Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne verjamem …

Ne verjamem …

……. v enkratnost življenjske priložnosti,
……. da se življenjska iskra sploh kdaj utrne.
……. da sem že doživel svoje najlepše bivanje.
……. da sem že spoznal vse svoje možnosti.
……. da so se mi že ponudile vse moje priložnosti.
Ne, ne verjamem ………. / je zapisal Z.Modrej/
——————

Lahko od nas verjame v vse to ? Nak, tudi jaz ne morem verjeti v vse trditve gospoda Modreja, v nekatere pa.

Recimo, da verjamem v enkratnost življenjske priložnosti! Da, verjamem. Pojavi se, priložnost in če je ne izkoristimo in iz nje ne povzamemo vse tisto, kar bi nas navdahnilo in bi poskušali priložnost izkoristiti še enkrat, potemtakem je bila to enkratna življenjska priložnost !!

Recimo, da verjamem, da se življenjska iskra utrne! Zakaj ne? Mora se utrniti, da se zavemo svojega lastnega bivanja in tihe minljivosti. Utrne se, ko spoznamo, da doživimo tisto, za kar smo živeli, da je naša iskra bila utrnjena in da je iskra življenja v nas utrnila takrat, ko smo se borili s spoznanjem, da nam ostane le še tisti del življenja, na poti katerega bomo morali razmisliti, ali so se utrnile resnično vse tiste iskre, ki smo si jih želeli …

Verjamem v to, da doživljam, zdaj in ta hip, svoje najlepše bivanje. Jaz moram verjeti, drugače padem v brezno, iz katerega se ne bom mogla več dvigniti. Zato verjamem in zavedam se, zakaj gospod Modrej ne more verjeti, da je to že doživel, ko pa si najlepšega bivanja neprestano in v vsakem hipu tako močno želimo …..

Da pa sem že spoznala vse svoje možnosti, ej, fantje in dekleta, tega pa tudi jaz ne verjamem. Ne, možnosti so še. Kakšne, kje, koliko, to je drugo vprašanje, a možnosti so in ni jih malo….. in tudi priložnosti mi še niso vse ponujene. Niso mi še dane vse tiste možnosti, ki bi jih jaz rada izkoristila, v katerih bi se jaz rada našla, pokazala, dokazala, izpolnila, dognala svoje sposobnosti in si dokazala, da ……..enostavno možnosti nikoli, ampak res nikoli ….. ne zmanjka. Le mimo njih ne smemo stopiti, ker je to zavestno zavračanje tega, kar nam življenje ponuja. Že samo življenje je ena velika možnost, ki ima toliko dodatnih možnosti, da najbrž res, kot pravi g. Modrej, ne bomo imeli možnosti vseh možnosti izkoristiti, preizkusiti …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Možnosti so in bodo. Tudi priložnosti.

Dobro jutro gmajna, kjerkoli že ste

Oj, Seba, duša naša, si že ob kavici ?? Jaz jo
že pijem, tako iz kofetere, pa bi raje uno iz lončka,
pa se meni ne ljubi in še znam ne dobre narediti
take “na lonček”, turške.

Dobro jutro gmajna!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči , časa , časa dovolj , le možnosti
bi morali skrbno izbirati in z veliko
sreče izbrati le samo tiste naše,
prave , lepe …. eh ! spet sem
zavozlala , pa tako sem nekaj hotela reči .
Toda :
” Dokler ostaja ena sama prosta nitka ,
moremo razvozlati celo kepo voska .”

Mariči !!!

Leeeeeep torek ! Marec je , pomlad je , na mizi dehti
veeeeeeelik šopek čisto belih dišečih zvončkov .

Jutro gmajna !

O priložnostih teče beseda ?

Ojla Sebi ***

jutro zajček… ne vem, a res? Torej, priložnosti so a ne :)))))

He , he…….ne nagaji !

Nioba jutrece ! lepo in škrlatno :))

ne nagajam :)))))) živjo zajček :))))

mmmmmmmmmmmmccmmmmoookkkkk ljubim živlenje…ljubim priložnosti…ma rada vas mam no vse!!
heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ojla

He, he, he, nisi edina, tralalal, tralala,
nisi edina, tralala, tralala!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh tralala hopsasa.heheh cmuock!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kul muca, kul :))))))))))) tko je treba.. ljubiti življenje in življenje bo ljubilo nas 🙂

hehehehehe ojla :)))))))))) že vstal :)?

cmoka

New Report

Close