Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Zadnje čase so v igri tudi Filipinke. Mlajša 33 let, zgledata super skupaj, veliko bolje kot s kakšno 55-letno zagrenjeno slovensko feministko.

”Filipinke so izjemno delavne in odgovorne in se znajo v življenju veseliti vsega, kar imajo, medtem ko so številne Evropejke nesrečne zaradi vsake stvari, ki je nimajo. Filipinke so nežna bitja, ki skrbijo za družino, dom. Zanje je značilno, da pol plače pošiljajo družini, če delajo. Vidim jih kot dobre vile,« pojasnjuje.”

https://mojefinance.finance.si/8814474
http://www.zasluzek.org/aleksander-pokovec/

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kako pa, da v Sloveniji ni videti teh negovanih, ženstvenih in lepih žensk?
Vse so oblečene kot revice, mahedravo, zgledajo utrujene starke in prav nobene ženstvenosti ni zaslediti, prav zasmilijo se mimoidočemu.
Za razliko od Indijk, npr.
Niti ni takih izven naših meja.

Po vsej verjetnosti imajo hudo nizek standard, jim naše podnebje, tempo in način življenja sploh ne ustreza. Kar je povsem razumljivo.
[/quote]

Tisto kar vidiš na ulici so zgolj tvoje predstave, ki verjetno nimajo veliko skupnega z doživetjem in čutenjem v trenutkih intimnosti z nekom. Tudi to ločevanje javnega, zasebnega in intimnega je eden izmed adutov Tajk.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

– o kuhanju nimajo pojma, nerodne so že pri brisanju podode, se solate ne znajo natrebiti, kot smo uspeli videti – razlog je v tem, da na Tajsken veliko jedo zunaj
– zelo so ljubosumne na partnerjeve prijateljice in celo sorodnice, pogovarjajo se le z moškimi
– po vedenju in videzu so ene nebogljene punčke, brez ženstvenosti in gracioznosti, kakor jih predstavljajo v medijih

Kot večina slovenk edino da slovenske precej več stanejo.

Ti tvoji prijatelji, ki so si uvozili “kobilice” s Tajske imajo očitno skrivno radi “sebi enake” ( ploske v prsih, majhna rit…)

( zakaj kobilice: ker so tako “invazivno vztrajne, potem pa privlečejo še celo svojo prtljago ljudi sem živet).

Bosanke pa nikakor niso za take moške – doma, za zidovi nosijo “gate” in komandirajo take moške še bolj , kot Slovenke 🙂

Tajke si taki uvozijo zato, ker znajo naredit tisti prisiljeno prijazni nasmešek na obraz -so vednopermanentno nasmejane 🙂 Pa masiranje “tabana” jim je v krvi – in to vtišini, za razliko od Bosank in SLovenk, ki neprestano “žlobudrajo” zraven 🙂

Jaz ne morem po lokalih po svetu tistega njihovega petja pretiranega zahvaljevanja z nasmeškom, ko vidiš, da ni iskren, ampak narejen “Tenk ju veri maaaaaaaač – poudarek na dolgem a-ju !”

Kaj pa ce…? Ko clovek poslusa Slovence, se mnogi radi otepajo zveze z balkanom in radi poudarjajo zvezo z Germani. Kaj pa ce Tajke ravnajo podobno? Kaj pa ce tajke bele moske preferirajo med vsemi rasami 8vkljucno s svojo lastno)?
[/quote]

Tajski moški imajo zelo majhne penise- to vedo Tajke zelo dobro in s tega stališča niso dobro zadovoljene – še vedno imajo raje Evropejce z za Evropejca malim penisom, ki je še vedno precej večji od tajskega…. Ker njihove vagine pa, kljub temu da so majhne in otroškega izgleda, niso nič manjše od evropejskih

Bolj pametno bi se bilo vprašati, kaj Slovenci vidijo v Slovenkah.

Čemu bi si naj Slovenec, ki si lahko privošči življenje s 30 let mlajšo Tajko, sploh oziral za svojimi vrstnicami? Ali, čemu bi se naj 35 letni povprečni Slovenec oziral za prepotentnimi vrstnicami, ki ga le šikanirajo. Raje si pripelje mlajšo, lepšo in karakterno prijetnejšo tujko. Na koncu ga tako še ceneje pride. Saj je za razliko od Slovenke, ki se pati na znamke, vajena skromnega življenja.

da si ti ena ljubosumna babnca, ne pa ded 🙂


Klena Slovenka se ne “pati – pali?” na znamke tako hudo in očitno, kot “ponarejena” Slovenka = Balkanka v Sloveniji….

Tudi Tajkam pa kmalu začnejo maske dol z obrazov padat ko se “razkomotijo” v novem okolju, brez skrbi 🙂 Kar preizkusi,pa poročaj čez ene 5, 10 let. 🙂

Vidim da nekateri tule pišejo neumnosti. Bil na tajskem in ti povem iz prve roke.

Za tajke smo evropejci in američani zelo spoštovani. Ko prideš na tajsko v disko boš takoj ob sebi imel tajke, ki so istega momenta pripravljene it v posteljo s teboj. Ne zanimajo jih nobeni kitajci, arabci. Zgolj Evropa in ZDA, ker smo najbolj razviti in izobraženi na tem planetu. Zato je tajska raj za belo raso. Kavsaš lahko od jutra do večera, vsaka bo dala.

Zdej pa še kaj moški vidijo na tajkah.
– Ozka muca
– Seks. Tajka ne bo rekla ne. Za tajke je seks kot za nas spiti kozared vode, ni jim problem seksat, ne iščejo tisoč in en izgovor.
– Tajko ne moti če kresneš sosedo, dokler se vrneš spat domov
– Za moške so pripravljene narediti veliko več kot Evropejke

So vajene ja. Ampak ce so sle pol sveta stran zivet zaradi boljsega standarda, mislis da tebe pa ne bo zapustila ce se malo boljsi (beri z vec denarja) ponudi?

So vajene ja. Ampak ce so sle pol sveta stran zivet zaradi boljsega standarda, mislis da tebe pa ne bo zapustila ce se malo boljsi (beri z vec denarja) ponudi?
[/quote]
Ta z vec denarja bo šel na tajsko po svežo robo. Lepota tajske je ta, da lahko žensko zamenjaš čez noč. Ker jih je toliko, ki bi dale vse za partnerja bele rase. Lahko izbiraš. Zato se tudi toliko bolj posvetijo moškemu. Ker vedo, da so zamenljive.

pa malo za primerjavo:

https://www.youtube.com/watch?v=L74AZiIYl8o

https://www.youtube.com/watch?v=skazQUN9asE

https://www.youtube.com/watch?v=joeipHPjUnI


[/quote]

Hehehe. Še ena monklja, ki je fouš. Pejt na tajsko pa pol bluzi. Jst sem imel spremljevalko na tajskem. Računala ni nič, od mene ni pričakovala nič razen da celo bivanje na tajske preživim z njo. Razkazala mi je pokrajino pa vsak dan me je pokavsala. Sem ji pa kot pravi gentelmen logično plačal za jest, pit ko smo se sprehajali po mestu. Na tajskem je to drobiž. Za majhen denar dobiš celo pojedino. Skratka za ceno ene kurbe v Sloveniji sem jaz 3 tedne ob sebi imel privlačno žensko.

Da ne bo pomote, na dolgi rok še vedno raje imam Evropejke. Je pa zanimiva izkušnja in primerjava obeh ras. Kot dan in noč.

Hehehe. Še ena monklja, ki je fouš. Pejt na tajsko pa pol bluzi. Jst sem imel spremljevalko na tajskem. Računala ni nič, od mene ni pričakovala nič razen da celo bivanje na tajske preživim z njo. Razkazala mi je pokrajino pa vsak dan me je pokavsala. Sem ji pa kot pravi gentelmen logično plačal za jest, pit ko smo se sprehajali po mestu. Na tajskem je to drobiž. Za majhen denar dobiš celo pojedino. Skratka za ceno ene kurbe v Sloveniji sem jaz 3 tedne ob sebi imel privlačno žensko.
[/quote]

Niti pod razno nisem ne monklja, niti fouš .. Sploh ne za enga takega eni Tajki ali Slovenki , kot si ti :)))
Sem bla dol, se sprehala tam, z možem. In so predvsem mene grabile, ker so se hotele po mojih dolgih nogah vozit, so mi ble fouš mojih dolgih nog, so mi priznale 🙂

Me niti pod razno ne bi zamikalo karkoli imet s temi ubogimi dekleti – blišč in beda. Raj za take, ki so radi pa vsak dan tam poheblani, ja. Pa jim je vseeno, če bodo kaj fasali.

Azijci so meni osebno ogabni.

Tajko si lahko omisli le lolek z nerazčiščenimi pojmi in slabim vidom.

Jast jih že videti ne morem, kaj da bi eno njihovo trpel celo življenje.

Niti pod razno nisem ne monklja, niti fouš .. Sploh ne za enga takega eni Tajki ali Slovenki , kot si ti :)))
Sem bla dol, se sprehala tam, z možem. In so predvsem mene grabile, ker so se hotele po mojih dolgih nogah vozit, so mi ble fouš mojih dolgih nog, so mi priznale 🙂

Me niti pod razno ne bi zamikalo karkoli imet s temi ubogimi dekleti – blišč in beda. Raj za take, ki so radi pa vsak dan tam poheblani, ja. Pa jim je vseeno, če bodo kaj fasali.
[/quote]

Sem vedel da si ženska. Sam ženska je lahko fouš. Fašeš lahko kaj če iščeš na napačnih krajih. Vedno imaš možnost žensko peljat k zdravniku kjer opravijo STD testiranja, kupiš lahko tudi testerje v lekarnah, ali pa prineseš svoje če njim ne zaupaš. Kondom je obvezen pripomoček.


Ker si rasist. Se najde precej lepih žensk. Sej tud v Sloveniji niso vse za miss tekmovanje.

Sem vedel da si ženska. Sam ženska je lahko fouš. Fašeš lahko kaj če iščeš na napačnih krajih. Vedno imaš možnost žensko peljat k zdravniku kjer opravijo STD testiranja, kupiš lahko tudi testerje v lekarnah, ali pa prineseš svoje če njim ne zaupaš. Kondom je obvezen pripomoček.
[/quote]

A ti bereš samo tisto, kar hočeš prebrat?
Še enkrat: nisem fouš. Nimam nobenega razloga, da bi bila.


Ker si rasist. Se najde precej lepih žensk. Sej tud v Sloveniji niso vse za miss tekmovanje.
[/quote]

Ne rasist, ampak zato ker imam zaenkrat še nepokvarjen želodec. Babe majo grde v 3PM. Mentaliteta teh ljudi pa katastrofalna in zaostala. Pravim slovenkam nič ne manjka.

Ne rasist, ampak zato ker imam zaenkrat še nepokvarjen želodec. Babe majo grde v 3PM. Mentaliteta teh ljudi pa katastrofalna in zaostala. Pravim slovenkam nič ne manjka.
[/quote]

Nekatere so res gred v 3PM. Se pa najdejo tudi lepotice.

Primer
https://www.youtube.com/watch?v=NzQYL2xsLdo

Nekatere so res gred v 3PM. Se pa najdejo tudi lepotice.

Primer
https://www.youtube.com/watch?v=NzQYL2xsLdo
[/quote]
Povprečna revščina… ne, žal se ne morem strinjat da je to kak lepotni ideal. Aziati so mi antipatiki. Scena spominja na prizor v nočnem klubu, kamor smo enkrat za hec šli z družbo… no nekateri zares. Jaz sem se bolj držal nazaj in opazoval kako to gre… Ti povem, da na poplnoma enak način kot tule sam da je tam denar direkten pogoj. V glavnem… popolnoma prisiljeno in preračunljivo.

Tajke so le ena izmed možnosti nakupa. Imaš tudi Ukrajinke, Rusinje, (so malce dražje, ker so bolj socializirane), te na Vzhodu so pač malo cenejše, še cenejše bi bile Afričanke, ampak te niso atraktivne, ker so “pretemne”.

Kaj naj rečem? Če ne gre, ne gre….. določeni moški so zaradi izgleda, obnašanja, statusa… pač odrinjeni na rob, ženske ne dobijo, so obsojeni na to, da bodo ostali brez ženske… potem je tudi nakup take revice logičen. Kot nakup kužka.
“Pobje” se hitro zaljubijo, odpeljejo žensko v matično državo, ženske se pa prilagodijo. Koneckoncev v teh vezah niso lačne, pa njihove familije tudi ne.

To je vse, kar šteje.


Povprečna revščina… ne, žal se ne morem strinjat da je to kak lepotni ideal. Aziati so mi antipatiki. Scena spominja na prizor v nočnem klubu, kamor smo enkrat za hec šli z družbo… no nekateri zares. Jaz sem se bolj držal nazaj in opazoval kako to gre… Ti povem, da na poplnoma enak način kot tule sam da je tam denar direkten pogoj. V glavnem… popolnoma prisiljeno in preračunljivo.
[/quote]

Aho dej ne pretiravaj. Lepša od marsikaterte 120 kilske slovenke. Definitivno ni povprečje. Ta ženska je zagotovo mešanica med tajko in belcem.

New Report

Close