Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne znam se obleči

Ne znam se obleči

Tako sem nezadovoljna, ker nimam okusa za stajling.. od nekdaj sem bolj športen tip.. potem pa vidim ženske po mestu, kako so dobro oblečene, sama sebi se pa ne zdim zanimivo oblečena. Kupim bele superge, jeans kavbojke in pulover, dam čez eno jakno in to je to. Brez smisla za dodatke, barve.. nimam takih prijateljic, ki bi mi svetovale. Saj sem urejena, čista, a nekako ne znam zanimivo skombinirati. Obenem pa vseeno zapravim kar dosti, za povprečen izgled.. pride kakšen dogodek, se mi zdi kot da nimam cunj..  kako ste si druge podobne pomagale, kakšen trik?..

Kaj pa Evin kostim si probala nositi?

A si predstavljaš, da pride naga v službo? Taboo tema, ali kaj. Saj se nihče ni rodil v kopalkah, kajne.

Pomembno je, kako se ti v teh oblačilih počutiš, kaj izžarevaš. Če si sproščena in zadovoljna, je popolnoma vseeno kakšen styling imaš ali nimaš. Ene cele naštelane, pa ne smejo preveč hitro obrniti glave, da se ne bi frizura pokvarila, skozi razmišljajo kako bodo sedele, stale, da se kaj ne zmečka, ne vidi, ne uniči, ne sme se stegniti ali počepniti, da kaj ne poči itd… Jebeš to. Ni ga čez komot in dobro počutje, da ti v sebi čutiš da si top riba, pa četudi nekomu izgledaš povprečna ali karkoli. Njihov problem. Lepota je v očeh opazovalca in lahko rečem, da mnogi moški gledajo onkraj cot, vidijo in zaznavajo energijo. To je tisto, kar v resnici privlači. Zdaj, če se ti slabo počutiš in nisi ta prava v teh oblačilih, si poišči svetovalko, da te obleče tako, da boš. Če pa si, se pa nehaj obremenjevati z drugimi.

Imam cunje, naceloma se znam obleci, a sem v letih, ko me oblacila motijo, ne oreozko, ne prevroce, ne premrzlo, ne taki, ne drugacno, dejansko mi ostane ta le se pizama s slafrokom in trenirka, da mi ni vroce, me ne zebe, me ne tisci, ne veze, ne zuli itd.

Oblecem lepe hlace, bluzo, rutko, cevlje, grem v sluzbo, do maluce se nekako gre, noge oteka, cevrlj zuli, a se preobujem… Po malici, ko se trebuh napihne, sem pa ze smrtno nevarna za okolico, ker mi lahko odleti gumb od hlac s svetlobno hitrostjo! In po enem dnevu takega outfita prihajam k sebi se 4-5 dni, da neham otekat in mi trebuh splahne.

Odgovor na objavo uporabnika
se slabse, 30.03.2024 ob 09:52

Imam cunje, naceloma se znam obleci, a sem v letih, ko me oblacila motijo, ne oreozko, ne prevroce, ne premrzlo, ne taki, ne drugacno, dejansko mi ostane ta le se pizama s slafrokom in trenirka, da mi ni vroce, me ne zebe, me ne tisci, ne veze, ne zuli itd.

Oblecem lepe hlace, bluzo, rutko, cevlje, grem v sluzbo, do maluce se nekako gre, noge oteka, cevrlj zuli, a se preobujem… Po malici, ko se trebuh napihne, sem pa ze smrtno nevarna za okolico, ker mi lahko odleti gumb od hlac s svetlobno hitrostjo! In po enem dnevu takega outfita prihajam k sebi se 4-5 dni, da neham otekat in mi trebuh splahne.

😁😄 Ma smo ženske a.. popolnoma razumem. Zdaj so izumili elegantne pajkice, torej material pretežno iz lycre, raztegljiv, udoben, mehek na dotik, oblika pa kot bi bile elegantne hlače. Sem našla na spletu in naročila. Bom poročala kakšne so in priporočila, če bodo v redu. Tudi čevlji so sedaj moderni tisti načičkani pol čevelj, pol superga, mal višji podplat in naredijo kar lep vtis. Odvisno od modela, a da se najti primerne v športno-elegantnem stilu, h kateremu pašejo paski, rutice in drugi dodatki. Ena trgovina na Ptuju prodaja zelo lepe kompletke po ugodnih cenah.

 

Morda jej raje večkrat pa po malo, da ne zategne. 🫣

New Report

Close