Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ne se cepit

Ne se cepit

Raje uporabite naravna zdravila! Na primer ta recept:  Borove, jelkine, smrekove ali cedrine iglice nalomi, prelij z vrelo vodo in na blagem ognju kuhaj 15 minut. Pij 3 skodelice na dan in se ne bos okuzil/a!

Pred vsemi koronavirusi nas obvaruje tudi žvečenje ingverja. Približno na tri ure počasi žvečiš par mm odrezane ingverjeve korenine. Preverjeno, pomaga.

Objava čaka odobritev

ERIC CLAPTON se je cepil in zelo hudo zbolel:  https://www.bitchute.com/video/j5urcjwtyqZB/

 

Res ne zastopim debilnih staršev, ki otrokom natikajo nagobčnike in jim uničujejo zdravje.

 

Proti koronavirusom pomaga tudi, da zjutraj narediš pozdrav soncu, čez dan pa vsako uro ploskneš in se trikrat zavrtiš okoli sebe. Pred spanjem pa tri zdravamarije in en očenaš. To počneta tudi mavrica in robi in se do danes še nista okužila.

Odgovor na objavo uporabnika
makaronca, 20.06.2021 ob 14:34

Proti koronavirusom pomaga tudi, da zjutraj narediš pozdrav soncu, čez dan pa vsako uro ploskneš in se trikrat zavrtiš okoli sebe. Pred spanjem pa tri zdravamarije in en očenaš. To počneta tudi mavrica in robi in se do danes še nista okužila.

in zaprmej ti tudi…..

okužil se ni nihče

okužil si ni nihče, to samo nakladajo, da se gre folk cepiti, tebi to še ni potegnilo, ja kaj čmo, eni imate pač kratko pamet, ovce!

sem te citiral, tudi zgoraj, mapak ta forum je čist zbezlan

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 20.06.2021 ob 16:35

sem te citiral, tudi zgoraj, mapak ta forum je čist zbezlan

Nisi ti nič citiral(a). Samo nesposoben(a) si do amena. Kaj si zdej? Baba al dec? Al kakor ti paše. Zakaj pa meni vedno citira.

Odgovor na objavo uporabnika
makaronca, 20.06.2021 ob 19:54

Nisi ti nič citiral(a). Samo nesposoben(a) si do amena. Kaj si zdej? Baba al dec? Al kakor ti paše. Zakaj pa meni vedno citira.

 

Odvisno je ali si na telefonu, tablici, računalniku…zato nekomu citira, drugemu ne.

Samo vam debilom ni nič jasno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 20.06.2021 ob 20:37

 

Odvisno je ali si na telefonu, tablici, računalniku…zato nekomu citira, drugemu ne.

Samo vam debilom ni nič jasno.

 

O hvala za pojasnilo. Kot debil debilu.

Odgovor na objavo uporabnika
makaronca, 20.06.2021 ob 23:10

O hvala za pojasnilo. Kot debil debilu.

Kaj češ….si pač debil!

LJUDJE POZOR!!!!

POKLUKAR IN JANŠA prihajata septembra po vaše otroke. Takšen je plan SLO vlade, da bodo jeseni POCEPILI vse ŠOLOOBVEZNE OTROKE, zopet imajo v scenariju NOVE IN NOVE SEVE VIRUSOV….in na podlagi vseh teh laži, bodo zahtevali CEPLJENJE OTROK, ali pa šolanje od doma!

STARŠI ne dovolite, da vam cepijo otroke, borite se za svoje otroke, če se že za sebe niste sposobni in vam 10 dni morja pomeni največ v vašem življenju!!! Kaj je več vredno 10 dni morja, lai vaše življenje in vaše zdravje???  Ampak NE DOVOLITE DA CEPIJO OTROKE, KI IMJAO 0,000000000000003% MOŽNOSTI da se prehladijo!

 

blokada linkov, prilepila sem link, pa ga sploh ne da gor, zato ga bom razčlenila, vi pa ga združite in si poglejte

h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=SBS4FUJy4L8

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 21.06.2021 ob 09:56

blokada linkov, prilepila sem link, pa ga sploh ne da gor, zato ga bom razčlenila, vi pa ga združite in si poglejte

h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=SBS4FUJy4L8

Noben več ne gleda tvojih neumnih linkov, niti te ne berejo, razen kak robi, da lonček pristavi in butne ven kako fašistično.

Odgovor na objavo uporabnika
makaronca, 21.06.2021 ob 12:40

Noben več ne gleda tvojih neumnih linkov, niti te ne berejo, razen kak robi, da lonček pristavi in butne ven kako fašistično.

Tipična debilna izjava pravega debila.

Samo vas debilov ne zanima resnica, ker zaradi debilizma podpirate fašizem.

Video je mafija že izbrisala.

 

Če bi imeli NORMALNO vlado bi na miren in izobraževalen način objasnila Kako se bomo to lotili! Brez represivnih ukrepov, groženj….. In predvsem zaščitila ranljive skupine(stanovalce DSO-jev) da bi šli mi lahko z milejšimi ukrepi naprej! Tako pa nas vodi skorumpirana hunta ki jih ni zanimalo drugega samo kako se obdržati na oblasti, krasti in nastavljati svoje SDS fašiste vsepovsod!

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 21.06.2021 ob 16:57

Tipična debilna izjava pravega debila.

Samo vas debilov ne zanima resnica, ker zaradi debilizma podpirate fašizem.

Hehe. Kako si predvidljiv. Jaz vidim samo dva debila še na forumu, tebe in mavrico oziroma hermafrodita, ki piše kot ji paše po potrebi. Ukrepov praktično ni več in vajine besede izpadejo neumno. Enostavno sta obsedena, sam tale mavrica še bolj kot ti. Ona je sploh jezna, ker o plandemiji ni ne duha ne sluha. Propala je prva verzija, zdaj pa še druga. A je vojska že kje zavzela glavna mesta? 😛 Zdaj bi počas že mogli začet. Pa nurmberg 2, kje je? Hahaha. Prov patetična sta že, ampak na komičen način. Kaj pa pravjo kej na FBju? Nekam je potihnilo vse skup.

 

New Report

Close