Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekdo te že pogreša…

Nekdo te že pogreša…

Sakrabolt nazaj ;))) …le komu je to namenjeno?? Vsi boste uganili… naši navihanki Hely, ki odletela bo za nekaj časa iz naše kletke (jutri, kajne) :((( in verjamem, da pridružujete se mi tudi ostali pod takim naslovom…
Boš danes še kaj v kletki naši, da kaj ti zaželimo, svetujemo, pomagamo, se pohecamo,… poslovimo…
Sakrabolt nazaj :˙˙(
Cmoka :*

Točno Razbo!
Zgleda,da nima cajta niti pozdravit nas:-(
Pa naj uživa,saj kakšno internetno kavarno imajo pa tudi tam dol,pa naj se nam kaj oglasi!
Srečno Helči in ne pozabi na WC v avionu:-)))
Sp

Jutroooo, fantki in punčke!

Mislim, da sem vas res prišla še zadnjič pozdravit. Smrk smrk ;(

Se vam bom kaj javila, verjetno že ta vikend. Bom uživala še namest vas. 😉

Hvala za pogrešanje.

Čauči od vaše prjatlce Helči

…daj, spomni se in prinesi en kaktus za našega Sprevržka….v mojem imenu. Boooooš?!
Ti bom večna dolžnica…

Helček, obljubim, da bom merkala na čebelčka…da bom lumpa še namesto tebe in pogrešala te bom, veeššššš tooooo?! Ampak sem že vesela, ker vem, da boš uživala in prav je tako, enkrat eden, drugič drugi in življenje šiba dalje!!! Uživaj draga moja in kdaj pa le pomisli tudi na nas, še posebno ko boš počela kaj nagajivega, lumpka-lumpasta!;))

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Predvsem,če lahko nadaljujem,pomisli name v WC-ju letala,ko bosta tisto….
Sp

Ne smeta, je preveč strogo sedaj, razen če bosta končala v parih sekundah, drugače pa bo hitro nekdo potrkal na vajina vratca in vaju zbezal iz luknjice…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj ji ubijaš pogum!?Sem rabil cel prejšnji teden,da sem jo psihično pripravil na to!
Ej,Sonči,da nisi mogoče foušen?
Sp

Nič foušen nisem, je lepo tam v zraku početi to, veš to, ampak če si bolj v privat atmosferi…si že probal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisem!Sopiloti so bili vedno moškega spola,pa v tistih malih škatlicah je takooooo malo prostora….
Sp

Želim ti, da nekoč doživiš tudi to…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A zdaj mi boš pa še rekla,da si bila ti Emmanuelle?
Sp

ne jaz sem jaz…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,ja,hmmm!

Ti kar sanjaj, v sanjah je vse dovoljeno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne ni!mene čistilec ulic iz sanj vrže,če so prelepe!(sanje,ne ulice!)
Sp

Okej, potem mu pa drugič kaj vrži v glavo in bo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sakrabolt nazaj 😉
spet se mi je kolcalu ;)))))))))

Ben, dejte mislit name, ma ne me opravljat ;))

En veliiiiiiiiiiik pozdravčič in en veliiiiik cmoooooooookec

New Report

Close