Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Nehajte se mi peziči na blagajni rihit v hrbet

Nehajte se mi peziči na blagajni rihit v hrbet

A ste normalni??
Po možnosti kihate,kašljate zraven me pa dobesedno rinete naprej na blagajn.
A se vam je odpeljal al kaj?? Nič prej ne boste na vrati, zanalašč bom začela na blagajni naročat 300 različnih čikov, pa sploh ne kadim!!!!
Samo zato, da boste še extra čakali a je ok

Postavi se ob svoje artikle in se ne premakni. Ko te butne z vozičkom vprašaj, kaj je narobe. Če začne tečnarit ga/jo opsuj. Simpl zadeva.

Samo zakašlja v njega, pa je gotof. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo zakašlja v njega, pa je gotof. 😉
[/quote]

Hahaha, me pomoje zaprejo v stacuno pa klicejo police 😀

Jaz se takim idiotom ki so tako zabiti da se rinejo naprej samo lepo umaknem, naj rinejo kot debili naprej pred mene.

Bodo pač tudi plačali namesto mene mojo robo na traku spredaj.

Jaz tudi opažam to pri slovenceljnih. Sem bila pred 4 dnevi v italiji v trgovini in tam vsi lepo v miru vsaj 2 metra stran eden od drugega, brez težav.
Grem pa zdaj tu pri nas v trgovino in se folk kar gnete in sili eden v drugega. Zdaj vzamem voziček in ga na blagajni pustim meter za sabo, da si ustvarim nekaj varnostne razdalje. Da pa ne omenjam ogabnega folka, ki kašlja direkt v hrano na policah, par dni nazaj sem naletela na modela, ki je kašljal in kihal direktno v meso v hladilniku (Eurospin). Faaak no.


Ubi se majmun.

Budala, sam zdaj te to skrbi ko je ta virus. Ti kar delaj pizdarije pa se začnite dret na drug drugega, potem upam da bo kaka slina od okuženega zaradi vpitja nate pristala.

POstaviš se bočno ob kljun vozička, da je za teboj še vsah 80 cm in se vzporedno premikaš. Tako rinejo v rit vozička….

Sicer pa: beseda vedno zaleže – rečeš, a lahko prosim držite razdaljo, in je. Deluje, preverjeno 🙂

Sicer pa – saj bo verjetno tako kot v Italiji tudi po štacunah kmalu pri nas – ko bodo spuščali noter po par oseb, ostali bodo morali pa zunaj čakat. In tako nam v vrsti nihče ne bo rinil v rit.

Točno tak. 100 okuženih je, pa se bodo kmallu začeli ljudje pretepati med seboj. Na svetu vsak dan umre 1000 ljudi zaradi gripe, zaradi Corone pa okrog 55 (povprečno). Tu se vidi, kaj dela dober marketing na ljudi. Tistih 1000 ni pomembnih sploh, teh 55, pa je zlata vrednih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Točno tak. 100 okuženih je, pa se bodo kmallu začeli ljudje pretepati med seboj. Na svetu vsak dan umre 1000 ljudi zaradi gripe, zaradi Corone pa okrog 55 (povprečno). Tu se vidi, kaj dela dober marketing na ljudi. Tistih 1000 ni pomembnih sploh, teh 55, pa je zlata vrednih.
[/quote]se vidi ja 55mrtvih v Italiji,res ne vem zakaj karantene.

Dva dni nazaj sem imela na blagajni incident s penzionistom. Cepec je začel tudi žvižgat meni v vrat. Si predstavljaš žvižganje s protezo? Slina kar leti ven. Pa zelo nesramen je bil, stil viharnega. Eni so res nemogoči.


Pred 4 dnevi si bila v Italiji??
Prizadetih sploh ne spuščajo čez mejo, zato ti ne verjamem.

New Report

Close