Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nenavadni kraji

nenavadni kraji

hm, -mm, ni dost odziva :((( na tvojo temo. Morda to pomen, da je za večino ljudi tle gor že spalnica nenavaden prostor za seks? :-)))

al pa je to, kar je mm napisal tako dobr nenavadno, da se vsem vse ostalo zdi premalo nenavadno?

ni švoh… Primerno nicku ;-)))

hi hi hi hi … menda ja ne!??

eh eh eh eh… ne mi laskat … ;-))))

pravzaprav nič posebnega, le dovolj malo obiskan hrib si je treba zbrat

Jebačica, si se vendarle vrnila? Kako sem te čakal, da nam malo razjebeš tole stran. Lepo lepo

Ip

Ježeš, ježeš, -mm….
Malo na en drug forum zginem, pa nate ne pazim…. glej ga, hudiča, je že spet vse narobe!

NE, saj ni narobe, glavno da si se mel fajn!!!!

Še en nenavaden kraj;
– na 6. progi stadiona, na katerem sem bila včasih vsakdanja obiskovalka kot atletinja :)))
bilo je zvečer, ko sem predvidevala, da nihče ne rekreira :))), upam pa tudi, da nikjer okoli ni bilo nobenega sprehajalca, ker ponoči tam tako odmevaaaa…

no, kje ste sedaj, nenavadneži?!!
še kakšen nenavaden kotiček??
mi zna kdo predlagati kakšen kraj za nepozabni užitek? 😉

Še nekaj- koliko vas je že sexalo v javnosti?
Jaz sem se imela za skrajno odprto in brez sramu. Moj dragi ravno obratno. Ko pa je prišlo do takšnih situacij, sem bila sama 10x bolj pozorna, pazljiva itd kot on. Zanimivo 😉

KIR, odkar me ni bilo se je zgodilo toliko preobratov in novih stvari, da sem komaj dohajala vsa dogajanja in sebe, kaj šele, da bi lahko surfala ;))
sedaj sem spet tu, brez skrbi :)))

No, lepo!

Menim pa, da si bila tekačica na srednje ali dolge proge, saj moraš na 100 in 200 m tečt ves čas po isti, na daljše pa so sotekmovalke lahko itak prehitevale po notranji, ti pa medtem sexala na zunanji progi, hahahaha

A res nima nihče kakšen nov predlog zame? 😉

Danes sem preizkusila kako fino je sexat ob ograji, spodaj pa hrumi voda hidroelektrarne :))

Kir, plaža pa takšne stvari… standard :))) (malce te moram podražit)
a imaš kakšen predlagan extrem? Če ne drugače vsaj uporabi svojo domišljijo in mi predlagaj kaj za jutri 😉
Trenutno mi ne pride nič na misel, se pa ne obremenjujem, saj mi domišljija deluje sproti, ko je to potrebno 🙂

LP

Jaz imam predlog: če boš šla kam na dopust, ko bo zastoj na cesti izkoristi to za sex – ampak tako, da bodo še ostali čakajoči imeli kaj od tega (ne glih čisto javno, pa vendarle tako, da jim bo jasno, kaj se dogaja… :))

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

lahko pa probas na pokopaliscu ce se nisi :))

Ja to je neverjetno fukiš, posebno v času pogreba, hahahaha

Ej, zadnjič sem dobil en ful dober posnetek na mail, kjer dva seksata kar tko, med kopalci na plaži! Nič skritega, nič prikritega, nič zadržanega…

A se je oz. bi se kdo upal/a?

sploh nit ko bad ves, sam mal te je strah sploh ce je ob polnoci 😉

No nekaj nenavadnih krajev, ki sva jih uporabila z ženko. Da malo popestrim (me pa tudi čudi, da je tako malo odziva – ali vsi sexajo samo doma v postelji)
– parkirišče ob avtocesti – na-ob avtomobilu,
– hribi tudi – ob samotni koči nekje na 1500m
– skupna ležišča v planinski koči,
– bazen v javnem kopališču
– v avtomobilu ob cesti
– v vodi na morju – držeč se za blazino

Naj bo dovolj. Verjamem pa da je še veliko podobnih in ali še bolj nenavadnih krajev …

V bistvu smo o tem že debatiral pa se nam ne da vse še enkrat razlagat.

🙂

plemeniti ta je bila pa malo nizka 😉

Saj imaš tud temo o sexu na višini!

ce, mam pa raje da je v nizinah 😉

No, jaz sem v študentskih časih kar na koncertu v Tivoliju in to sredi stoječe množice! (Koncert Ramonsov). Poskusi. Vredno je. Samo z Ramonsi bo malo težje … (ne seksat, priti na koncert :-)))))))))))

no, meni je pa uspelo v diskoteki sred plesisca (pa ni nihce opazil) :))))

To si ti misliš.

ne, ne mislim si.

vem, da ni nihce opazil.

khm… superca… Pa imam naslednji izziv ;-)))

New Report

Close