Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ne se cepit!

Ne se cepit!

Sodelavec je ze 3 dni v komi ,po cepljenju!!!!!

Po prvi dozi,drugi dozi?Koliko časa je minilo od cepljenja,starost?

Ne nakladaj !!!  To ni res.   Cepite se, tisti, ki se niste.

A scientific study has been published which has found the SARS-CoV-2 spike protein, used in the Covid-19 vaccines causes major vascular damage inducing strokes, heart attacks, migraines, and blood clots among dozens of other dangerous adverse reactions that have already killed a minimum of over 1100 people in the UK and over 10,500 people across EU countries alone.The prestigious Salk Institute, founded by vaccine pioneer Jonas Salk, has authored and published the bombshell scientific study revealing that the SARS-CoV-2 spike protein used in the Covid jabs is whats actually causing vascular damage. Critically, all three of the experimental Covid vaccines currently under emergency use authorisation in the UK either inject patients with the spike protein or, via mRNA technology, instruct the patients own body to manufacture the spike protein and release them into the blood system. – May 2021

Odgovor na objavo uporabnika
Amebba, 22.06.2021 ob 09:03

Ne nakladaj !!!  To ni res.   Cepite se, tisti, ki se niste.

Ma daj nehaj – poleti je brezveze – naravno sonce uničuje viruse, bakterije – zakaj imamo torej viroze večino s pričetkom oktobra, novembra ( torej konec let, ko se spremeni vreme in sončnih žarki niso več toliko močni)

 

Tole cepivo ne zagotavlja neke “varnosti” do takrat do jeseni in konca leta, če se sedaj pošpontaš, poleti. Ja, OK, cepi se jeseni, ko bo viroza spet na vrhuncu, če že.

 

A si že kdaj videl/a, da se je tudi za navadno gripo tipa A ali B cepilo  množično poleti?

 

Ne mislim potovat letos še tudi nikamor,  ni potrebe, delujem tako, da lahko od doma opravim delovne obveznosti, nikogar ne mislim ogrožat, od drugih torej tudi ne mislim pobirat hodit nikamor, tja, kamor hodim se pa zaščitim, kot je po navodilih treba ( nakup obveznega življa v trgovino – po predpisih, kot jih dirigirajo sedaj tudi poleti).  Pa nisem noben anticepilec, da ne bo pomote – vsak naj se po svoje odliči, nker vsak svoje telo najbolj pozna. Jaz ga – in ga tudi poslušam in upoštevam, predvsem pa svoje telo spoštujem. In spoštujem tudi svojo genetiko.

V javnosti držim distanco, kot je treba,  do drugega leta se bo pa zadeva verjetno že umirila – če se ne bo pojavil potem spet kak nov “kinshasa mumbarasa”   poimenovani sev, ali pa spet kakšen laboratorij kakšnega netopirja po nesreči ven spustil. S temi in takimi virusi živimo, sobivamo že od nekdaj. Tako kot z virusom gripe, tudi Covid virusi.

 

Jaz sem cepljena proti vsemu živemu, razen proti gripi in covidu. Zlasti za to zadnje raje počakam, da bodo bolj transparentno objavljeni stranski učinki in dolgoročne posledice. Zakaj silijo s precepljenostjo na virus, ki se bo pojavljal vsako leto v mutirani obliki, enako kot gripa? In ki je smrten v 0,3 do 1%? V Italiji so začeli s prisilnim dajanjem na čakanje zdravstvenega osebja, ki se ni cepilo, do decembra, nakar jim grozi odpoved. Pri tem, da zdravstvenega osebja že zdaj kronično primanjkuje. Na mizi je tudi predlog, da bi postalo cepljenje obvezno za otroke, starejše od 12 let. Pri tem pa že opozarjajo, da se bo treba v naslednjih letih ponovno cepiti. Kaj je v resnici na tem? To postaja že histerija.

Sigurno ne. Potujem ne.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno več, 22.06.2021 ob 09:05

A scientific study has been published which has found the SARS-CoV-2 spike protein, used in the Covid-19 vaccines causes major vascular damage inducing strokes, heart attacks, migraines, and blood clots among dozens of other dangerous adverse reactions that have already killed a minimum of over 1100 people in the UK and over 10,500 people across EU countries alone.The prestigious Salk Institute, founded by vaccine pioneer Jonas Salk, has authored and published the bombshell scientific study revealing that the SARS-CoV-2 spike protein used in the Covid jabs is whats actually causing vascular damage. Critically, all three of the experimental Covid vaccines currently under emergency use authorisation in the UK either inject patients with the spike protein or, via mRNA technology, instruct the patients own body to manufacture the spike protein and release them into the blood system. – May 2021

Link do te znanstvene raziskave?

Odgovor na objavo uporabnika
izza meje, 22.06.2021 ob 09:42

Jaz sem cepljena proti vsemu živemu, razen proti gripi in covidu. Zlasti za to zadnje raje počakam, da bodo bolj transparentno objavljeni stranski učinki in dolgoročne posledice. Zakaj silijo s precepljenostjo na virus, ki se bo pojavljal vsako leto v mutirani obliki, enako kot gripa? In ki je smrten v 0,3 do 1%? V Italiji so začeli s prisilnim dajanjem na čakanje zdravstvenega osebja, ki se ni cepilo, do decembra, nakar jim grozi odpoved. Pri tem, da zdravstvenega osebja že zdaj kronično primanjkuje. Na mizi je tudi predlog, da bi postalo cepljenje obvezno za otroke, starejše od 12 let. Pri tem pa že opozarjajo, da se bo treba v naslednjih letih ponovno cepiti. Kaj je v resnici na tem? To postaja že histerija.

Tudi jaz sem cepljena proti klopnemu meningitisu, pazim, da dobim osvežitveni odmerek. Tam te noben ne sili, ne zganjajo nasilja, cepivo si plačaš sam. Za covid oz. gripo pa se ne bom. Bom počakala, kako se bodo zadeve razvijale. Pa tudi doma mi ni težko biti. Tiste nepreverjene astre in pfizerje pa lahko skurijo, zaradi mene. Samo ne jih zlivat v kanalizacijo😉

Odgovor na objavo uporabnika
Enaaa, 22.06.2021 ob 11:34

Tudi jaz sem cepljena proti klopnemu meningitisu, pazim, da dobim osvežitveni odmerek. Tam te noben ne sili, ne zganjajo nasilja, cepivo si plačaš sam. Za covid oz. gripo pa se ne bom. Bom počakala, kako se bodo zadeve razvijale. Pa tudi doma mi ni težko biti. Tiste nepreverjene astre in pfizerje pa lahko skurijo, zaradi mene. Samo ne jih zlivat v kanalizacijo😉

pa si sigurna da si zsscitena. Jaz sem se cepil enkrat in po prvem odmerku sem imel po 28 dneh natancno 0 beri nic protiteles preiskava opravljena na mikrobioloskem institutu. Po tel klicu ene vodstvenih gospe na mikro je dejala da imajo vec takih primerov. Potem se nisem vec cepil saj je brezveze denar denar stran metat.

 

Sosed je bil včeraj na pogrebu. Od njegove žene stric naj bi se cepil. Prej naj bi bil ok. Kmalu po cepljenju pa je doma padel dol. (kap, slabost, ne vem). Dali so ga v umetno komo. Bil nekaj dni v komi sedaj pokopan.

Tako sem slišal. JA REKLA KAZALA , NIČ DRUGAČE KOT MASOVNI MEDIJI

No pri njih je verjetno še PLAČALA ZA REKLA KAZALA

Avtorica, ti verjamem. Moževo teto je en teden po cepljenju zadela možganska kap. Ni še imela 70 let. Bila je zdrava in fit.

Mož pa se je vseeno šel cepit, ker kao testno cepljenje je čisto v redu, in po drugem cepljenju še vedno ni v redu. Od tega je več kot 14 dni.

No, pri nas smo pa cepljeni vsi, pa noben ni imel nobenega problema, razen rahle bolečine na mestu vboda. Niti ne poznam nikogar, ki bi imel kaj hujšo reakcijo kot nekajurno vročino.

Za gripo se nisem cepil nikoli, za tole pa sem se ob prvi priliki, ker sem zbolel tako hudo, kot za gripo nikoli. Hvala lepa, nočem ponovit.

40-letna, popolnoma zdrava in fit sorodnica po cepljenju s Pfizerjem 4 dni ni bila pokretna (ni mogla premikati rok niti nog). Na božjo srečo je zadeva izzvenela. Ampak kaj če ne bi?

Odgovor na objavo uporabnika
Mare966, 22.06.2021 ob 08:50

Sodelavec je ze 3 dni v komi ,po cepljenju!!!!!

Ne more biti drugače.

 

Nic novega. To isto so povedali ze jeseni sami proizvajalci cepiv, samo da so celo zadevo zavili v celofan. Kdor je hotel  razumeti, je, kdor ni, ni.

 

@odval

Preberi literaturo, ki so jo objavili sami proizvajalci cepiv. Premisljeno, pocasi, veckrat, ce je potrebno in z razumevanjem. Ce ti kaksen izraz ne bo jasen, preberi definicijo in razlago o tem. Ce bos vse to naredil, ti bo jasno in ne bos potreboval nobenih drugih linkov.

GOOGLE TRANSLATE: Objavljena je bila znanstvena študija, v kateri je bilo ugotovljeno, da beljakovinski spiralni protein SARS-CoV-2, ki se uporablja v cepivih Covid-19, povzroča velike možganske kapi, ki povzročajo kapi, srčne napade, migrene in krvne strdke med več desetimi drugimi nevarnimi neželenimi reakcijami, ki so se že pojavile. ubil najmanj več kot 1100 ljudi v Združenem kraljestvu in več kot 10.500 ljudi samo v državah EU. Prestižni inštitut Salk, ki ga je ustanovil pionir cepiva Jonas Salk, je avtor in objavil znanstveno študijo bombe, ki razkriva, da se beljakovinski spiralni protein SARS-CoV-2 uporablja v Covid jabs je tisto, kar dejansko povzroča vaskularne poškodbe. Bistveno je, da vsa tri eksperimentalna cepiva Covid, ki so trenutno v Združenem kraljestvu trenutno pod dovoljenjem za nujno uporabo, bodisi injicirajo pacientom beljakovine bodisi bodisi s pomočjo tehnologije mRNA naročijo lastnemu telesu pacientov, da proizvedejo beljakovine spike in jih spustijo v krvni sistem. – maj 2021

VEDNO VEČ LJUDI UMIRA IN TEŽKO ZBOLEVA ZARADI CEPLJENJA, samo zdaj o smrtih ne poročajo več, ker to ni dobro za CEPILNO POLITIKO!!!!!

The New York Times: Nihče ne more konkurirati Janezu Janši pri odganjanju volivcev

New York/Ljubljana/Budimpešta, 22.06.2021, 15:11 | Posodobljeno pred dvema urama

Ameriški časnik The New York Times nadaljuje s serijo člankov o “populističnih voditeljih Vzhodne Evrope”, med katere uvršča predsednike vlad Madžarske, Poljske in Slovenije. Val populizma, ki ga je dvignila zmaga Donalda Trumpa na ameriških volitvah 2016, se sicer ni razbil ob čereh novembrskega poraza, je pa naletel na oviro. Populizem izgublja na popularnosti, navaja avtor.

“Po zmagi na volitvah s pomočjo napadov na osovražene elite se desni populisti na nekdanjem evropskem vzhodnem komunističnem krilu soočajo z vse večjim nasprotovanjem zaradi odziva na pandemijo in avtoritarnega načina vladanja,” uvodoma piše novinar The New York Timesa Andrew Higgins. Razlogi za usihanje popularnosti voditeljev Madžarske, Poljske in Slovenije so sprejemanje nepriljubljenih protikoronskih ukrepov, kriza zdravstvenega sistema in predvsem njihova konfliktna retorika, navaja avtor.

Na Madžarskem se je proti Viktorju Orbanu povezala združena opozicija, na Poljskem se je konservativna vlada začela posluževati “levičarskih ekonomskih ukrepov”, da bi si povrnila zaupanje javnosti, v Sloveniji pa desna vlada Donaldu Trumpu naklonjenega premierja beleži katastrofalen upad javne podpore. Ameriški časnik ob tem spomni na čestitke, ki jih je Janez Janša prek družbenega omrežja poslal Donaldu Trumpu za “zmago” na novembrskih predsedniških volitvah. “Janša je samooklicani bič liberalnih, ali kot sam pravi, komunističnih elit.” Njegov položaj pa naj bi bil med omenjenimi populističnimi voditelji najmanj stabilen.

Časnik izpostavlja, da je Janševa stranka do relativne zmage na volitvah prišla z močno protimigrantsko retoriko, ob oblikovanju vlade na začetku epidemije pa je imel 65-odstotno podporo, ki zdaj zdrsnila na bornih 26 odstotkov. “Janša je tako nepopularen, da njegovih zavezniki zapuščajo ladjo. Ulični protesti proti njemu so pritegnili na desettisoče ljudi, v sicer mirni podalpski državi s samo dvema milijonoma prebivalcev.” Vendar se je Janša kljub temu obdržal na oblasti in prestal glasovanje o nezaupnici v parlamentu. Nekdanji minister za šolstvo Žiga Turk je za newyorški časnik povedal, da je Janši zaradi desetkanja zaveznikov v parlamentu preostalo zgolj napadanje političnih nasprotnikov na Twitterju.

New York Times je se vedno zataknjen v hladni vojni z Vzhodno Evropo.

Menda vam je jasno, da se samo zezam:)

Z imenom in priimkom povej lažnjivec smrdljivi.

Jah, no. Moja sodelavka po treh dneh kovida v umetni komi dva tedna zaradi izredno hude pljučnice, ravno včeraj so jo zbudili, čist je hin po besedah svojcev, so lahko par besed z njo govorili. Nobenih kroničnih bolezni, zdrava do tega kovida, 47 let. Bogve kdaj se bo vrnila delat. Čez par mesecev najbrž. In takih je po kovidu zagotovo veliko več kot po cepljenju.

Odgovor na objavo uporabnika
zaratustra, 22.06.2021 ob 21:39

Jah, no. Moja sodelavka po treh dneh kovida v umetni komi dva tedna zaradi izredno hude pljučnice, ravno včeraj so jo zbudili, čist je hin po besedah svojcev, so lahko par besed z njo govorili. Nobenih kroničnih bolezni, zdrava do tega kovida, 47 let. Bogve kdaj se bo vrnila delat. Čez par mesecev najbrž. In takih je po kovidu zagotovo veliko več kot po cepljenju.

Kot nekdanji bolnik z zelo tezko pljucnico po gripi se sprasujem, koliko teh pacientov je “hin”, v tako slabem stanju po bolezni  zaradi preagresivnega zdravljenja (umetna koma, ventilator) in ne ravno zaradi bolezni.

 

New Report

Close