Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nekaj je jasno katoliška Cerkev je zakon…

Nekaj je jasno katoliška Cerkev je zakon…

benaflek,

tole sem prebrala v današnjem Dnevniku, na 2. strani v ospredju:
——————————————————————–

Informacijska pooblaščenka Nataša Pirc Muser je izdala odločbo glede raziskave političnih aktivnosti pri verskih obredih, ki jo je vodil profesor na FDV dr. Igog Lukšič.
Pirčeva meni, da pri raziskavi ni prišlo do kršitve zakona o varastvu osebnih podatkih.
S tem je zavrnila mnenje rimsko katoliške cerkve.
_____________________________________________________________________

Nisem vsega brala, mogoče je o tem že kdo pisal?

benaflek,

Cerkeve ni potrebno odstraniti, take vernike, kot si ti in tebi podobne vernike, pa ne bi škodilo, ker katoliški VERI, delate sramoto in ji niste v ponos, pa kar veliko vas je takih.
Še mene je sram, saj sem bila vzgojena tako, pa tudi JEZUSA spoštujem.
Nekateri so ga zlorabljali in ga še, sram naj te bo.

Še veliko bi ti lahko napisala, ampak, se ne splača, …….. mogoče kdaj drugič, ker sem ti še nekaj dolžna.[/quote]

Ženska, prababi ali karkoli že si, – ti da spoštuješ Jezusa? Mene bo pobralo.
Ti imaš samo sebe rada in tvoje “spoštovanje Jezusa” seže samo do tam ko rečeš “škodit ne more, za vsak slučaj naj me cerkveno pokopljejo”.
Kar naenkrat si tako “spoštljiva”:-))) ne morem se nehat smejat.[/quote]

Pazi se, da te ne bo res POBRALO, ti se kar smej. Jaz se velikokrat. Smeh je zdrav.:-)))
Koliko imam jaz spoštovanja, vem jaz sama.

A s pravim nikcem se pa ne upaš pisati???? A ne?? :-))))
Zelo PODLO od tebe!!!

Lep običaj je, da se napiše vir.
Bi nekdo, ki v temle kupleraju ni preveč domač, utegnil celo pomisliti, da je zraslo na tvojem zelniku…

No, bom pa jest:

http://mladina.si/tednik/200744/clanek/slo-poltergajst–marko_zorko/

VSE prav VSE bo veliko boljše, ko bomo vsaj malo začeli spoštovati USTAVO kot osnovni zakon. V njej pa že na začetku v 7. členu nekaj PIŠE!!!!!!!

Podpredsednica NSi Ljudmila Novak je dejala, da z izidom ni zadovoljna: “Tukaj NSi plačuje vse tisto, kar je domnevno narobe v Cerkvi in na koncu se vse stvari obesijo na našega kandidata”.

Šment!!!

New Report

Close