Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nenaličene mlade punce v šolah, na valetah, maturancih

Nenaličene mlade punce v šolah, na valetah, maturancih

Ne vem no, vročina vam škodi. Bo treba investirat v klimo.

Moja hči se za valeto ni namazala čisto nič, ene par punc je bilo v petah, pa ne visokih, samo ena je imela kratko oprijeto obleko in ta je bila res malce za njena leta too much, namazane so bile samo nekatere, in to samo malo maskare in pudra, da se mozoljček prekrije. Pa smo iz periferije Ljubljane.

In kdo ti bo verjel?
Tale naravna lepota, ti bo sigurno verjela. Samo ona je priznala, da so njene afne doma blizu kmetij, ne pa s kmetij.
Veš verjetno poznam bistveno več kmečkih punc in še zdaleč niso take afne kot trdiš ti.
[/quote]

In kdo bo tebi verjel? Jih zares poznaš? Si z njimi 24/7? Jih vidiš tudi, ko izginejo za ovinkom? Ne. No, jaz te, ki jih omenjam, sem.
Povrh vsega si edina žaljiva oseba v celotni diskusiji prav ti. Kakšen sprehod, pletje gredice ali tuš ti ne bi škodoval. Prek svoje zaplankanosti na ta način sicer ne boš zlezla, si boš pa malce pomirila živčke 🙂 Pa-pa!

Samo ti pa res ne moreš nehati, a ne ?
Začela z žaljivkami, zdaj pa ne nehaš. Res moraš biti eno zoprno bitje.
Tako mimogrede, če si slučajno opazila, jaz sem odprla to temo. Ti pa si jo uničila s svojim žaljenjem.
Pa kaj drugega bi človek pričakoval od bitja kot si ti.
[/quote]

Svoje zajedljivosti v odgovorih pa nočeš uvideti?

Prepuščam ti temo, vodi svoj fill-rouge tako, kot ti bo pasalo doslej naprej in boš prebrala samo tisto, kar boš hotela. Ker si tako bitje…. Pa lep dan!

Svoje zajedljivosti v odgovorih pa nočeš uvideti?

Prepuščam ti temo, vodi svoj fill-rouge tako, kot ti bo pasalo doslej naprej in boš prebrala samo tisto, kar boš hotela. Ker si tako bitje…. Pa lep dan!
[/quote]

Upam, da se boš držala in da res ne bo več težila v tej temi, vključno s svojo gitty.

Bravo. Končno ena z normalno vzgojeno hčerko.

Upam, da se boš držala in da res ne bo več težila v tej temi, vključno s svojo gitty.
[/quote]

A ti pa misliš, da lahko težiš in dirigiraš drugim? Ne boš ne….
A misliš, da če ti odpreš neko temo, da si kar sam svoj administrator, ali kaj? Pojdi se no malo ohladit pod klimo. Tudi ti se drži bontona, saj zagotovo nimaš samo 15 let, kajne? Ker ravno tako se tudi obnašaš.

A ti pa misliš, da lahko težiš in dirigiraš drugim? Ne boš ne….
A misliš, da če ti odpreš neko temo, da si kar sam svoj administrator, ali kaj? Pojdi se no malo ohladit pod klimo. Tudi ti se drži bontona, saj zagotovo nimaš samo 15 let, kajne? Ker ravno tako se tudi obnašaš.
[/quote]

o spet nov nik.

O, pa so. Dostikrat še hujše kot mestne. In ne le kar se oblačenja tiče. Samo da starši tega ne vedo in nasedajo imidžu “za doma” 🙂 Še danes se samo smejim, ko se spomnim, kako so meni moji pridigali, kako pridna in oh in sploh je moja sestrična s kmetov – ko bi moji in njeni vedeli, kaj vse je v resnici ta punca počela, tudi kako se je oblačila (in njene prijateljice ter kolegice s kmetov prav tako), bi jim najbrž še danes čeljust visela nekje v višini gležnjev. In govorim o pravih kmečkih deklinah, ne tistih, ki samo skozi okno gledajo, kako se dela.
[/quote]

Najbolj se kur*ajo ravno punce s kmetov, sploh dandanes…ko grejo vn, na kako vasko veselico, jih vidis, kako so vse namazane, minič, potem se pa zalizujejo, slatajo, delajo fleke s tipi, nalivajo in ja tud sexa je kar dosti…vem jaz te zadeve iz prve roke, ker sm tudi mlajsi in sm vse to videl ze, vi tastari si pa kr zatiskejte oci, kake soncke imate, mi gre kar na smeh ko berem tele teme!

Najbolj se kur*ajo ravno punce s kmetov, sploh dandanes…ko grejo vn, na kako vasko veselico, jih vidis, kako so vse namazane, minič, potem se pa zalizujejo, slatajo, delajo fleke s tipi, nalivajo in ja tud sexa je kar dosti…vem jaz te zadeve iz prve roke, ker sm tudi mlajsi in sm vse to videl ze, vi tastari si pa kr zatiskejte oci, kake soncke imate, mi gre kar na smeh ko berem tele teme!
[/quote]

A zdaj si pa že moški?

Najbolj se kur*ajo ravno punce s kmetov, sploh dandanes…ko grejo vn, na kako vasko veselico, jih vidis, kako so vse namazane, minič, potem se pa zalizujejo, slatajo, delajo fleke s tipi, nalivajo in ja tud sexa je kar dosti…vem jaz te zadeve iz prve roke, ker sm tudi mlajsi in sm vse to videl ze, vi tastari si pa kr zatiskejte oci, kake soncke imate, mi gre kar na smeh ko berem tele teme!
[/quote]

Sem se pozabil dodat, dok je sam alko je se vredu, sm ko so v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov se cigareti, skor obvezno travca (se je treba postavt pred kolegi) pol pa itak, dk se ti in mas speed, ectasy in podobno…pac to je na vseh partyih dans od veselic pa do klubov, osemnajstk in podobnga, kdor drugac misli si sam zatiska oci, al je pa tok naiven pa soncku vse verjame…res me nasmejite tastari, k zivite v enm sanjskem svetu, pa mate froce v peni pa cist na izi vs je okol obrnt, vsj kokr tle berm…pateticno!

A zdaj si pa že moški?
[/quote]
Js sm zdej prso tle povedat kaksna je reala dans, k sm tud js str 19 let in poznam zadeve, nehi mi ti zdj sikat zafrustriranka, k si vec kokr ocitno v nekm sanskm svetu, kapis to?

Ma….naj tebi in tvojim pridnim puncam en tak super močan make-up, ki se bo obdržal vsaj en teden, raznese po celi faci: Giggly, ne Gitty! Giggly! Hahaha.

Kar se teme tiče, tole: Brez veze je nekaj posploševati, vedno so se in se bodo našle take in drugačne punce, bodisi s kmetov bodisi iz mesta.
Kar se tiče valet in maturantskih plesov in kar je še takih dogodkov, je normalno, da se želijo vse prikazati kot najlepše princeske, ampak lepota je pač nekaj, kar vsaka med njimi vidi na svoj način. Seveda hočejo biti tudi cool, ta glavne itd. Saj so vendar že odrasle, a ne (v svojih očeh)! Nekatere so bolj pogumne, nekatere manj, kaj je v njihovih glavah, da se ali se ne naličijo in oblečejo v primerna ali neprimerna oblačila, vedo le one same. Starši, ki se s tem strinjajo ali ne, prav tako.
Se pa glede na to, s čim vse so te deklice bombardirane s strani medijev ter kako funkcionira današnja družba, sploh ne čudim ničemur več.

In …. če se še malo navežem na uvodni post: “… je bilo v mojih časih moderno le na poklicnih šolah, v OŠ pa samo med tistimi učenkami s slabimi ocenami.
Kolikor berem mon se je pa to sedaj razširilo tudi na boljše učenke in dijakinje ali se motim?”

Boljše učenke in dijakinje? A veš, da se tole bere, kot da so tiste s poklicnih slabše? V čem že?
Si mislila kako drugače kot se bere, ali si žaljiva že kar od samega začetka?

Pomoje ni nc od tega odvisn pac sm mel odlicnjakinjo na splosni za sosolko res pametna use ni da ni sm pol je bla pa itak glavna na vsakm partyu zmeri namazana in zrihtana v nulo, ene 8 tipov je zamenala za kere vemo mogoc za kerga niti ne pac k je spila mal alkota se ji je cist odpelal…mas vse vrste folka “pridnost” tle ne igra bas neke vloge, eno je kk je froc doma pol drugo pa ko je zuni s frendi sploh ce so mal fajmici pol si tm.

Sem se pozabil dodat, dok je sam alko je se vredu, sm ko so v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov se cigareti, skor obvezno travca (se je treba postavt pred kolegi) pol pa itak, dk se ti in mas speed, ectasy in podobno…pac to je na vseh partyih dans od veselic pa do klubov, osemnajstk in podobnga, kdor drugac misli si sam zatiska oci, al je pa tok naiven pa soncku vse verjame…res me nasmejite tastari, k zivite v enm sanjskem svetu, pa mate froce v peni pa cist na izi vs je okol obrnt, vsj kokr tle berm…pateticno!
[/quote]

Trava je pa že v mojih časi laufala na polno.
Ectasy tudi. Pa mislim, da nek lsd ali nekaj takega na rave partyjih.
Alkohol je tudi bil na polno. Kadili pa niti niso toliko. Ampak droge in alkohol je bil dovolj za seks, ko punce drug dan sploh niso vedele s kom seksajo.
Tako, da to v bistvu ni nekaj novega. Na žalost.

Trava je pa že v mojih časi laufala na polno.
Ectasy tudi. Pa mislim, da nek lsd ali nekaj takega na rave partyjih.
Alkohol je tudi bil na polno. Kadili pa niti niso toliko. Ampak droge in alkohol je bil dovolj za seks, ko punce drug dan sploh niso vedele s kom seksajo.
Tako, da to v bistvu ni nekaj novega. Na žalost.
[/quote]

Oki no to je ze bols, pac nvm zkwa si me prej kr neki napadla, js sam povem da bodo tastari bol pozorni, pac zdj pr 19 sm tud js ze mau bol tko in ja ce lahk pomagam pa kj spremenim zkj pa ne 🙂

Jaz pa čisto verjamem, da nekatere res izpadejo kmetičke.
Nima vsaka ženska smisla za modo in make-up. Jaz sem naredila kar nekaj tečajev ličenja in ko opazujem nekatera dekleta in vidim kako neokusno so naličena, me zgrabi panika. Če dekle ali ženska ni vešča uporabe ličil, se je bolje držati pregovora MANJ JE VEČ.

V mojih časih so šli na poklicne šole samo tisti z dvojkami. Žalostno toda resnično.
Osebno zelo cenim vsem te poklice. AMpak te šole so padle žal daleč na dno.
Osebno pričakujem, ko recimo najamem koga za delo, da je sposoben, brithen, priden. In za ljudi, ki so malce starejši in so hodili v poklicne šole komot rečem, da so ok, pridni, brihtni, sposobni. V moji generaciji pa so šli na poklicne šole res ta najslabši učenci. Na žalost.
Pa da se razumemo, meni se niti pod razno ne zdi prav, da se taki poklici tako razvrednotijo. Niti se mi ne zdi prav, da toliko otrok sili v gimnazije. Namreč rabimo ravno cel kup sposobnih obrtnikov iz poklicnih šol. Pa žal redko slišim, da bi kak priden, brihten učenec šel v poklicno šolo. Zelo redko se zgodi.
Je pa res, da se najdejo primeri, da so bili v OŠ totalni lenuhi, komaj izdelovali razrede, bluzili na polno. Potem v poklicni šoli in naprej v poklicu pa se najdejo in se zresnijo, postanejo sposobni in fajn.

Trava je pa že v mojih časi laufala na polno.
Ectasy tudi. Pa mislim, da nek lsd ali nekaj takega na rave partyjih.
Alkohol je tudi bil na polno. Kadili pa niti niso toliko. Ampak droge in alkohol je bil dovolj za seks, ko punce drug dan sploh niso vedele s kom seksajo.
Tako, da to v bistvu ni nekaj novega. Na žalost.
[/quote]

Ja bol pogost je speed dans, lsd-ja ni tolk, je ponavad pa na osmnajstkah, pa pol razni tehno, elektro pa house zuri pac sj mogoc se bo se kdo oglasu pa mal bol o tem povedu, k se bol pozna kokr js


Saj to je edino šolanje, ki si ga lahko končala ane lepotička

Oki no to je ze bols, pac nvm zkwa si me prej kr neki napadla, js sam povem da bodo tastari bol pozorni, pac zdj pr 19 sm tud js ze mau bol tko in ja ce lahk pomagam pa kj spremenim zkj pa ne 🙂
[/quote]

Ne vem, težko verjamem, da so starši res tako slepi. Ali pa so res tako zaverovani v svoje sončke, da jim vse verjamejo.

Ja bol pogost je speed dans, lsd-ja ni tolk, je ponavad pa na osmnajstkah, pa pol razni tehno, elektro pa house zuri pac sj mogoc se bo se kdo oglasu pa mal bol o tem povedu, k se bol pozna kokr js
[/quote]

Mi smo vedeli za nekaj sošolk, da so precej na dnu glede teh mehkih drog.
Pa smo imeli debato v šoli, menda pri sociologiji, na temo drog. Pa je ena od sošolk načela to temo in hotela učiteljici namigniti, da je tudi na naši SŠ tega ogromno. Učiteljica preprosto ni hotela verjeti. Mislim v čem je potem fora, da nam predava o drogah in vsem tem, če sploh ne verjame, da je tega na šoli, kjer oči, ogromno? Oz. se dela, da tega sploh ni.

Pa ti tečaji uničijo možgane ali kako?

Ne vem, težko verjamem, da so starši res tako slepi. Ali pa so res tako zaverovani v svoje sončke, da jim vse verjamejo.
[/quote]

Ja al velik tud ne poves, sj kdo bo pa to sou razlagat? Ze glede drog pa vsega, kwa se dogaja na takih partyih…k ce bi enx povedal pol nebi vec smel od doma. tud to je blem pac bols polozit karte na mizo pa se poment cist odkrito, lj tamav, vm da so droge, kwa se dogaja, dj z glavo deli, zaupam ti pa vm, da se bos prou odlocu…pac bol u tem smislu ne sm tist ne smes jemat cigaret pa drog a pol se nc konkretnu ne pomens, enim se tok ni, da bi se to pogovoril in pol itak si tm k si, vsega pa tud ne mors preprect, sm da ni kj hujsga pa je kul, tko js recm, k se spomnm kwa vse je blo.

Mi smo vedeli za nekaj sošolk, da so precej na dnu glede teh mehkih drog.
Pa smo imeli debato v šoli, menda pri sociologiji, na temo drog. Pa je ena od sošolk načela to temo in hotela učiteljici namigniti, da je tudi na naši SŠ tega ogromno. Učiteljica preprosto ni hotela verjeti. Mislim v čem je potem fora, da nam predava o drogah in vsem tem, če sploh ne verjame, da je tega na šoli, kjer oči, ogromno? Oz. se dela, da tega sploh ni.
[/quote]

Zato k si je lazje zatiskat oci ane, tko kokr pr vsaki stvari, kr je reala prevec kruta ocitno, sm pol pa.ni cudno, da se nc ne spremeni.

New Report

Close