Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ne želim te prizadeti…

Ne želim te prizadeti…

Kaj pomeni, če ti moški večkrat ponovi, da te ne želi prizadeti? In da se ni želel spustiti v sex, da me ne bi prizadel. Stike pa vseeno vzdržuje. Mi pravi, da sem lepa, prijetna, zanimiva…

hmm..

Morda bi te imel samo za sex, za kaj več pa ne. Misli pa, da bi lahko ti po tem kaj več čutila do njega, kar pa on do tebe ne bi in bi te tako prizadel.

Moja razlaga. Kaj drugega mi ne pride na misel. Zakaj ga n evprašaš direktno kaj misli s tem?

Sem enakega mnenja.Misli, da ti ne bo mogel vračati čustev, izkoristiti te pa ne želi. Spoštuje te na nek način.

Rad te ima kot človeka, kot osebnost; ne vidi pa v tebi ljubimko!

Verjetno je njemu zgolj za prijateljstvo s tabo, več pa ne….mogoče je v njemu kakšna zavora za kaj več…..ampak to boš pa sama poskušala ugotoviti.

Po moje je to izgovor…če bi te želel…ne bi bilo besedi…žal…rada bi ti rekla kaj boljšega…tudi sama imam težave…ampak…izgovor… Kako bi te prizadel, če bi te imel rad na pravi način? Ljubezni je več vrst…ni vsaka tista ta prava…nekatere so samo prijateljstvo… Spoštuj to kot prijateljstvo…če pa te moti, če ga želiš, bo težka…

Zakwa se sploh še ukvarjaš z njim? Ker ti pravi, da si lepa, prijetna, zanimiva… Ker ti pravi, da te ne želi prizadeti…

Kliše, bejba!

Lepo, fino ga skenslaj, in začni žvet svoj lajf… As simple as that…:)))

Spoštuje te in te ima rad kot prijateljico,dobrega karakterja, da bi prestopil v naslednji korak dlje od prijateljstva,to pe ne želi.Očitno ima svoje razloge in tako čuti.

misliš, da bi te sex prizadel?….

zakaj?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja, ampak ne več kot to. Pa tudi to vemo, da po seksu sledijo predvsem pri ženskah čustva, mi bi se pa samo radi malo pozabavali 😉

aja..mi?..a ženskam pa tega ne smemo privoščit, kajne?..ahhaha

leta letijo - iščem stevardeso

Točno tako.

svoj nagon ima na vajetih…

Pošlji tovrstne slinokljunce v …, da ne rečem kam. Osladen in ovinkov poln bo tudi, ko bo precej prek trideset let in s takim nimaš kaj počet. Če mu ne boš nadomestilo za mamo in se vedno v vsem strinjala z njim ti zna bit prilicno zajebano živet s takim. Samo cuzal ti bo energijo.

“Nočem te prizadeti…”. Halo! Kr lasje mi grejo pokonc, ko slišim in berem ljigavce. Taki ponavadi tudi lastnega mnenja nimajo in samo meglo delajo.

Skratka. V rit ga pošlji, ker prizadeta pa dvomim, da glih hočeš bit.

Kaj pomeni po srbohrvaško ljigavac.Razloži pojem po slovensko.

Stop pred špegu. Je bolj verodostojen od Verbinčevega slovarja tujk.

Tako ti razlagaj svoji”brači”na jugu.

Viš mucek pol se pa sprašuješ zakaj sem tak.

Čist mimogrede. Pri tej besedi, ki je v tvojih stavkih formulirana v negativnem prizvoku, se uporablja mehki ć.

V slovenskem pravopisu ne poznamo te črke.

Skratka moron. Tukaj želi ženska slišat mnenja, ne pa tvoje vpise preskakovat. In kot na slehernem topicu, se tut tukaj sliniš ne da bi karkol uporabnega spisal.

Zopet si ti začel prvi pisati neumnosti.

Ti se pa pustiš pravocirat.

Iskreno? Nisem presenečen nad tvojim šovinizmom.

Prav rade volje bi te predstavil kakšnemu migrantu. Še raje pa nj. potomcu. Bi ti po glavi skakale razne črke. Od Q, W Y do X-a- Pa še kakšen Đ bi se dal razbrat z grimase.

Še malo in bom dol padla od smeha.Res sta zanimiva kako se pod********……….APLAVZ…………..

:))))
Diskretni, všeč mi je tvoj smisel za humor.

New Report

Close