Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekaj veselega!

Nekaj veselega!

Fino – potem se nam pridružiš – s Saškom smo že pozimi planirali en žur skupaj, kr sva ista raca po horoskopi

..ne ne še…..pa tud kmal še ne bom, ne vem kaj čakata hahaha verjetno, da bo štorklja kej prnesla…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

hahahahaha
Sicer si mojga brata sploh ne znam predstvaljat kot očeta..to bojo še heci!
:))

Grem, se je moja pupa zbudila!
Javim, ko bo kaj novega!
Uživajte! čao!

…ma jest si pa prej brata predstavljam kot pa sestro…..zna v glavnem sekirat otroke…čisti antitalent

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

zgodi se … tudi najboljšim … :)))))))))

…ma pr nas nas je pa kar po dva al pa trije rojenih na isti dan…..tudi z desetletno razliko..

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

čao

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Glej da res javiš. Da bom meu razlog za spit malo primorske vinske kapljice … :)))))))
Čau

pri vas pa obvaldate “plansko gospodarstvo” – kapo dol
Kaj je novega v Deželici Cvička ?

ah nič novega…dež je nehal padat…pa tamalček teži naj se mu umakne, da bi lahko igrice igral……kaj pa v tvojem koncu?

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Ma pr nas je zjutraj kazalo lepo, zdej pa se že kisa – bo spet “scal”

sam to ne….dost je dežja…ma grem na otočec popoldan in bi blo prou fajn da bi blo suho….

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

ja potem pa naroči “tam zgoraj” po želji oz v stilu : “Hm, ja … torej … en lep sonček, pa da ne bo preveč vroče malo sapice – OK, stari !” – saj Dolenjci mate dobre VIP – “veze i poznanstva”

…hahaha bo že držalo…..me ima, da bi že zdejle šla sam je še mal mraz zuni….
evo moj tamalček mi ne da več miru……moram spokat zdej od tle, da bo on lahko igral igrice….uživaj še naprej…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Pozdravče tebi in ostalim. Grem tudi jst.
Pa, pa.

Mati božja,kolk novih otrok!
Pa saj sem se bolj doma držal prejšnje leto……..
😉

:)))

tega mi pa ni treba dvakrat rečt…:)))

The best in life is free

Jaz pa nikoli ne bom teta……:( Moja sestra noče otrok imet.

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Verjetno še ni srečala ta pravega “junca” … :))))))))))

Ma ne, ne…. je tudi že mal v letih, da bi komi prvega imela……. ona noče…. sej nima moški veze tuki……

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

A tako je to ? Ku si kej ?

Zdej jem…. solato….. čez 10 min pa greva….. na poroko……:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

javljam!
NIČ ŠE NI!

:))))))))))))))))čao¨
Upam, da ne bo reva rojevala tako dolgo kot jaz!

dejmo, dejmo, puš puš :))))))))))

New Report

Close