Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nenavadni kraji

nenavadni kraji

Sicer smo pred časom že pisali o nenavadnih krajih za seks oz o perverznem, “porednem” seksu… ampak je medtem že preteklo nekaj vode izpod neba, tukaj se je pa menda znašlo nekaj novih imen, stara pa so sigurno bogatejša za kako izkušnjo.

No, povejte; kateri seks je bil najbolj nenavaden!?

Pri meni je vsekakor en od najbolj nenavadnih tisti na vrhu dvatisočaka, s pogledom na Triglav sredi lepega sončnega dne. Pa da ne bo kdo mislil, da je bilo tako mimogrede, za “cifro”! Bilo je namreč prisotno vse: orala, vaginala in anala ;-))). Pa oba sva bila čisto gola. Še dobro, da je bolj malo obiskan hrib ;-)))).

Sicer pa pravijo, da nad 2000 ni greha, kajne?? ;-))))

hahaha -mm, sex nad 2000 m? Jasno da ni greha, saj te preveč zebe v rit!

ne ne ne ne… narobe; če je strast in toplo sonce, ki ti greje rit, te prav nič ne zebe (:-P)

Kaj pa iz sosednjih vrhov, ni bilo nič paparacev?

ja kul, a to s tvojo ženko?
pol pa le ni tok brezvezna, kot praviš včasih…

hi hi hi hi…. zaenkrat še ni nič na netu ;-)))))

hi hi hi…..

A sem napisal, da z ženko ??? (:-P)

sej se mi je zdel 😉

kako kej furata vidva? (z ženko)

je bla sila, ni šlo drugače kot mečkanje koruze ob poti…pa je bilo vse ok, sam nek čuden zvok me je tko mal motil (očitno ne preveč!!!)…čez nekaj let mi znanec omeni, da je takrat skor ves tank bencina na motorju porabil, da se je vozil sem in tja ter sledil zadevi…hehe…
ampak tale tvoj 2000čak je pa dober…še kaj?

hahaha, dober si, Mihec, ni kaj!

hi hi hi… nihava med strastjo in ločitvijo ;-))))

Trenutno sva bolj pr tadrugem (:-P)

dvatisočak fantastičen, seks na njem še boljši ;-)))))

eh… nič posebnega ;-)))))

Očitno bo treba nekaj novega, zaradi monotomije namreč. Začni jo porivat od zadaj, hahaha in strast bo zopet na višku

Tudi že enkrat napisal, pa naj še novi enkrat preberejo:

cca 4 leta nazaj na portoroški noči, v hudem nalivu na plaži od zadaj porival zeloooo pohotno gospo, le dobrih 300 m stran pa je 500 gledalcev poslušalo melodije morja in sonca namesto najinih vzdihov….

ne razumem, kako je porivanje od zadaj povezano s povečanjem strasti??!!

Vsaj videl ne bo kako se pred njim žival matra! To neverjetno vzburja včasih, hahahha

Daj vsaj povej kateri vrh je to bil?

Mislim, a se ti ne zdi, da že mal pretiravaš?!?

Jaz pretiravam kar naprej Heep! Mal se oglašaš zadnje čase, ko si mi hotel backo speljat, si bil kar naprej gor

Ma po pravici povedano me zadnje čase nobena tema ne pritegne prav posebno, mal preletim kaj se piše tukaj, pa imam tak občutek, da postaja vse skupaj bolj otročje, kot ne. Večina se jih nekaj hvali kako obvladajo veščine seksa pa kje so, bi, itd., glede žensk bi glede na tukajšne pisanje lahko sklepali, da bi rade seksale najmanj vsak dan, kako je v resnici je pa vprašanje. Bolj iščem kakšno temo v smislu, kako reševati probleme parov, ko se znajdejo v slepi ulici, kako izboljšati ostale odnose med moškim in žensko, da bi bil potem tudi seks v resnični užitek, sprostitev in potešitev obema, ne pa samo želje kako in kaj bi, v realnosti je pa več ali manj žalostno. Ne govorim zdaj za vse, saj vem da so tudi pari, ki jim to prav lepo štima, pa vendar. No ja, da ne bo pomote nimam prav nič proti kakršni koli temi tukaj gor, samo jaz ne vidim nekaj zanimivega zame, da bi se pridružil, vsaj trenutno ne;-)
Lp

pravi dolgcajt je zadnje cajte tu, ja…

jaz pa pogrešam kake pikantne (resnične) zgodbice, fantazije ipd… Za tuje probleme mi je pa bolj ko ne ravno, imam svojih na pretek ;-)))

hahahahaha…. o, to pa ne (:-P)

Nekaj skrivnosti pa še mora ostat za drugič, ni res??? ;-))))

3 x Šmarna gora, pa bi zneslo približno toliko, se mi zdi

Javna mesta;
– v japonski kopeli, na prehodu med savnami in nudistično- Razburljivo, ker ljudje hodijo mimo… 🙂
– v bazenu, v katerem niti nisva bila sama… :)))

New Report

Close