Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nemoralna moževa sestra

Nemoralna moževa sestra

Danes sem ugotovila, da moževa brezposelna sestra preživlja dopoldneve v najinem stanovanju, kjer na najinem računalniku med drugim prebira najine privatne pogovore (med sabo in s prijatelji) preko raznih programov kot so fb. messenger, ig ipd.

Bi znoreli?

Ker jaz sem in sedaj se vsi držijo na mene, ko sem zahtevala ključ od stanovanja nazaj (tašča ga je imela za vsak slučaj pa ga je moževa sestra očitno kar vzela) in zahtevala sem da mi izroči svoj prenosnik, da si še jaz preberem njene pogovore. Seveda mi ga ni dala, je pa shajkala proti meni tasta in taščo ter lobirala pri bratu kako grozno in nesramno ženo ima.

Mož se nič ne sekira, ker nima kaj skrivati in meni predlega enako. Žal se z njim ne morem strinjati. Duša mi ne da miru, da bi vse zdaj kar pometli pod preprogo, nimam pa ideje kako naj ji vrnem milo za drago.

 

 

Hehe, je to izmišljena tema? Zamenjaš geslo na računalniku in ključavnico v vratih, na vrata pa nalepiš nalepko “pazi, kamera”. Rešeno.

Za začetek daš gesla na računalnik. Ključavnico menjaš. Pa normalnega dedca si najdeš.

Ta svakinja mora biti neka najstnica. Zrela ženska si kaj takega ne bi smela dovoliti.

Sklepam, da živite vsi v isti hiši.

Ko bo pripeljala frajerja, jo lahko pred njim tako diskretno (ampak dovolj jasno, da bo slišal) vprašaš, če je rešila kako je resila prenosljivo spolno boleznijo in če je tudi on prejel zdravila, da jih vzameta vzporedno.

 

 

Čaki vidva imata vse, kar odprto brez gesel.? Jaz nikomur ne dovolim, da mi kaj bere. Ne otrokom, ne možu. In tudi, jaz drugim ne berem. Sama ugasni, in z a menjaj geslo. Pa je

 

Odgovor na objavo uporabnika
Simona76, 23.04.2024 ob 19:55

Čaki vidva imata vse, kar odprto brez gesel.? Jaz nikomur ne dovolim, da mi kaj bere. Ne otrokom, ne možu. In tudi, jaz drugim ne berem. Sama ugasni, in z a menjaj geslo. Pa je

 

Pri nas imamo sicer gesla vendar na listu napisana, da če bi bilo potrebno lahko vsak od nas vstopi v računalnik ali telefon.

 

 

Ta svakinja mora biti neka najstnica. Zrela ženska si kaj takega ne bi smela dovoliti.

Sklepam, da živite vsi v isti hiši.

Ko bo pripeljala frajerja, jo lahko pred njim tako diskretno (ampak dovolj jasno, da bo slišal) vprašaš, če je rešila kako je resila prenosljivo spolno boleznijo in če je tudi on prejel zdravila, da jih vzameta vzporedno.

__________________

Tole pa je nasvet zrele ženske?

Kera packa! Nujno vzeti ključe in ji nekako vrniti milo za drago.

New Report

Close