Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj

neka ženska na blagajni se je zagledala v mojega moža in on jo je pogledal nazaj


O hudo..
Jaz sem pa ponosna ce se se katera ozre za mojim. Vem da je men privlacen,fino da je se komu.


Torej zelo nesigurna. Treba malo delat na samospostovanju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem padla na foro. Pol pa vidim nick @brklc …malo bolje pogledam … leto 2013.

Bejž no, smešna da si?
Nisi.
Si pa bolestno ljubosumna. In če bi bila jaz tvoj mož, že zdavnaj bivša …

Mogoce se pa nista videla prvic

Se pravi, da ker ti nekaj ne maraš, pričakuješ, da bo tudi tvoj partner to počel. Drugo vprašanje, zakaj si ga vzela? Samo zato, da si ga lastiš? je to ljubezen?

In kot zadnje, kaj je narobe, če pogledaš žensko. Ker verjemem, če bi pogledal eno debelo, ki bi bila zate grda, ne bi nič rekla, eč bi pogledal staro tudi ne, problem nastane, ko pogleda eno, za katero ti smatraš da je boljša od tebe.
ker ne predstavljam si, da bi imel ženo, ki bi mi ukazovala kaj smem pogledati in kaj ne.

In točno tako je, kot je nekdo zapisal, nesamozavestne so takšne ženske. Ne vem, samo razmišljam.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Upam da ves da si ti in tebi podobne usekane in da deci sigurno ne bodo dolgocasa z vami, ker ga ne mores privezat!

Ne da si smešna, avtorica, kot sama praviš, ampak patetična, sori. Meni se partnerji takih žensk smilijo.

Veste kaj, ko smo se poročili, oz. odločili za zvezo smo obljubili zvestobo, ne pa slepoto.
Ljububosumje je pa ena grda zverina 😉 .

Ko vidim moškega s tako kuro kot si ti, ga pogledam in se vprašam: Le kje si se v življenju prekršil, da moraš biti s tako babo.

Ljubosumje ni zdravo..

Si resno bolana!

ljudje to je stara tema, stara zajebancija no

Verjetno jo je tip do sedaj ze načevljal.

Heh avtorica, se boš morala malo bolj okoli moža potruditi, da ti ne bo flirtal z drugimi. Na primer, ne visi na monu, ampak mu speci kaj kar ima rad.

Zvečer ga pa v postelji preseneti s čim novim. Ali pa vsaj s fafom, če ti ne pride nič drugega na misel.

Verjemi mi, da mu nobena blagajničarka ne bo hodila po glavi.

Dejte nehat s to samozavestjo pa s samospoštovanjem pa ne vem kaj še…
Če ne bi bila ljubosumna ga ne bi ljubila, če pa je pretirano ljubosumna pa že ve zakaj je. Za ljubosumnost je kriv partner. Zakaj. Zato, ker je ne spoštuje, jo namerno dela ljubosumno in ji da vedeti, da ima lahko še ktero in ne samo njo. Tole bluzenje o samozavesti pa ostalo sranje si izmišljujejo raznorazni strokovnjaki o partnerskih odnosih. blablabla

DEJ DEJ Raglja. Pri tvojih letih niti tvojega moža niti tebe noben več ne pogleda. Kva čš starce gledat halooo

Dejte nehat s to samozavestjo pa s samospoštovanjem pa ne vem kaj še…
Če ne bi bila ljubosumna ga ne bi ljubila, če pa je pretirano ljubosumna pa že ve zakaj je. Za ljubosumnost je kriv partner. Zakaj. Zato, ker je ne spoštuje, jo namerno dela ljubosumno in ji da vedeti, da ima lahko še ktero in ne samo njo. Tole bluzenje o samozavesti pa ostalo sranje si izmišljujejo raznorazni strokovnjaki o partnerskih odnosih. blablabla[/quote]
Samospostovanje je podoba o sebi, ki ce je ta dobra, gotovo preprecimo, da nad drugi ne bi spostovali. Ce ne drugega, partnerja ki te ne spostuje, pac ne vzames oziroma odnosi itak delujejo tako, da vedno dobimo sebi podobnega. Torej nekdo z nizkim samospostovanjem ne more dobiti partnerja z visokim, ker se ne privlacita. Zato je iluzorno pricakovati, da te bo partner spostoval, ce se niti sam ne. Vedno dobimo tisto kar dajemo. To pomeni tudi tudi, ce dovoljujes da nekdo ravna s teboj nespostljivo, bos to tudi dobil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

DEJ DEJ Raglja. Pri tvojih letih niti tvojega moža niti tebe noben več ne pogleda. Kva čš starce gledat halooo[/quote]
Res, da je moj zapis že star ko zemlja, sam a sem kje omenjala, da mojga al pa mene kdo gleda????
Jaz zijala prodajam, bučka. To pa še zmer, se ne neha z leti :))

Ko boš ločena, ne bo več tvoj mož in ti bo lažje.
S takšnim odnosom si pa na dobri poti do tega.

Če nekdo bulji vate, pa naj si bo moški ali ženska, pogledaš nazaj. To je tak refleksni odziv, tko, da paniko delat iz tega nima smisla.

Kdo pa gleda v denarnico, če se samo gledate?
Mimogrede. Nič nisi čudna. Ne pusti se podcenjevati in naderi jo, ali ji pa vsaj glasno in jasno povej svoje.

Takoj možu natakni plašnice vsakič, ko gresta skupaj ven, samo tako bo vedel kje mu je mesto, se pravi, ob tebi!

New Report

Close