Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu NENAVADNE..

NENAVADNE..

spolne prakse, v zadnjem času se baje predvsem v Beogradu pojavlja Nekrofilija-ali je to spolna praksa ali težka duševna bolezen?

Dej, to nima pa nič z zdravim duhom. Bolano, hudo bolano…
Sploh nima smisla debatirat…

Ja tam kar odkupujejo mrtva trupla in jih sexajo:-)Svašta:-)

Ondi, bi ti rajš živo truplo? Misliš da je kakšna razlika v zadovoljstvu? Al da živo truplo manj smrdi kot mrtvo?

hahahahahahahahha…..đizus

To so duševni invalidi. No comment.

Jaz imam najraje zelo živa sexi mlada ženska teleščka.raje bolj živa kot ne:-)

ne moreš rečt da je to praksa, če počne to nekaj ljudi, ki svoje početje dobro promovirajo!
Praksa je, ko bi bilo to množično početje in celo sprejeto kot normalno in vsakdanje.

sej je že v sloveniji baje malo morje nekrofilikov, ki majo doma hladno “drvo” : )

pronovirala je to početje punca ko jo je nekdo okužil z bakterijo, ki je prisotna samo na truplu

A teb že mlada pašejo? Pol pa nisi več tolk mlad.

Le kako to zgleda.porivati smrdljivo mrtvo truplo.Kot bi hlod porival,namazan z drekom.Fak,neee:-))

Sej si lahko izbereš eno tako , ki ti je všeč.Mlado, staro, po želji.Ni treba da vzameš prvega ki ti ga ponudijo.

Mlade in živahne dobro zamixajo:-))No ja nisem tolk star in ne več mlad.Sem Med 30 in 37.

Kaj pa mal starejše, misliš da vse križ boli?

Hvala lepa ta rože:-)Četudi mi dajo prvoklasno gas masko:-))Imam raje mlado meso,ha,ha.Recimo všeč mi jetip ženske Tanja Bivic,pa vremenarke tista blond na Pop tv:-)

pol to res ni praksa!

Tudi samo da so prijetne in v sdexu živahne.Pa da so temperamentne in odprte pri pogledu na sex.Pa ti?si samska?

Nisem samska, poročena pa tud ne, sm glih prov.

Se pravi si v resni vezi?Že dolgo hodita?

Aha, take malo bol pr seb, da maš kej konkretnga za prjet, pa da se vse skup mal trese….

Po mojem pogrešajo carja miloša…

Mmm točno tako.Ne maram pa suhic:-)

seveda je praksa, bo treba kako knjigo v roke vzet-ni pa to normalno početje

ali pa caricu Milicu

New Report

Close