Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nedelja ob knjigi….

Nedelja ob knjigi….

Kot sem že nekje spodaj, muci razlagal mojo odsotnost s tega foruma v zadnjih dneh, bi rad vsem vam, na tem mestu povedal še enkrat….

Stvari so se mi v zadnjem času radikalno spremenile. Faks, ki se mi je začel v petek, kaže, da bo vzel vse preveč časa, da bi še vedno visel v dneh ko nisem v službi, tukaj gor. Nove obveznosti v službi so pripeljale do tega, da spet ne morem spremljati celo dopoldne vašega veseljačenja in iskrivega zafrkavanja.

Zakaj vam vse to pišem? Da bi razumeli, da sem še vedno z vami in vaš, vendar, da boste tudi vi morali razumeti, da mi nikakor ne bo zneslo ponavljati tri številčnih postov, ki so bili neko soboto odraz naše razposajenosti. Še vedno bom nekje tukaj, z vami in ob vas, samo za boga miloga, ne mi vzet za zlo, če se javim samo parkrat na dan. Jaz se vsaj javim :))))

In zakaj vam sedajle pišem to? Ker moram v 14 dneh predelati 500 strani knjige o komuniciranju, to pa ne bo šlo drugače kot pisanjej izvlečkov iz knjige in to direkt na PC…. da človek vsaj zna brati za sabo a ne :))

OK, mejte lepo nedeljo, jutri pa se spet beremo.. mogoče pa že zvečer kaj, ko bo potrebno spet.. komunicirati :))))

Jani

OOO JAniiiii podaj mi roko!!!
He sem ravno urnik dobila..Jajaj tud jest petke in sobote faks…ampak noreli pa še bomo kajne?!!!
Ma je boljše če je glava mal na prepihu za en čas in se sčisti nepotrebnega balasta skrbi…….ma je lažje potem učenje veš…..Garantiram..
JANIIIIII kdaj bova potem pila na zaključek aaa? Jest računam na jesen da moram bit finito z vsem,diploma pa vsaj v groobem če že ne cela…Kaj praviš UUUUUUUU še vse bo! Jest pa začnem z matematiko-aritmetika,logiga..hahahaha
Ampak gmajnica jest vas nucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm!!!!***************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

drz se student!! Sam mislim, da bos zapiske hitreje pisal z roko kot PC-jem.. Hmmm, a se ze pocutis kaj mlajsi, ker studiras?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Obema študentoma veliko sreče in uspeha pri osvajanju novih znanj !

Eh, Jani, Jani, če te kdo razume, te razumem jaz.
Noči bodo šle, popoldnevi bodo šli, napetost bo
naraščala, v službi in doma …… ampak, tu smo,
če boš kaj potreboval, javi se.

Sem pa že ravno hotela predlagati, da bi si dali morda
kak dan “dopusta”. Sask bo odsoten, šefica se ne javlja
več, Pandica je too much besetzt, Barbari zmankuje časa,
Lili se sploh ne javlja več, Štumpi štrajka … kar nas je, se
bomo ziher javili zjutraj, ponedeljek dopoldan je tako bolj
zaseden, ker je ravno začetek tedna in poln kufer dela,
potem pa, kar bo, pač bo. Če se ravno ne bomo dobivali
dopoldan tako zelo pogosto, morda vseeno glih za pofočkat
se, potem pa se dobimo vsaj zvečer, ampak, da bi se pa čisto
nič več ne oglašali, no, fantje, dekleta, to pa ne bo šlo, to pa
enostavno ne bo šlo. Kaj menite?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , šefica je na bolovanju, zato je ni bilo.
Je pa tako, še vedno nas je nekaj ki bomo kar lepo tukaj vedrili. Ne morem si zamislit, da bi kar enostavno vse šlo v nič..vsi vi, ki mi pomenite nekaj, uha ta je pa prehuda..
zajček ostane…

JEST TUT, ZIHER IN ŠE ENKRAT – ZIHER !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prav tako tudi zajček in mariči. Ostali naj presodijo sami, zajček ne bo nikogar več prepričeval, niti prosil niti nič…ker nimam volje. Imam pa voljo biti tu !
Pa še marsikdo ves Mariči…na cmoka velicga…uha

hehehe se počutim ko… mulec :))))) sam veš.. če zapiske pišem z roko, potem ne zna nihče brati :))

Lep večer ježek :):)

Hvala, zajček, tako bo, kot bo. Kolikor nas bo,
nas bo. So obveznosti, res, verjamem, sem jih
izkusila zadnji dve leti. Ampak, časa si vzamem,
kolikor si ga upam. Ni ga veliko. Zato dobro razumem
Janija in vem, kaj bo prestajal: še hujše bo, kot pri
meni, verjemi, še hujše. Ne želim te strašiti, samo ne
obupat. Enkrat gre lažje, drugič težje, gre pa ziher!

In še nasvet: pravijo, da ni študent ni študent, dokeler enkrat ne pade! In študentka ni študentka, dokler nima še en’ga nad sabo! Al pa zadnjega pod sabo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zajček.. hvala :)))) tebi veliko sreče, pri…. sej veš :)))

lep večer tud tebi 🙂 ja, in cmoka, večernega 🙂

Maričk.. jest se bom seveda še skos javljal no, samo muca ne razume al noče razumet, da se je nekaj stvari spremenilo a ne :))) zato sem napisal mojo situacijo, to pa ne pomeni, da bi si vzel frej dni :))) kako za vraga pa bi pol brez vas no?

Jani je enkrat že rekel.. da bo tko al tko tazadnji ostal tuki gor :))))

Jani ostane tud :)))

tko se govori, jebela cesta :)))

je taku!!!! cmoka za zajčka.. ki je full vztrajen… sej.. ovni se ne damo kar tko.. v lonec :))))))))

hehehehe, dober da mamo velik študentk :):):):) Mariči.. cmoka 🙂

Ej, Jani, da ti ne pozabim povedat, imam full
dobre izkušnje s plonkanjem (pa nam tuki, veš,
da naujo vsi ugotovil, kako sem naredila šolo,
he, heh, he!). Ampak, tebi special bom pa povedala,
tja, na uno ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zmeneno, veš da take stvari vsak novopečeni študent še kako potrebuje :)))

dober večer :)) komunikacije vidim full laufajo :))

lepo lepo 🙂

Pa še kuko prou pridejo, veš. Na naši šoli so me
vsi “kopirali”, so mi rekli: “ej, ma ti si full faca, ej, to
je pa res dober!” Sam tolk, a veš, da nauš mislu,
de se zezam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zajči … sej zmeri neki osvajamo .. nova znanja ane :)))

vsak dan več znamo 🙂

ok .. je že res da časa ni glih full veliko :)) sam pokukam pa še vseeno sem .. pa v mislih sem tud z vami no :))

reeeeeeeees :)))

lep večer gmajnici 🙂 in lepo nočko !!

B.

Yeeeeeeeessssss, Barbi, yeeeeeeeees,
saj to verjamemo, in vemo, sploh, če se
spomnimo tiste nore sobote, kajne. Še zdaj
me smeh lomi, res no! Ker si res full faca!
Dobra si, še enkrat iskrene čestitke in moje
globoko spoštovanje, gospa dr. Barbara!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

no, glede na minute… razlike v tvojem in mojem javljanju… bo treba knjigo res orenk preštudirat 🙂 ker, tele komunikacije ne delajo.. sploh 🙂 Lubčka!

Lep večer vsem .

Sem vas malo zamudila … pa
danes ne zaradi knjig …

Gresta dve mravlji čez most …..
Ena je v vodo padla ,
od druge brat je bil pa v vojski !

Čauči

New Report

Close