Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nenaličene mlade punce v šolah, na valetah, maturancih

Nenaličene mlade punce v šolah, na valetah, maturancih

no še nekaj časa naj bo tema gor, pa se bo pofočkala vsa monovska svojat gor. Če te ženske motijo, pa opazuj pleše, sive dlake in povešene moške vampe.
[/quote]

Imaš zanimiv nick. A vmes nekaj časa nisi bil pedofil, zdaj si pa spet?

Glej, brez zamere.
S tem, ko si uporabila besedo kmetičko kot žaljivko, si pokazala, da nimaš ravno veliko v glavi. Očitno se sramuješ tega, da si bila nekoč kmetica.
Sicer se žal tudi ne kmete širi afnanje, ampak take afne kot si jih ti opisala, to je daleč od kmečkega obnašanja. In lahko te je sram, da uporabljaš besedo kmet ko žaljivko.
S tem si samo pokazala svojo pamet.
[/quote]

Prosim ne trolaj in ne razpoči se: ponosna sem, da sem bila v mladosti lahko delovna sila na poljih pradedkov in prababic.

Nobeno zaničevanje kmetov ni, če napišeš “kmetička” v navednicah za neko dekle, ki se ne zna primerno obleči za v javnost.

Svojo pamet pa le v red spravi, predno se spraviš trolat drugim.

Imaš zanimiv nick. A vmes nekaj časa nisi bil pedofil, zdaj si pa spet?
[/quote]
jaz ne uživam v nagoritih deklicah za razliko od tebe. Je včasih problem, ko so prsti na tipkovnici hitrejši od glave, pa kaj po nesreči uide.

Aja, mimogrede, moja hči na valeti ni bila naličena in imela je čisto navadno frizuro, samo eno malo lepšo sponko v laseh. Kar nekaj deklet je bilo čisto nevtralno urejenih, tudi v hlačah itd. Nekaj zmerno urejenih, čisto primerno letom in priložnosti (oblekca, malce bolj urejena frizura, rahlo naličene, sandali brez pete ali balerinke), nekaj pa jih je šlo na vse ali nič s profi ličenjem, frizuro a la jovanka, večerno toaleto in vratolomnimi petkami.
Tako da cel spekter.
Na maturi je bilo v bistvu manj divje, meni so se zdele vse punce čisto normalno urejene, spet sicer različne stopnje urejenosti, ampak nič pretiranega.

Lej, če se ne moreš obvladat, pojdi k psihiatru in naj te ustrezno medikamentozno obdela, da se ti ne bo dvignil ob vsaki slutnji mednožja.
Newsflash: punce se ne oblačijo tako zaradi tebe ali zaradi horde moških, bodi brez skrbi.
[/quote]

Ja ne oblačijo se zaradi svojih problemov v glavi. Sej sem rekel da ženske z urejenim podstrešjem ne delajo takih stvari.

Sej jih bo ena en dan fasala, jaz se bom pa smejal, ko bom novico bral.
Ne bom tajil, privoščim da dobijo kar iščejo.

Saj še vedno govoriš o štirinajstletnici, ne?
To še ni ženska, kot prvo, kot drugo se ji sanja ne, kaj počne s tem in kaj vse preži nanjo, ona je hotkice oblekla za točno določenega tipčka iz sosednje šole in ne razmišlja kot horda starih pohotnežev. Močno dvomim, da srečuješ tako oblečene osemnajs-, dvajsetletnice?
Ne, kajne. Ker odrastejo in spoznajo svet v katerem živijo.
[/quote]

Tudi 30-letnice imajo tote hotkice, tisto je sele neokusno, pa 20-letnice tudi, nekateri ljudje so ocitno res izgubili kompas, 14-letnico clovek se razume, ampak 30-letnice…adijo pamet, pa niso redke, da ne bo kdo mislil.


jaz ne uživam v nagoritih deklicah za razliko od tebe. Je včasih problem, ko so prsti na tipkovnici hitrejši od glave, pa kaj po nesreči uide.
[/quote]

Whatever, model, če je to tvoja perverzija, si daj duška, tole je samo net in ekran.

Ja ne oblačijo se zaradi svojih problemov v glavi. Sej sem rekel da ženske z urejenim podstrešjem ne delajo takih stvari.

Sej jih bo ena en dan fasala, jaz se bom pa smejal, ko bom novico bral.
Ne bom tajil, privoščim da dobijo kar iščejo.
[/quote]

Hudo bolano tole.
Res,

Ja ne oblačijo se zaradi svojih problemov v glavi. Sej sem rekel da ženske z urejenim podstrešjem ne delajo takih stvari.

Sej jih bo ena en dan fasala, jaz se bom pa smejal, ko bom novico bral.
Ne bom tajil, privoščim da dobijo kar iščejo.
[/quote]

Še enkrat, ker vidim, da si s posebnimi potrebami. Posiljene so tudi stare ženske v dolgih, volnenih rjavih krilih in naštrikanih štumfih v ponošenih kroksih. Nima to veze z oblačili.

Prosim ne trolaj in ne razpoči se: ponosna sem, da sem bila v mladosti lahko delovna sila na poljih pradedkov in prababic.

Nobeno zaničevanje kmetov ni, če napišeš “kmetička” v navednicah za neko dekle, ki se ne zna primerno obleči za v javnost.

Svojo pamet pa le v red spravi, predno se spraviš trolat drugim.
[/quote]

Glej, s tem, ko uporabljaš besedo kmet, kmetička in podobno za žaljivko, pokažeš samo svojo pamet. No ja, predvsem nespamet.
Kot sem že povedala: te vaše afne, nimajo nobene veze s kmetijami. Zato ti svetujem, da ne boš še naprej izpadala tako žaljivo, da drugič tem vašim afnam rečeš mestnice, blokarce, karkoli, samo ne kmetičke, ker so vse prej kot povezane s kmetijo.

Tudi 30-letnice imajo tote hotkice, tisto je sele neokusno, pa 20-letnice tudi, nekateri ljudje so ocitno res izgubili kompas, 14-letnico clovek se razume, ampak 30-letnice…adijo pamet, pa niso redke, da ne bo kdo mislil.
[/quote]

Te, ki jih ti opisuješ, od 22+ do 30+ v hotkah, so take z neizživeto mladostjo. Morajo pač v kasnejših letih nadoknadit. Verjetno pa nikoli niso uspele izdelat svoje samopodobe – ker če bi jo, pri teh letih ne bi skakljale take naokoli.

Kaj so pravzaprav hotke?
A to so ekstra mini kratke hlače, kjer se kaže pol rit ven?

Glej, s tem, ko uporabljaš besedo kmet, kmetička in podobno za žaljivko, pokažeš samo svojo pamet. No ja, predvsem nespamet.
Kot sem že povedala: te vaše afne, nimajo nobene veze s kmetijami. Zato ti svetujem, da ne boš še naprej izpadala tako žaljivo, da drugič tem vašim afnam rečeš mestnice, blokarce, karkoli, samo ne kmetičke, ker so vse prej kot povezane s kmetijo.
[/quote]

Žal si še enkrat dokazala, da si samo ena nespametna, trolarska sproščevalka lastnih ventilčkov.

O, pa so. Dostikrat še hujše kot mestne. In ne le kar se oblačenja tiče. Samo da starši tega ne vedo in nasedajo imidžu “za doma” 🙂 Še danes se samo smejim, ko se spomnim, kako so meni moji pridigali, kako pridna in oh in sploh je moja sestrična s kmetov – ko bi moji in njeni vedeli, kaj vse je v resnici ta punca počela, tudi kako se je oblačila (in njene prijateljice ter kolegice s kmetov prav tako), bi jim najbrž še danes čeljust visela nekje v višini gležnjev. In govorim o pravih kmečkih deklinah, ne tistih, ki samo skozi okno gledajo, kako se dela.

O, pa so. Dostikrat še hujše kot mestne. In ne le kar se oblačenja tiče. Samo da starši tega ne vedo in nasedajo imidžu “za doma” 🙂 Še danes se samo smejim, ko se spomnim, kako so meni moji pridigali, kako pridna in oh in sploh je moja sestrična s kmetov – ko bi moji in njeni vedeli, kaj vse je v resnici ta punca počela, tudi kako se je oblačila (in njene prijateljice ter kolegice s kmetov prav tako), bi jim najbrž še danes čeljust visela nekje v višini gležnjev. In govorim o pravih kmečkih deklinah, ne tistih, ki samo skozi okno gledajo, kako se dela.
[/quote]

Hvala ti za prispevek, da ji odpiraš obzorja…..

Men je pa zanimivo to, da se ženske ne zavedajo kako s tem, ko pridno nanašajo majkup nase in pomankljiva oblačilča, kažejo svojo nizko samopodobo. Ironija je, da hočejo manipulirati z ljudmi, ki naj bi jih to pritegnilo (moški), na koncu pa izvisijo kot ene cenene pocestnice.

Žal si še enkrat dokazala, da si samo ena nespametna, trolarska sproščevalka lastnih ventilčkov.
[/quote]

Ti pa ne moreš nehati, a ne?
Nesramna, žaljiva do onemoglosti.
Seveda pa, ko se mašiš s hrano, ki jo pridelajo kmetje, ti pa kar tekne, a ne?
Res me ne čudi, da se mora tvoja osnovnošolska hčera lišpat. Ob taki materi, hči ne more biti drugačna.

O, pa so. Dostikrat še hujše kot mestne. In ne le kar se oblačenja tiče. Samo da starši tega ne vedo in nasedajo imidžu “za doma” 🙂 Še danes se samo smejim, ko se spomnim, kako so meni moji pridigali, kako pridna in oh in sploh je moja sestrična s kmetov – ko bi moji in njeni vedeli, kaj vse je v resnici ta punca počela, tudi kako se je oblačila (in njene prijateljice ter kolegice s kmetov prav tako), bi jim najbrž še danes čeljust visela nekje v višini gležnjev. In govorim o pravih kmečkih deklinah, ne tistih, ki samo skozi okno gledajo, kako se dela.
[/quote]

In kdo ti bo verjel?
Tale naravna lepota, ti bo sigurno verjela. Samo ona je priznala, da so njene afne doma blizu kmetij, ne pa s kmetij.
Veš verjetno poznam bistveno več kmečkih punc in še zdaleč niso take afne kot trdiš ti.

Točno tako. Samo žalostno je, da to otroci počno. Že osnovnošolske deklice.

Hvala ti za prispevek, da ji odpiraš obzorja…..
[/quote]

Zdaj se že sama s sabo pogovarjaš?

Zdaj se že sama s sabo pogovarjaš?
[/quote]

tvoj trolarski sum je v zmoti, te moram razočarati: – Giggly je drug-a avtor-ica .

In kdo ti bo verjel?
Tale naravna lepota, ti bo sigurno verjela. Samo ona je priznala, da so njene afne doma blizu kmetij, ne pa s kmetij.
Veš verjetno poznam bistveno več kmečkih punc in še zdaleč niso take afne kot trdiš ti.
[/quote]

Tebi ni potrebno verjet. Ker si material, ki očitno drugim nič ne verjame. Ker misli, da na MONu ni za verjet, ker vsi samo nakladajo, kajne? Get a life, woman!

tvoj trolarski sum je v zmoti, te moram razočarati: – Giggly je drug-a avtor-ica .
[/quote]

Seveda ti verjamem.
Itak boš visela v tej temi in žalila še naprej, ker drugega ne znaš. Pa še par postov pod drugimi niki boš naštepala. Pojdi raje svojo hčero lišpat.

Seveda ti verjamem.
Itak boš visela v tej temi in žalila še naprej, ker drugega ne znaš. Pa še par postov pod drugimi niki boš naštepala. Pojdi raje svojo hčero lišpat.
[/quote]

A si že nazaj s kosila? je bilo danes tako zanič, da si tako trolarsko našpičena?

Najdi si drugo kost za trolanje – glodanje, ker pri meni ne boš prišla do živega. Poštimaj svojo samopodobo, odgovori raje avtorici kaj pametnega, kot smo tudi drugi, pa bo precej bolje za vse tukaj, pa ti bo precej lažje.

A si že nazaj s kosila? je bilo danes tako zanič, da si tako trolarsko našpičena?

Najdi si drugo kost za trolanje – glodanje, ker pri meni ne boš prišla do živega. Poštimaj svojo samopodobo, odgovori raje avtorici kaj pametnega, kot smo tudi drugi, pa bo precej bolje za vse tukaj, pa ti bo precej lažje.
[/quote]

Samo ti pa res ne moreš nehati, a ne ?
Začela z žaljivkami, zdaj pa ne nehaš. Res moraš biti eno zoprno bitje.
Tako mimogrede, če si slučajno opazila, jaz sem odprla to temo. Ti pa si jo uničila s svojim žaljenjem.
Pa kaj drugega bi človek pričakoval od bitja kot si ti.

New Report

Close