monklje, pa – če vam raa povreči enega pamža, ste dosegle vrh in vaši geni bodo tekom 2,3 generacij samo suha veja.
[/quote]
Jaz sem rodila dva dost je
Če bo hotel še tretjega bo moral na tajsko 🙂


Jaz sem rodila dva dost je
Če bo hotel še tretjega bo moral na tajsko 🙂
[/quote]

Zakaj na Tajsko? Saj sva rekla, da se da tudi v Sloveniji dobiti dve spodobni materi. Govorim iz izkusenj.

Sah-mat! 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zakaj na Tajsko? Saj sva rekla, da se da tudi v Sloveniji dobiti dve spodobni materi. Govorim iz izkusenj.

Sah-mat! 😉
[/quote]
Na tajsko ker govorimo o tajski haha
Pol gresta lahko z unim ki tako išče kar skupi na avion 🙂 pa tam naj ostaneta

Obraz kot polna luna, postava pa nic posebnega, prsata se mi ne zdi. Čokata.
[/quote]

Ti si pa brhka 25 letnica s takim videzom, da bi častni četi ob tvojem mimohodu v trenutku vstali tiči? Samo vprašam.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Eh u redu no,
Če se vam ne da brat, pa nič. Kar pravim je to, da en in isti bozo po tekočem traku vsak teden štepa teme o tajkah in vsakič nabija o tej paniki. Da bi našel eno samo žensko, ki bi sploh pomislila na kakšno tajko preden je videla njegovo temo, mu pa ne gre.
Samo za to je šlo, evo fantje tema je vaša, pa uživajte…pa boh ne daj, da se še kakšna ženska oglasi, da ne bo spet PANIKE….
[/quote]

Čisto vseeno je, kdo odpita te teme, resnica je, da je Tajk v Sloveniji vse več. In resnica je, da je na netu ženske zgrabila prava panika, ko je ena v Sloveniji živeča Rusinja zapisala, da z veseljem dela vsa gospodinjska opravila, kuha, lika srajce svojemu moškemu itd.

Zafnane naduvane Slovenke so povsem ponorele, očitno je je zgrabila PANIKA da bodo moški od njih (z vso pravico) zahtevali, da lepo vzaejo krpo v roko, sicer si najdejo TUJKO.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čisto vseeno je, kdo odpita te teme, resnica je, da je Tajk v Sloveniji vse več. In resnica je, da je na netu ženske zgrabila prava panika, ko je ena v Sloveniji živeča Rusinja zapisala, da z veseljem dela vsa gospodinjska opravila, kuha, lika srajce svojemu moškemu itd.

Zafnane naduvane Slovenke so povsem ponorele, očitno je je zgrabila PANIKA da bodo moški od njih (z vso pravico) zahtevali, da lepo vzaejo krpo v roko, sicer si najdejo TUJKO.
[/quote]

Kot sem napisala avtorju te teme (če nisi to kar ti) – najdi mi tukaj na monu ENO registrirano, ki bo potrdila tvoje besede, ali pa že enkrat utihni…

Ideja ni slaba. Omogociti cloveku izkusnjo, po kateri hrepeni, je najlepse darilo. 😉

Capture.PNG
[/quote]

No ja, a nazaj naj leti že kar naslednji – torej gre samo rit obrnit, nič tajke sprobavat ? :DDDDD

Pa še mal ceneje:

https://www.farecompare.com/12q/3.63/results.html?quoteKey=CLJUCBKK201806010000R201806050000P1CTF&siteCode=1#results?quoteKey=CLJUCBKK201806010000R201806050000P1CTF

Kot sem napisala avtorju te teme (če nisi to kar ti) – najdi mi tukaj na monu ENO registrirano, ki bo potrdila tvoje besede, ali pa že enkrat utihni…
[/quote]

Ne nisem avtor te teme, je pa res, da je teh Tajk, kot sem že napisal, v Sloveniji vsak dan več in prav je tako.

Če Slovenke ne bodo temeljito spremenile odnosa do moških, bodo pač njihovi geni izumrli. Smo pač v obdobju, ko levičarski feministični ekstremizem hara naokrog, tako da se moški več ali manj zanimajo samo še za: tradicionalne vaške punce, ki jim je še jasno, kje je njihovo mesto in pa za uvoz iz tujine. Naduvane Slovenke pa dobijo več ali manj samo še neke poženščene kastrirance.

Ok, nekaj sto moških v Slo, ki so res premožni in res vplivni, pa ima to lastnost, da krotijo tudi naduvanke, saj imajo oni tako izbiro žensk, da je jasno, če bo kakšna preveč ‘pametna’, da jo ti tipi pač tako zamenjajo s kakšno, ki ne kokodaka toliko.

Cel Zahod je v stanju neke množične norosti, zadnji primer je dogajanje na filofaxu, ko bodo profesorje po novem nazivali ‘profesorice’.

Naša genialna država pa financria razen fsd in fdv proferosje, ki propagirajo in perejo študentom, pardon, štidentkam možgane z raznimi neumnostmi kot so ‘teorija spola’ in podben bulšit.

Zato pa smo, kjer smo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne nisem avtor te teme, je pa res, da je teh Tajk, kot sem že napisal, v Sloveniji vsak dan več in prav je tako.

Če Slovenke ne bodo temeljito spremenile odnosa do moških, bodo pač njihovi geni izumrli. Smo pač v obdobju, ko levičarski feministični ekstremizem hara naokrog, tako da se moški več ali manj zanimajo samo še za: tradicionalne vaške punce, ki jim je še jasno, kje je njihovo mesto in pa za uvoz iz tujine. Naduvane Slovenke pa dobijo več ali manj samo še neke poženščene kastrirance.

Ok, nekaj sto moških v Slo, ki so res premožni in res vplivni, pa ima to lastnost, da krotijo tudi naduvanke, saj imajo oni tako izbiro žensk, da je jasno, če bo kakšna preveč ‘pametna’, da jo ti tipi pač tako zamenjajo s kakšno, ki ne kokodaka toliko.

Cel Zahod je v stanju neke množične norosti, zadnji primer je dogajanje na filofaxu, ko bodo profesorje po novem nazivali ‘profesorice’.

Naša genialna država pa financria razen fsd in fdv proferosje, ki propagirajo in perejo študentom, pardon, štidentkam možgane z raznimi neumnostmi kot so ‘teorija spola’ in podben bulšit.

Zato pa smo, kjer smo.
[/quote]

Najdi mi torej eno – če praviš, da je tega tako veliko – eno samo, ki bo rekla:
“joj, moj mož mi je pa rekel, da če ne pustim službe in ne grem raje na tečaj kuhanja in likanja, seveda noseča z vsaj četrtim otrokom, me bo pustil in si pripeljal tajko”

Drugače, sem ti pa že povedala, nehaj nabijat.

Točno to. Slovenke preveč komandiramo in gobezdamo in to gre večini moških na jetra.
Tajke so pa lepo tiho, se smejijo, mislijo si pa bom že ovila tega naivnega slovenčka okoli prsta.
V tem so prave kače. 🙂 Kar se gospodinjstva tiče, ene znajo fajn kuhati pa še zmasirajo slovenčke pa je. Kar se videza tiče pa res niso neke lepotice, jih slovenke ki se malo ukvarjamo s športom, vsaj po videzu šišamo. Ampak očitno videz ni vse, pregnane in manipulativne so bolj kot slovenke. Kar se gospodinjstva tiče so ene bosanke boljše, pa še izgledajo boljše.

Ni treba, da reče, samo lepo se nekega dne poslovi. Tako se to dela.

Ne vem pa, zakaj tebe, ki imaš sanjsko postavo, sanjsko izobrazbo, živiš v sanjskih hiši, imaš sanjsko plačo in sanjskega moža, tako zelo moti, če si kak luzerček, ki ga ti niti povohala ne bi, pripelje Tajko?

Daj mi to razloži no…nekdo, po tvoje eden in isti, stalno odpira teme o Tajkah, ti si pa ne moreš pomagati, da ne bi klikala in komentirala, le zakaj?!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Točno to. Slovenke preveč komandiramo in gobezdamo in to gre večini moških na jetra.
Tajke so pa lepo tiho, se smejijo, mislijo si pa bom že ovila tega naivnega slovenčka okoli prsta.
V tem so prave kače. 🙂 Kar se gospodinjstva tiče, ene znajo fajn kuhati pa še zmasirajo slovenčke pa je. Kar se videza tiče pa res niso neke lepotice, jih slovenke ki se malo ukvarjamo s športom, vsaj po videzu šišamo. Ampak očitno videz ni vse, pregnane in manipulativne so bolj kot slovenke. Kar se gospodinjstva tiče so ene bosanke boljše, pa še izgledajo boljše.
[/quote]

Ja glej, ti si v vsakem primeru izpadla iz igre. S katerim športom se pa ti ukvarjaš, prosim lepo?!?! S hitrostnim drkanjem?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Točno to. Slovenke preveč komandiramo in gobezdamo in to gre večini moških na jetra.
Tajke so pa lepo tiho, se smejijo, mislijo si pa bom že ovila tega naivnega slovenčka okoli prsta.
V tem so prave kače. 🙂 Kar se gospodinjstva tiče, ene znajo fajn kuhati pa še zmasirajo slovenčke pa je. Kar se videza tiče pa res niso neke lepotice, jih slovenke ki se malo ukvarjamo s športom, vsaj po videzu šišamo. Ampak očitno videz ni vse, pregnane in manipulativne so bolj kot slovenke. Kar se gospodinjstva tiče so ene bosanke boljše, pa še izgledajo boljše.
[/quote]:-)))))

Ajej. Še eden, ki ne zna brat.
Pa kaj delajo v teh naših šolah?

New Report

Close