Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Nehajte že krivit zdravnike

Nehajte že krivit zdravnike

Res ne morete dojet zakaj je ravno med zdravstvenimi delavci toliko okuženih? Zato, ker njih apriori testirajo, vas doma (ki imate “prehlad”), pa ne… Torej si poskušajte predstavljati realno število okuženih…
Ste izračunali kakšen je odstotek okuženih v SLO glede na število prebivalcev?
Sicer pa… ostanite zdravi ☀️

Ker jih je lastna stroka, NIJZ dobesedno za je ba la.
Bili so brez navodil, brez zaščitnih sredstev, brez organizacije, ki je nujna! že po defoltu.

Vprašanje se že ves čas zastavlja, po kakšnem ukazu deluje nacionalni inštitut za javno zdravstvo?
Je to politično telo, pod škornjem antinacionalnih interesov ali je to en sprdek politično nastavljenih osebkov brez ustreznega znanja, izkušenj in odgovornosti?

Komu je v resnici tak inštitut odgovoren? Njegovo ime pove vse.
Odgovorni pa, kot, da delajo ravno v nasprotju.
Kakšna je kazenska odgovornost za opustitev točno te odgovornosti? Doživljenjski arest.
Enako za vlado.

Okej, tole je pa težko požret. Niso okuženi, ker so jih testirali, ampak ker so šli vede na krizna območja. Konec februarja so se še lahko izgovarjali, da niso vedeli, ker je prišlo na hitro, da greš pa en teden, dva nazaj pobirat virus v Italijo, ko so tam že množično umirali, pa delaš z ljudmi, je pa adijo pamet. To ni vprašaje navodil, ampak plod bogovskega kompleksa, ko zdrava pamet odpove in misliš, da lahko delaš vse, pa kdor najebe, najebe.

Milijonkrat tudi moj podpis !!!!!!!!!!!!!!! Da jih pes poščije !!!


Pa kakšne valite? Neodgovorne, kot so neodgovorni zdravniki. Že en mesec nazaj se je vedelo, da bo virus prišel v Evropo. Že en mesec nazaj smo nekateri kljub penalom odpovedovali počitnice v Italiji, saj so tam bili že prvi okuženi. In zakaj bi kdo moral komu povedat, naj ne hodi na okužena območja. Če pa že kdo potem je odgovorna dama v puloverjih aka Zdenka Č. Travnik, ki se je očitno zavedala piz rije, ki se dogaja, zato je tako lajala nad NIJZ. Zdravniška zbornica in ne NIJZ bi morala izdati priporočilo, že takoj po tistem, ko so zbolevali ljudje na Kitajskem in na ladji. Ampak– ogrožanje splošne varnosti in kazenski pregon za damo v puloverju. Pa še varuhinja mojih pravic je bila! Gravž!

samo so krivi za to, kakšen nijz lepo te prosim..a nimajo svoje pameti in svoje glave? In ta dva zadnja zdravnika, mož in žena iz MS, prejšnji teden na smučanju, ko smo pri nas že imeli obolele in so bili že vsi rdeči alarmi za Italijo?
Malomarnost in neodgovornost na višku! In danes, 6 okuženih iz vodstva UKC lj.
Delajo ravno nasprotno od tistega, kar bi morali, jeseni pa spet v akcijo pa stavka za višje plače.

Milijonkrat tudi moj podpis !!!!!!!!!!!!!!! Da jih pes poščije !!!
[/quote]

Te ljudi takoj odpustit, kot vse dobičkarje skenslat, jim doživljenjsko prepovedat kakršnegakoli delovanja v javnem sektorju.
Jih vse skupaj spraviti pred sodišča.
Naj se osnovi nacionalni inštitut, iz vrst javnosti, ljudstva, brez političnih idr navez, ki bo zakonsko bdel nad vsem, tudi delovanjem vlade in poslancev, ter jih enako razrešil ob vsaki nepravilnosti.
Do sedaj ni odgovarjal še nihče, ne glede na težo prestopkov.
Ta trenutek je čas, da se vse anomalije, 30+ let, takoj prenehajo.
Islandcev je nekaj 100tisoč, nas le nekajkrat več.
Nismo v stanju se teh anomalij še nadalje iti, jih plačevati, stanje je preresno. Časa nimamo več.

Odgovor predhodnikom.
Če bi NIJZ, z vlado in ministrom za zdravje ukrepali, kot bi morali, ob pravem času, kar še vedno niso, do tega ne bi prišlo.

Ponavljam, še vedno niso!
Kolikokrat naj še?

Vprašajte zdravnike in ostale zdravstvene delavce, kako so zaščiteni na svojih delavnih mestih!
Kot smo vsi ostali povsod drugje!

Z ničemer!

Če tega ne veste,vprašajte.
Vsak, ki kliče in ne dobi vezave v ZD, ve, da tam ne štima nič.
Pa še to, direktorji ZD odločajo o številu testov in vsem ostalim. Oni osebno.
Ker lahko.
Tako so se odločili že pred časom.
Minister za zdravje in NIJZ pa jih v tem le podpirata. Toliko o odgovornosti ljudi za javno varnost in zdravje.
Nekaj posameznih mandlcev ima v rokah 2mio ljudi. Vključno z zdravniki!
Dajte povedat, čemu jih plačujemo?
Da pomremo v agoniji? Ok. Saj smo to že dosedaj. Nič novega, kajne!

Kriva je zdravniška zbornica oziroma velecenjena Čebašek travnikova gospa.
Če zdravniki sami nimajo toliko soli v glavi, da gredo v samo središče okužbe, ker seveda se ne bodo odpovedali zasluženim počitnicam, potem bi jim njihova šefica, velecenjena gospa ZČT izdala pisna navodila, magari poslala letak po pošti, da bi bili zdravniki ustrezno informirani, da je trenutno in že kar nekaj časa nevarno potovat po Italiji.
Enkrat je na novinarski konferenci novinarka vprašala predstavnike nijza, če bodo izdali kakšna navodila za ljudi, splošno javnost, kako ravnati, kaj nam preti , splošna navodila glede corona virusa. Najbrž je imela v mislih predvsem zdravnike, ker vsem ostalim nam je to bolj kot ne jasno že skoraj 2 meseca.
In ja, tudi mi smo odpovedali smučanje, pa niti ne v Italiji, ampak celo v Avstriji..


Tebi so pa očitno tile na NIJZ enkrat zaradi mazaštva na žulj stopili.

Tebi ni jasno, da NIJZ tudi ministru, vladi in zdravniški zbornici daje navodila?
Jih je?
Ne, jih ni. Čeprav so jih ravno zdravniki in zbornica prosili, prosjačili, spraševali.
Od načina dela, organizacije, zaščite itn.

Kakšna navodila je dajal NIJZ za javnost?
Kaj je storil v primeru oskrbe javnosti glede osnovnih zaščitnih sredstev?
Poslal zgibanke z navodili in osn.zaščitnimi sredstvi v vsako gospodinjstvo v RS? Itn.
Javni promet, zbiranja večjih skupin ljudi?

Vse to bi moral opraviti že takoj po novem letu, v prvi polovici januarja.
Po njihovo si le umivajmo roke.
Dohtarji so torej packi, se ne umivajo. Oziroma ne dovolj.

Kot največji krivec v tej situaciji je nedvomno NIJZ, ki ni (če je sploh kdaj) zapovedal obvezne samoizolacije vseh, še posebej pa zdravstvenih delavcev, ki prihajajo iz rizičnih področij. Italija je rizično področje že od 15. februarja. Navodila so bila, da se morajo zdravniki ‘samoopazovati’ (?!) in v primeru simptomov, gredo v samoizolacijo. Ko imaš opazne simptome, je že prepozno, ker kužni smo že prej, sploh pa, če so simptomi zelo blagi.

Seveda pa ne moremo izključiti odgovornosti zdravstvenih delavcev, ki so na rizična območja rinili tudi takrat, ko je bila v Italiji že panika.

NIJZ si zasluži ukor pred izključitvijo, zdravniki pa opomin!

Vedite, da niti ljudje, ki zasedaja najvisje pozicije nacionalnih institucij NISO NEODVISNI. Ze zato, ker na te polozaje niso neodvisno niti prisli. Delujejo v skladu s politicnimi interesi. Pa se to ne nujno v skladu z domacimi, vsekakor ne v interesu ljudstva, ampak po EU “smernicah”. Nic drugace ne velja za stroko. Saj vidite, da se po veliki vecini sveta ponavlja en in te isti vzorec kar se tice “ukrepov”. To NI slucajnost.

Ravno tako se zavedajte, da je velika vecina teh nastavljencev istih lolekov kot vecina, ki se se danes iz virusa norca dela. Predstavljajte si kaj bi se zgodilo, ce bi po mnenju vecine ignoramusov neka institucija prehitro ukinila razne prireditve, zaprla sole, vrstce, ipd. Vsi, ki bi zaradi tega utrpeli materijalno skodo, med njimi tudi politicno konektani posamezniki, bi zagnali cel cirkus. Vecina ljudi bi zagnala cel cirkus. Kaj naj kar naekrat z vsemi otroci? Ljudje imajo obveznost, morajo v sluzbo, itd, itd. To so kompleksne dileme.

Vedno znova ponavljam. Problem je zdgreseni SVETONAZOR v katerega je velika vecina ljudi indoktriniranih. Sploh v komunajzerstanih. S tem, da je ta miselnost danes ze sirom sveta sila razsirjena.
Jaz NE cakam, da mi vodilni mediji sporocijo “uradno novico”, ker vem cemu le ti sluzijo. Veliki vecini ljudi pa to ni jasno, ker so indoktrinirani v pravljico, ki z realnostjo nima veze. Zato jaz ne cakam na navodila te ali one institucija, da naredim vse kar se mi zdi smiselno, ko se mi zdi smiselno. Ne le pred dogodkom pred nasimi vrati, ampak vedno.

Tu je problem. Indoktrinirani svetonazor, ki je osnova za funkcioniranje velike vecine ljudi. Ziv;ljenje na /off, cakanje na vse uradno, potem pa pritozevanje nad uradnim. E, to pa je imbecilnost. Ampak tako vecina operira. Ker gre za zivljenje po liniji najmanjsega upora. Vsaj mislijo si.

Tebi ni jasno, da NIJZ tudi ministru, vladi in zdravniški zbornici daje navodila?
Jih je?
Ne, jih ni. Čeprav so jih ravno zdravniki in zbornica prosili, prosjačili, spraševali.
Od načina dela, organizacije, zaščite itn.

Kakšna navodila je dajal NIJZ za javnost?
Kaj je storil v primeru oskrbe javnosti glede osnovnih zaščitnih sredstev?
Poslal zgibanke z navodili in osn.zaščitnimi sredstvi v vsako gospodinjstvo v RS? Itn.
Javni promet, zbiranja večjih skupin ljudi?

Vse to bi moral opraviti že takoj po novem letu, v prvi polovici januarja.
Po njihovo si le umivajmo roke.
Dohtarji so torej packi, se ne umivajo. Oziroma ne dovolj.
[/quote]

Tole vodstvo NIJZ ni nič drugega kot trop neumnih ljudi, ki so tam samo zato, da ščitjio korupcijo in krajo. Niso sposobni delovati v kriznih situacijah.

Če bodo ti ljudje gor dali v teh kritičnih časih BO VOJNO STANJE IN 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka bo pomrlo.

Tebi ni jasno, da NIJZ tudi ministru, vladi in zdravniški zbornici daje navodila?
Jih je?
Ne, jih ni. Čeprav so jih ravno zdravniki in zbornica prosili, prosjačili, spraševali.
Od načina dela, organizacije, zaščite itn.

Kakšna navodila je dajal NIJZ za javnost?
Kaj je storil v primeru oskrbe javnosti glede osnovnih zaščitnih sredstev?
Poslal zgibanke z navodili in osn.zaščitnimi sredstvi v vsako gospodinjstvo v RS? Itn.
Javni promet, zbiranja večjih skupin ljudi?

Vse to bi moral opraviti že takoj po novem letu, v prvi polovici januarja.
Po njihovo si le umivajmo roke.
Dohtarji so torej packi, se ne umivajo. Oziroma ne dovolj.
[/quote]
NIJZ je za vse ljudi, zdravniška zbornica pa za zdravnike! Opaziš razliko.
Imenovana puloverska Zdenka Č… bi morala dati navodila svojim članom na podlagi takrat znanih dejstev.
Pa dama tega ni storila, sedaj pa išče krivce drugod. Nekaj ljudi na NIJZ proti celotnemu zdravniškemu cehu, dejte se hecat.
Sicer pa ali spremljaš, medtem ko pluvaš po vseh strani NIJZ! Od prvega dne so bila tam navodila, od pojava v Wuhanu.
Kdo lahko prepove potovanje brez ustreznih zakonov/prepovedi, mi ti povej? Ker gotovo veš!
Lahko grem še danes kamorkoli, mi ne moreš prepovedat mojega odhoda. Lahko pa mi namembna država prepove vstop, to pa lahko. Ampak odhoda iz Slovenije pa ne!


Še malo, pa se boš kislo smejal. Jaz se bom pa takim in tebi podobnim na glas smejal. In to zelo kmalu, bebše trumpasto.
[/quote]
Kaj je že rekel o takihle tvoj prijatelj Janez? Nekaj ne prav lepega, nekaj o impotenci takihle bivših pacientov, kot si ti !


NIJZ je za vse ljudi, zdravniška zbornica pa za zdravnike! Opaziš razliko.
Imenovana puloverska Zdenka Č… bi morala dati navodila svojim članom na podlagi takrat znanih dejstev.
Pa dama tega ni storila, sedaj pa išče krivce drugod. Nekaj ljudi na NIJZ proti celotnemu zdravniškemu cehu, dejte se hecat.
Sicer pa ali spremljaš, medtem ko pluvaš po vseh strani NIJZ! Od prvega dne so bila tam navodila, od pojava v Wuhanu.
Kdo lahko prepove potovanje brez ustreznih zakonov/prepovedi, mi ti povej? Ker gotovo veš!
Lahko grem še danes kamorkoli, mi ne moreš prepovedat mojega odhoda. Lahko pa mi namembna država prepove vstop, to pa lahko. Ampak odhoda iz Slovenije pa ne!
[/quote]

Par dni nazaj je nekdo spraseval zakaj se je tetka iz nijz zacela koncno malo bolj suvereno obnasat. Zato ker je dobila protokole iz eu in koncno ima krito rit ce bo slo kaj narobe. In v prtokolu ziher pise da se sole zaprejo ko bo potrjenih xy oseb. Stavit grem.


NIJZ je za vse ljudi, zdravniška zbornica pa za zdravnike! Opaziš razliko.
Imenovana puloverska Zdenka Č… bi morala dati navodila svojim članom na podlagi takrat znanih dejstev.
Pa dama tega ni storila, sedaj pa išče krivce drugod. Nekaj ljudi na NIJZ proti celotnemu zdravniškemu cehu, dejte se hecat.
Sicer pa ali spremljaš, medtem ko pluvaš po vseh strani NIJZ! Od prvega dne so bila tam navodila, od pojava v Wuhanu.
Kdo lahko prepove potovanje brez ustreznih zakonov/prepovedi, mi ti povej? Ker gotovo veš!
Lahko grem še danes kamorkoli, mi ne moreš prepovedat mojega odhoda. Lahko pa mi namembna država prepove vstop, to pa lahko. Ampak odhoda iz Slovenije pa ne!
[/quote]

Dej si pejd pogledat recimo takole: Kako naj ena učitlcasama od sebe prekine pouk, pošlje otroke za dva tedna domov?
Proti njej pa vsaj ravnatelj, ki ji tega ne dovoli.
Ja, ceh, praviš!
Kaj počne ceh zdravnikov v Italiji? Vse dneve so z bolnimi in le čakajo, kdaj se bodo še sami zrušili.
Študentom pred diplomo so le to uredili in jih poslali v prve bojne vrste!
Bojne vrste, kar Italija ima! Vojno stanje.
Kdo je general v tej vojni z boleznijo? Ceh ali nacionalni inštitut za javno zdravje?

To si poglej!
Kaj pa ti veš, kaj in kako so se zdravniki trudili, tudi s Čebaškovo, pa niso nič dosegli!
Ker nimaš vpogleda v zakulisje, ker tega ni objavljenega!

Ponovno ponavljam, NIJZ, kot general v tej vojni z boleznijo, niti do danes ni izvršil niti ene nujne operacije, ki bi jo že zdravnaj moral.
Pa ne bi o zabojnikih itd. Ne štima nič.
Edino to lahko rečemo, da so Šarca scat peljali, on pa je mislil, da se bo zadeve rešil prej, preden bo kolaps. Kolaps je že.
In general ni general, je izdajalec, pokveka, škodljivec, sam virus.
No, to je razlika, ki tebi ni jasna ali pa se po NIJZOVSKO sprenevedaš!
Za takale dejanja gre za preki sud, strel v čelo.
Še ne vidiš resnega stanja in dejansko odgovornega?

Če bo kdo kaj rešil, je to ceh. Ne le dohtarski, temveč vsi, ki so že 91.pokazali svoje pravo znanje, samoinciativo, resnost in odgovornost!
Ja, tu išči razliko, ker tu je.
Samo nikdar več nastavljence in podstavljence na odgovorne javne funkcije! Nikdar več!
Islandija, čas je!

Dej si pejd pogledat recimo takole: Kako naj ena učitlcasama od sebe prekine pouk, pošlje otroke za dva tedna domov?
Proti njej pa vsaj ravnatelj, ki ji tega ne dovoli.
Ja, ceh, praviš!
Kaj počne ceh zdravnikov v Italiji? Vse dneve so z bolnimi in le čakajo, kdaj se bodo še sami zrušili.
Študentom pred diplomo so le to uredili in jih poslali v prve bojne vrste!
Bojne vrste, kar Italija ima! Vojno stanje.
Kdo je general v tej vojni z boleznijo? Ceh ali nacionalni inštitut za javno zdravje?

To si poglej!
Kaj pa ti veš, kaj in kako so se zdravniki trudili, tudi s Čebaškovo, pa niso nič dosegli!
Ker nimaš vpogleda v zakulisje, ker tega ni objavljenega!

Ponovno ponavljam, NIJZ, kot general v tej vojni z boleznijo, niti do danes ni izvršil niti ene nujne operacije, ki bi jo že zdravnaj moral.
Pa ne bi o zabojnikih itd. Ne štima nič.
Edino to lahko rečemo, da so Šarca scat peljali, on pa je mislil, da se bo zadeve rešil prej, preden bo kolaps. Kolaps je že.
In general ni general, je izdajalec, pokveka, škodljivec, sam virus.
No, to je razlika, ki tebi ni jasna ali pa se po NIJZOVSKO sprenevedaš!
Za takale dejanja gre za preki sud, strel v čelo.
Še ne vidiš resnega stanja in dejansko odgovornega?

Če bo kdo kaj rešil, je to ceh. Ne le dohtarski, temveč vsi, ki so že 91.pokazali svoje pravo znanje, samoinciativo, resnost in odgovornost!
Ja, tu išči razliko, ker tu je.
Samo nikdar več nastavljence in podstavljence na odgovorne javne funkcije! Nikdar več!
Islandija, čas je!
[/quote]

Tale zapis bi se bral malo bolj verodostojno, sploh v delu, ko hvališ resnost in odgovornost zdravnikov, če ne bi bili ravno oni tisti, ki so zaradi neumnosti prinesli virus v Slovenijo in ga razširili. Pa ne mi prosim, da niso imeli navodil, da ne smejo na območja, kjer ljudje umirajo zaradi zelo nalezljive bolezni, ker bom bruhala! Na vse se lahko človek pripravi, na višek človeške neumnosti pač ne. In to od cveta slovenske inteligence.

Tale zapis bi se bral malo bolj verodostojno, sploh v delu, ko hvališ resnost in odgovornost zdravnikov, če ne bi bili ravno oni tisti, ki so zaradi neumnosti prinesli virus v Slovenijo in ga razširili. Pa ne mi prosim, da niso imeli navodil, da ne smejo na območja, kjer ljudje umirajo zaradi zelo nalezljive bolezni, ker bom bruhala! Na vse se lahko človek pripravi, na višek človeške neumnosti pač ne. In to od cveta slovenske inteligence.
[/quote]

S tvojim zapisom se povsem strinjam. Obsojam dejanja teh zdravnikov in vseh ostalih, ki delajo z ljudmi, ki jih hote ali nehote spravljajo v smrtno nevarnost.
Zato ponovno poudarjam, NIJZ bi MORAL pravilno ukrepati že ob 31.12.2020, torej do 15.01.2020 imeti že vsa pripravljena navodila, po protokolih, katerih še vedno ne izvaja.
Takrat že tudi zaradi drugih hudih viroz in kasneje gripe, da bi se zajezilo okužbe.

Tu gre pa za alarm 1.stopnje, težko epidemijo, ki je prerasla v pandemijo!
Oni pa še vedno niti epidemije niso razglasili.
In ja, predvsem zdravniki, šolniki, vsi ostali, ki delajo z najtežje bolnimi, starejšimi, bi MORALI IMETI TOČNA NAVODILA.
KOT TUDI SAMA VLADA.
Ker pa se je vladi sprdnilo, da se vlade ne gre, so šli vsi kolektivno v ilegalo, kjer niso bili dosegljivi.
Za to so krivi po kršenju več zakonov in pravilnikov, po lastnih, naših, slovenskih.
Tudi same USTAVE.
Tu EU direktive ne veljajo pred nacionalno, našo Ustavo, lastnimi pravili, zato je ta trditev blef, dodatni izgovor za taka kriminalna početja.
Vsak od njih sam predobro ve, kaj je podpisal, katerim določilom se je zavezal, politiki celo prisegli.
Ne le Šarec, celotna vlada, tudi minister za zdravstvo.
Vsa določila, celo prisego, so vsi po vrsti kršili, zavestno! Namerno. In določenih še sploh ni na spregled.
Celotna vlada in vodstvo NIJZ je kazensko odgovorna za vse, kar ni opravljeno, bi pa moralo biti, ter za namerno zavajanje javnosti, celo zdravniške stroke, ter drugih, kar je pripeljalo v stanje, v kakršnem je celotna država.
V kriznih časih se vzpostavi krizno delovanje, to ali pomor celotne populacije. Tega ni.
Niti nismo pripravljeni na to.

New Report

Close