Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekoga sem…

Nekoga sem…

…prizadel nocoj!Naj mi prosim oprosti!Bom raje umolknil jutri,ker me je sram.Pa tudi telefona ne bom dvignil,ker me je v dno duše sram!
OPROSTI,če lahko !
Nisem hotel tako prijatelja prizadet in užalit,oprosti!
Sprevržko

Se opravičujem,ta post je namenjen samo eni osebi,pa ga ignorirajte ostali!Hvala! Sem kot poscan pes!
Lahko noč!
Sp.

Pa še nekaj!
Zdaj ne morem spat!Sem res zajebal!Pa še nekaj:za ta šmorn ne rabim tolažbe ne pridig!Sem ga sam spekel in ga bom sam pojedel.
Upam,da proti jutru le zaspim,se pa zdaj lotim kaj delat na PC-ju.
Fejst bodite klapa,ponoči vas pa pogrešam,večino od vas!
Sp

Hi hi, kdaj pa ti spankaš?

Ma jst mislim, da ti bo tista oseba oprostila 😉 Sej nisi kej hudega ušpiču?

Čauči :**

Težko verjamem, da ti je uspelo nekoga tako prizadeti, da ti ne bi mogel odpustiti, razen če nisi ušpičil res kaj groznega, to pa dvomim, saj si kljub vsemu afnanju tule, ampak tule se itak afnamo vsi…dobra duša!
Cmoka, za pogum, da boš le dvignil telefon, zavrtel in govoril…kajti pogovor je tisti, ki reši marsikaj, oziroma moje mnenje je, da je vse takoj jasno ko se o tem spregovori!
Upam, da sem ti kaj pomagala dragi prijatelj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

????
Žal.

Stoj k temu karkoli si storil,stvar pojasni in se srčno opraviči…miško,tako kot znaš sukati besede tukaj,tako lahko,sploh pa prijatelju,ki jih ni veliko,nameniš srčne besede in ga prosiš odpuščanja…

Daj,zberi pogum,prijatelji ne rastejo kot gobe!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Vse se da oprostit … če se le vidi, da je tistemu, ki je prizadel, resnično žal … V jezi, evforiji, živčnosti … izrečemo marsikaj … marsikaj, kar ne bi smeli … in nam je takoj nato žal …

Sprevržko … ne se tolk sekirat … Vsi vemo, da si dobra duša … in da ne bi namenoma hotel škodovati nobenemu … Zato lepo dvigni slušalko … pokliči prijatelja … in se mu opraviči … Verjemi, da bo opravičilo sprejel …

Cmooooooooooooooooooooooooooka … :-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close