Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne zelim otrok

ne zelim otrok

oziroma ne zelim izkusnje s porodom…
res me je strah poroda zato otrok res ne zelim. Partner vem da me ne bo zapustil zaradi tega saj je odlocitev le na meni pravi ker sem jaz tista ki rodim in meni se spremeni telo za vedno da o posledicah ki jih lahko pusti porod ne govorim.
Je se kaksna tukaj ki ji ni do otrok oziroma poroda in zal s tem tudi otrok…

 

js tud ne 🙂 mam ze dost bolecin z endometriozo nocm si predstaulat se poroda z bizarnimi bolecinami…
hvala lepa
po vecini ljudje delajo otroke da majo pol enga da za njih skrbi na stara leta,moski po vecini ker pac hocjo potomca..
babe prevec instagram gledajo kao young milf pa to…
otroka je met lepo ,rodit pa velik manj
ko berem izkusnje s porodom na bibaleze na fb me use mine

če se boš odpovedovala izkušnjam v življenju zaradi strahu, potem te čaka res borno življenje.
kar se poroda tiče se lahko v tujini uradno, v Sloveniji pa seveda neuradno zmeniš za cr.
kar se sprememb telesa tiče pa – v vsakem primeru se spreminja, stara in na koncu propade.

kaj pa pomen neuradno zmenis za cr?
kdaj in komu reces

ne cr

V Sloveniji ne delajo carskega reza na željo, saj ne želijo nikogar po nepotrebne izpostavljati tveganju. Da, prav ste prebrali – tveganju. Carski rez je izhod v sili. Je namreč bolj nevaren, pogostejši so zapleti kot pri vaginalnem porodu in gre za čisto pravo operacijo. Lahko ga načrtujejo za porodnico, ki bi lahko imela težave ob naravnem porodu, če je na primer otroček obrnjen z nogicami navzdol, izjemoma, če je prisoten kroničen, nezdrav strah pred porodom.

Omb, res bolje, da nimas otrok!
Glede partnerja pa itak vsi vemo, da ko se moski odloci, da hoce imet otroka, ga bo imel!

in potem po čudežu imajo prav določene osebe take težave, da se vnaprej dogovorijo:), res ne vem kje eni živite.
naravni porod je tudi tveganje, za otroka še večje. Tukaj gre za to, da zdravniki hočejo biti bogovi, ki odločajo o vsem. Če kakšna dvojčka pač umreta, pa jbg.

Glavne skrbi nastopijo, ko je vse to mimo. Otrok je vzdrževani član in je treba za njega skrbeti, odgovarjati, skratka je še veliko drugega kot to.

Lahko imaš tudi naravni porod, meni se zdi, da je lažji kot tisti, kjer ležiš v bolnici kot bolnik.
Če se odpoveduješ otrokom samo zaradi poroda, potem ne vem what to say lol. Itak, če imaš čas, potem lahko še počakaš.

Omb, res bolje, da nimas otrok!
Glede partnerja pa itak vsi vemo, da ko se moski odloci, da hoce imet otroka, ga bo imel!
[/quote]

Potem pa petdesetletniki in več furajo vozičke, večina misli, da gre za dedke, v bistvu so pa atati. To je smešno in grdo za videti, zraven pa žena, ki zgleda kot hčerka, nekako človek najprej nehote pomisli na incest!

To je res čuden pojav zadnja leta. Stari ateki prihajajo v vrtec po svoje otroke, ki so iste starosti kot njihovi vnuki. Čudno da se tem mlajšim puncam to nič ne gabi, ker jaz da sem 25 let in da bi se zapletel z nekom ki je mogoče malo mlajši, mogoče istih let ali še celo starejši kot starši ne bi šlo skozi. Se mi želodec obrne. Tam do 10 let še razumem razlike, več pa ne.

Ne vem, zakaj včasih ne pomislite, da ima tak starš še 3 ali 4 starejše otroke? In ja, je pač 60 let star in gre po hči v šolo.

mojemu je vseeno ce jih mava ali ne
moja odlocitev in res je tako 🙂
dej poglejte tega luzerja darkota na fb pod objavami na med over cisto vsako objavo komentira
to so luzerji nagnjusni ki gledajo na zensko kot da je primorana skrbet za druzino seveda rodit 5 otrok ipd
en grdunc stari 😄smeh

Samo misel:
Če bi vaša mama imela tako misel in bi se je držala vas ne bi bilo.

zenska spodaj ni nikoli vec ista
moja zenska je trenutno bomba avion
in ko zenska rodi ni telo nikoli vec isto
ce mas zensko zato da ti dela potomce in da bo skrbel otrok zate ko bos star no taki ste pacienti najvecji
moja zenska ne rabi rojevat ce tega seveda ne zeli

Ker jo imaš očitno za igračo, kar pa pomeni, da gledaš na življenje samo kot igro in ne odrasteš.
Ne gre se zato, da potomec zate skrbi ko boš star, saj niti ne veš ali boš starost doživel.
Če ni potomstva tebe ni prav tako pa to velja za žensko.
V prihodnosti si lahko le če si za prihodnost “sebe” dal, kajti v potomcih si ti in iz tebe so oni.

Ko si mlad ali pa neodrasel se ne zavedaš morda teh misli. Lahko se pa zgodi in mnogim se je, da so bila leta za potomstvo mimo in so se možnosti za kaj takega krepko zmanjšale pa bi ljudje vse dali, da bi bili lahko še enkrat mladi in bi potomce imeli in takrat ne gledali le nase in vase, kajti ironija je to, da v takih trenutkih bi bili ti potomci ravno to in bi s tem gledali nase in poskrbeli zase, če bi jih imeli, tako pa to niso storili.

Tudi jaz si jih ne zelim. Sem 32 in srecna, da se nikoli nisem odlocila za njih.
Nocem poroda in posledic, prevec rada imam svobodo. Plus, prevec locitev in vsega je ze, svojemu otroku ne bi nakopala tega, da bi odrascal brez oceta. Sicer pa nas je itak ze prevec. Otroke imam drugace zelo rada, celo bolj rada kot odrasle ljudi, so super druzba, razmisljala sem ze o kaki posvojitvi ali rejnistvu kdaj v daljni prihodnosti, ceprav to ima spet svoje minuse.

Carski rez vam lahko odobrijo uradno, če trpite za patološkim strahom pred porodom oziroma uradno je to tokofobija. Meni so odobrili 2017 v porodnišnici Ljubljana. Vaša ginekologinja vam da napotnico za k dr. Vislava Velikonja, je psihologinja v porodnišnici Lj in ona oceni če res niste zmožni “normalno” roditi. Meni je odobrila, je pa res da imam anksiozno motnjo. Cr so mi naredili 10dni pred rokom poroda.
Če mi ne bi odobrili bi šla v Avstrijo in tam plačala. Za več info mi lahko pišete na [email protected]

Tudi jaz si jih ne zelim. Sem 32 in srecna, da se nikoli nisem odlocila za njih.
Nocem poroda in posledic, prevec rada imam svobodo. Plus, prevec locitev in vsega je ze, svojemu otroku ne bi nakopala tega, da bi odrascal brez oceta. Sicer pa nas je itak ze prevec. Otroke imam drugace zelo rada, celo bolj rada kot odrasle ljudi, so super druzba, razmisljala sem ze o kaki posvojitvi ali rejnistvu kdaj v daljni prihodnosti, ceprav to ima spet svoje minuse.
[/quote]

Moderna odločitev ja, poudarek na moderna in samo in le to.

Tudi jaz si jih ne zelim. Sem 32 in srecna, da se nikoli nisem odlocila za njih.
Nocem poroda in posledic, prevec rada imam svobodo. Plus, prevec locitev in vsega je ze, svojemu otroku ne bi nakopala tega, da bi odrascal brez oceta. Sicer pa nas je itak ze prevec. Otroke imam drugace zelo rada, celo bolj rada kot odrasle ljudi, so super druzba, razmisljala sem ze o kaki posvojitvi ali rejnistvu kdaj v daljni prihodnosti, ceprav to ima spet svoje minuse.
[/quote]

Svojemu otroku ne bi nakopala tega, da bi odraščal brez očeta?
Hm…
Saj očeta sploh nima, ne da bi samo odraščal brez njega. Sploh ne bo odraščal, ker ga ni, še več, ni vašega otroka.

Razmislite drugače, če boste imeli možnost svojega otroka imeti. Ste ena in edina ter edina takšna. Tudi vaš otrok bi bil nekaj posebnega, ki ga še ni bilo in takega tudi ne bo.

Ja, otroka je res zelo lepo imet. Ampak je pa kljub temu dosti lažje rodit kot vse skrbi, delo in odrekanja, ki potem, ko imaš otroka, sledijo. Ve ženske se ne bojite poroda, ampak odgovornosti.

Tudi jaz si jih ne zelim. Sem 32 in srecna, da se nikoli nisem odlocila za njih.
Nocem poroda in posledic, prevec rada imam svobodo. Plus, prevec locitev in vsega je ze, svojemu otroku ne bi nakopala tega, da bi odrascal brez oceta. Sicer pa nas je itak ze prevec. Otroke imam drugace zelo rada, celo bolj rada kot odrasle ljudi, so super druzba, razmisljala sem ze o kaki posvojitvi ali rejnistvu kdaj v daljni prihodnosti, ceprav to ima spet svoje minuse.
[/quote]

se pravi ne bi bila 9 mesecev noseča in rojevala par ur, bi se pa šla leta in leta postopkov za posvojitev, plačala tam med 30.000 in 50.000 evri (toliko stane posvojitev iz tujine, v Sloveniji pa otrok itak ni), ali pa recimo vzela v rejo otroka, ki ima problematične starše in bi ti viseli za vratom, pa otroci imajo ponavadi tudi zelo hude težave.
Se ti ne zdi, da si malo z belim kruhom skregana?

Torej ti jo imaš za f*kat?

Vse lepo in prav… Ampak velika verjetnost obstaja, da tudi tvoja ne bo ostala bomba avion. Telo se z leti spreminja, lahko bo zbolela in nenormalno shujšala, se postarala, morda dobi zdravila od katerih se bo noro zredila, mogoče bodo z leti hormoni naredili svoje in se bo postopoma nabral kaki kg viška, lahko se ji zgodi nesreča, ki jo bo tako ali drugače telesno zaznamovala. Nikoli ne veš, kaj te čaka.

Jaz sem bila pripravljena na vse spremembe, ki jih prinaša nosečnost in sprijaznjena z dejstvom, da bo moje telo pač drugačno po porodu. In veš kaj? Zgodil se je urgentni carski rez, zato sem tam spodaj ostala popolnoma ista, trebuh je po letu in pol identičen, kot pred porodom, brez ene strije, nobene viška kože, nič. Teža 1kg manj, kot pred nosečnostjo. Edina razlika na mojem telesu je črtica od carskega reza, na katero sem ponosna, mojemu se zdi pa sexy. Aja in ena št, večje oprsje, ki se tudi ni nikamor povesilo, zmanjšale se pa tudi niso čisto nazaj po koncu dojenja. Pa malo bolj nabildane roke, ker je moje dete pač težko 🙈. Včasih nas mati narava tudi pozitivno preseneti.. Da bi se odpovedala otroku zaradi možnih sprememb na telesu pa ni šans.

Je pa edino pravilno in odgovorno, da ženska, ki ima glede tega pomisleke, nima otrok. Nanje niti približno ni pripravljena, če se ji pri nekaj strijah zatakne…


mja mja
samo veze rabiš, pa tud CR brez indikacije gre skozi, preverjeno

New Report

Close