Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

Če bi odkrito osvajal blagajničarko, bi me motilo. Gleda naj pa kar, saj ima zato oči, jaz pa tudi. Komu se da sploh ubadat s tem, da o brezveznih izbruhih ljubosumja ne govorim.

Hehehe, oglasi se čez ene par let, ko bo tvoj partner začel tebi enako delat, pa da te slišimo, kako boš vesela, ko bo tvoj po drugi oči pasel..

Žal je nespoštljivo, da partner meče oči naokoli, ko je skupaj kjerkoli s partnerjem, da se tkole flirta vprico tistega, ki naj bi ga imel rad. Saj nismo živali v paritvenem plesu.

Ampak če se prenažre enega in istega mesa in mu je to že nuja, pa če si ego bildate s tem, da se spogleduje in misli, kako je še hot na trgu mesa, ne farbat partnerjev, da tega ne počne, pa z izgovori, da drugi gledajo. Mene ne moti, če gleda če mene ni poleg, ampak bi me pa zelo, ker to je flirtanje- no ja, se ne sekiram preveč, saj bo kmalu kakšna tamlada po nekaj porodih, pa po partnerski kilometrini kmalu na istem, kot marsikatera žena ali partnerica od takih, če ne še celo na slabšem, brez skrbi-what goes arround, comes arround 😉 Pa se v svoji koži odlično počutim in nimam teh težav, samo razmišljam tako, ker sem za medsebojno spoštovanje partnerjev.

Mogoče je pa bila njegova ljubica in sta si izmenjala pomembne poglede.

Če vidim luštnega moškega, ga pogledam..včasih se mu tudi nasmehnem….
Če sem pa zaradi tega primitivna pa tudi prav. Tudi moj mož pogleda lepo žensko.

oči imamo zato, da gledamo.

No ja.. se nasmehne, tudi malo postavi. Zato pa velikokrat dobiva vrečko (čeprav je ne dajejo več), al pa kao nalepko več… pa kaj. 🙂 Meni je čist ql.
Bi me motilo, če bi ob pogledu na kakšno vidno sezulo – usta do tal in jezik ven a ni take sorte. Vidi vse, kar leze in hodi a bi bila neumna če bi mislila da temu ni tako. :

Je pa enkrat ves zgrožen prišel iz trgovine (tedenske nakupe dela sam), da ga je blagajničarka vsa rdeča v obraz spraševala kje se dobi lubrikant 🙂

Podpis. Sej ne morem verjet kok ste ene ženske utrgane…..

O moj bog. Ta prvi post kliče po strokovni pomoči. Posesivna ženska s tipom, ki se tega zaveda. Nobenega spoštovanja, zaupanja…joj,joj. Kot pravi Brca, pri eni taki izjavi, pa me že več ni. Sem proti varanju, ampak bem mu miša ženska, tale tvoj je itak kriv, pa naj vsaj uživa, če mu je vso to sranje neizbežno. Pa čim prej prekinita vezo, za dobrobit obeh.

???????

Bravo ti si prava ženska res me spraviš v dobro voljo z svojimi komentarji si res prava mucka 😉

ejjj jebela cesta …pa ene ste res kokoši!! Če ga že zato buzeriraš ko eno samo pogleda, je en velik revež oz ti si ga takega naredila, ker verjamem, da mu potem pošteno tudi zapizdiš..veš kaj je čista resnica, ko stegne pete od tebe verjemi.. gleda gleda gleda gleda…. jap, morda se enkrat celo zagleda ….

To je pohvala tebi.

Namreč za vsakim ”ok” decom, stoji ”ok” ženska.

Malo se pomiri.

lp,D

Če se vpričo tebe spogleduje, kaj je še ko te ni zraven
Prisluhni sebi, občutku, ta nikoli ne vara, taki tipi pa ja!!
Poišči drugo boljšo polovico.

jaz si s tem ne delam tezav, nisem ljubosumna.
jaz tud pogledam lusnega tipa, pa to ne pomeni nic drugega kot to, da mi je padel v oci. ma se ustavi pri tem, sploh ce ma zensko. 😉 in tud moji fantje so zmerej lahko pogledali lepo zensko..
bit vezan ne pomeni bit slep. in pogledat ne pomeni vabit cloveka na seks al tako vabilo sprejet 🙂

vedno pogledam, če je to tisto k ne smem gledat 🙂

Podpis.


Zavedaš se svojih napak in prednosti, ki jih imajo druge!
P.s. Odpravi napake!

Pa kaj če moj kdaj pogleda drugo…daj avtorica iskreno, ti pa ne bi pogledala mega playboya, ko bi se pojavil pred tabo, bullshit, sama si taka zato ga tukaj serješ nekaj…nakladaš…

Kaj ko bi pa tvoj mož naskrivaj gledal Playboy in si ga pri tem d*****? A to je ok?

Zakaj ljudje ne morete biti realni?
Dokazano je, da se lahko med dvema neznancema zgodi popolna kemija, trenutna in kaj boste pa zdaj? Se bodo nekatere babe zaradi tega na glavo postavile?
Raje živim sproščeno in ne razmišljam o tem ali moj kdaj katero gleda (jaz pa vedno gledam na skrivaj tako da…nisem pa nič k**** in ne bi niti varala, ampak ne razumem zakaj ne bi gledala).


naj gleda in naj ga gledajo, hvala bogu je še interesanten..problem s tem imajo pa nesamozavestne in bolestno ljubosumne ženske.

Benti, mi neki ni šlo skup,… 28.okt….. in 28.okt. ampak, tri leta razlike, stare teme.

Tebi bi, ko boš znorela to samo koristilo.

Jaz tudi tega ne prenesem!!!

Obsojam pa bolj spogledljive ženska, kot pa svojega moža, ker sama NIKOLI ne gledam po tujih moških, tudi ko so sami, brez žena.

To so pač pokvarjene babe, kaj čmo![/quote]

Pokvarjena baba, ker pogledam nekega moškega? Mislim, da si bolj ti zmešana kot jaz pokvarjena.
Po pravici povedano, je malo moških, ki bi bili vredni pogleda, če pa kakšen je, ga z zadovoljstvom pogledam. In to še zdaleč ne pomeni, da bi želela kaj z njim imeti, pogledam ga pač, ker mi je simpatičen… Če ti zaradi tega noriš, je čas, da se oglasiš pri zdravniku. Drugače ti bo mož ušel, pa ne zaradi ženskih pogledov….

iiii. tu je še Brklc nastopal

Jebovas polž!

New Report

Close