Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nekaj golih dejstev po prvem soočenju.

Nekaj golih dejstev po prvem soočenju.

Že drugič – ni vsebinskega odgovora. Dovolj bi bil stavek ali dva.

In sicer brez da citirate koga, brez linkov in brez hahaha, hehehe, pa kaj!, ja in???? bossek, sarči…ipd.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

ja, ki bo na volitvah dobila precej glasov!

no še malo o pozivu!

http://www.finance.si/220831/Public_enemy_Golobi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E8_zmagovalec_Jan{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}B9a_pora{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEenec

hahaha, pred časom ste me kregal, ker nisem lepila linkov in pisala sama, a zdej je pa spet to narobe, ker jih, ja kdo bi vam lahko ustregel?:)))

veš kaj, če ne poznaš Golobiča, potem te je lahko sram in pika, da se pa z njegovo politiko ne boš strinjala mi je pa kristalno jasno, in povej mi potem razlog, zakaj ti naj razlagam, da spada v moj krog favoritov?

poglej kaj ima Golobič in primerjaj česa drugi nimajo, kar ima on.

Za druge se ne bom opredeljevala. Za Golobiča pa lahko rečem. Meni je všeč, simpatičen, dober retorik, dober prijatelj, pošten, načeln, pove naravnost in ne ovinkari in pa seveda ima velik potencial znanja. Prav vse našteto je pa tisto, česar nimajo vsi. In vidiš sva prišle do tega, kaj ima Golobič, kar drug nima. Čisto moje osebno mnenje.

http://www.siol.net/slovenija/volitve_2008/desetka/2008/08/gregor_golobic.aspx

Golobič zna tudi dobro kadrovat…na to si pa pozabva ti “sraka”:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

E, vidiš še ena dobra vrlina. Danes je dobro kadrovanje ena najpomembnejših funkcij v vsakem podjetju. Torej dobro obvlada kadrovski management.

Tako še en velik + za Gregorja G.

E, vidiš še ena dobra vrlina. Danes je dobro kadrovanje ena najpomembnejših funkcij v vsakem podjetju. Torej dobro obvlada kadrovski management.

Tako še en velik + za Gregorja G.[/quote]

hja bojim se, da novi mandatar ne bo imel več kaj kadrovat, kajti sedanja vlada veliko na novo kadruje.

Se ti ne zdi, da je že malo preveč?

ne!!!

Verjamem.

New Report

Close