Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nenormalni starši

Nenormalni starši

Smem ugibat koliko otrok imaš ti?
Bi rekla, da ene 5.

Se ti ne zdi, da si nestrpna ti? Jaz ljudem pustim, da živijo, kakor jim prija. Ti pa po forumih razglabljaš o tem, kako imajo otroke sami “degeneriranci”. Kdo je tu nestrpen?[/quote]

Veš lagati ni lepo. Te tega starši niso naučili.
Namreč nikjer nisem napisali, da imajo otroke SAMI degeneriranci. Ti je samo tvoja laž.

marinkaa, če ti ni branje pretežko, sem jasno že zgoraj napisala število.

kreta, hm, niti malo se ne čutim manjvredna. Vem, da se ti čutiš večvredno, ampak jaz se pa ne čutim manjvredne. Mi je pa znano, da ženske, ki niso zadovoljne s svojo družino, kar naprej ponavljajo svoje mantre: o biološki uri, o manjvrednostnih komplekskih tistih brez otrok in tako naprej. Zadovoljne matere ne čutijo potrebe po teh mantrah.

Odvisno, nov zakon o preprečevanju nasilja, je populacijo mamic z šoloobveznimi otroki v bistvu precej oklestil. Ponavadi vse postopke, da se prepreči nasilje speljejo tako, da otroke čimhitreje spravijo iz nasilnega okolja, v kako stanovanje oz. k kakim sorodnikom.
Ženske brez otrok so v tem primeru bolj izpostavljene, nasilje nad njimi dolgotrajnejše in običajno imajo šibkejše socialne mreže. In če posplošim kot avtorica, pač zaključim, tako od oka, da so nasilju bolj izpostavljene tiste brez otrok.
PS
Jaz otrok nimam:)[/quote]

Larifari.
Poznam kar veliko družin, kjer on pretepa njo in otroke. Otroci lepo ostajajo v teh familijah. Večinoma se nič ne izve. Če pa je huda sila pride tudi policija. Vse kar nareidjo je to, da njega odpeljejo pa potem pride drug dan nazaj. Otroci ostajajo v nasilju. Večinoma pa se vse skriva.
Velika večina nasilja ne pride na ušesa nikomur od pristojnih služb.
Tisto, kar pride je res minimalni delež.
Edino, ki nima otrok pa, da jo je kdaj moški udaril, in jo jaz poznam, ga je takoj zapustila. Tiste vse ostale, ja ogromno jih je, ki jih poznam, da jih mož tepe pa imajo vse otroke. Kaj pravijo? Ja, da ostajajo zaradi otrok.[/quote]

Zgoraj si nekje pisala, da delaš na tem področju, pa tako slabo poznaš zakonodajo?
Ejej, a veš, da če veš za nasilje nad šibkejšim in ne prijaviš si sostorilec oz. soodgovorna?
Zdaj pa grem, po nečake in gremo na izlet:) ti pa še naprej varvaj svojo ranjeno dušico.

Ženske, ki ne želijo imeti otrok, po mojih izkušnjah niso normalne. Vsem v življenju nekaj manjka, pa še same natanko ne vedo, kaj naj bi to bilo. Praznino praviloma zapolnjujejo s hordo domačih živali, najrajši psov in mačk.[/quote]

Nekateri preprosto ne maramo otrok. A je to tako težko razumeti? Ne maramo jih. Ne moremo biti vsi isti.

Niso vsi hetero, niso vsi bi, niso vsi homo, nimajo vsi radi otrok, živali ipd. Ljudje smo različni. Dajte si to dopovedati.

Vsi vi, ki ste tradicionalni, ker živite, kot vam okolica diktira, pa se mi smilite. Potem pa pljuvate po tistih, ki živijo drugače kot vi.

Ob tem komentarju sem se počutila užaljeno in dolžno, da povem nazaj par vrstic. Pomembno je, da sem normalna zase, ne za druge in da sem srečna. Srečna pa sem, odkar sem se nehala ozirati na to, kaj bodo drugi rekli.

Pa saj Slovenceljni. Samo prijateljico pripeljem v hišo, pa se takoj šušlja, da imam nekaj z njo. Saj ste res zafrustrirani do amena. Nimate svojega življenja, potem pa tukaj izlivate vso gnojnico.

Če ste tako srečni z družinami in otroci, dajte nam mir, da še mi uživamo v svojih življenjih. Prav?

Tvoje besede iz prve objave: “Mi je pa zanimivo, da imajo ravno vsi ti degeneriranci otroke.”

Pa v bistvu si bila še bolj nazorna: “Potem pa gledam razne zapiteže, nemarnžene, lenuhe, brezdelneže, zadrogirance, prostake… vsi imajo otroke. Tudi tule gor je kup babnic, ki so totalno prostaške, žaljive, nesramne, vse imajo otroke. “

Same zafrustrirane mone, saj veš, tisti, ki so srečni s svojimi družinami, ti nikoli netežijo. Težijo le tisti ta drugi.

preveč jih je, o ja vem in tudi vem kaj policija stori, če prijaviš.

Pa saj pravim,d a vsakdo lahko živi, kakor mu prija. Moje mnenje ne sme vplivati na to, kakšen življenjski slog si izbereš. Problematična v tej razpravi je izključno avtorica, ki ljudi z otroki izpostavlja kot “degenerirance”, “zapiteže”, “prostake”.

Tvoje besede iz prve objave: “Mi je pa zanimivo, da imajo ravno vsi ti degeneriranci otroke.”

Pa v bistvu si bila še bolj nazorna: “Potem pa gledam razne zapiteže, nemarnžene, lenuhe, brezdelneže, zadrogirance, prostake… vsi imajo otroke. Tudi tule gor je kup babnic, ki so totalno prostaške, žaljive, nesramne, vse imajo otroke. “[/quote]

No, še vedno bi rada zvedela kako boš podprla svojo laž:
Namreč napisala si, da imajo SAMO degeneriranci otroke in trdiš, da sem to jaz napisala.
Razen, če lažeš zato, ker ne razumeš napisanega?
To, kar sem citirala pa piše, da ti razložim po korakih:
Med ljudmi so degeneriranici in normalni ljudje.
Normalni imajo ali pa nimajo otrok.
Zastrašujoče pa je to, da razni degeneriranci, ki jih naštevam, imajo pa vsi po vrsti otroke.
Upam, da boš sedaj razumela in da ne boš več trosila laži okrog.

Pa pod degeneriranci vsekakor ne smatram ljudi, ki so bolni ali kaj takega.

je dolžna o nasilju takoj obvestiti CSD, mkjer se potem obravnava nasilneža in žrtve, tako da tvoje nabijanje o tem, da se ne stori nič je rekla kazala, v bistvu pa samo kažeš svojo topoglavost na tem področju!
http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/preprecevanje_nasilja_v_druzini/
malo branja, da ne boš flauzala prazne slame.

😛
Ne, opisala sem žensko.
Podrobneje, žensko, ki je razmišljala enako kot ti opisuješ![/quote]

Hm, pa je res branje tako zahtevno delo ali kaj?
Kot prvo: jaz ne želim imeti otrok in jih nikoli ne bom imela, ker sem že davno iz te dobe.
Kot drugo: ne moti me, če imajo drugi otroke. Veš, jaz sprejemam drugačanost. Tebi je to tuje, meni ni. Ne pljuvam po drugih, ne opravljam svojih svakinj na netu. Nič nimam proti otrokom.
Predvsem pa nisem privoščljiva. Nekako se iz tvojega pisanja prav čuti, da privoščiš slabo svoji sorodnici. Le zakaj?[/quote]

???????

Ja kje pa sem se jaz tebe dotaknila???

Niti z besedo te nisem omenila, ne tvojega stališča, ničesar. Edino opisala sem primer ženske, ki JE razmišljala enako kot si ti opisovala.
Povdarjam ŽENSKE, ne mamice, ker se ona v bistvu s tem, ko je rodila ni spremenila. Že prej je bila navajena, da se vse vrti okoli nje in je ona center vsega, zdaj pa je tako tudi, ko ima otroka. Saj še vedno daje sebe v ospredje, kljub starševstvu. Pač taka je, spremenila se ne bo nikdar.
Meni je malo mar za to, kdo hoče naraščaj, ali ne. Zakaj pa bi bila privoščljiva????
S čim???

Je ne šimfam, ji ne želim slabega, le svoje mnenje in dejstva poznega starševstva sem omenila.
Ona je v bistvu nevoščljiva meni zato, da pri istih letih lahko umirjeno živim, medtem ko zdaj ona ne more več, ter bo vsaj dve desetletji aktivno skrbela za svojega potomca, torej bo počela tisto, s čim sem sama že zaključila.

Kje ti vidiš da ji privoščim slabo???
In kje vidiš napisano, da tebe obsojam,ker nočeš otrok???????????

Ojej, no!!!!

Pa saj pravim,d a vsakdo lahko živi, kakor mu prija. Moje mnenje ne sme vplivati na to, kakšen življenjski slog si izbereš. Problematična v tej razpravi je izključno avtorica, ki ljudi z otroki izpostavlja kot “degenerirance”, “zapiteže”, “prostake”.[/quote]

Zakaj še naprej lažeš?
Nikjer nisem napisala, da so ljudje z otroci degeneriranci, zapiteži, prostaki.
Napisala pa sem, da imajo degeneriranci, zapiteži, prostaki otroke. TO pa sem napisala.
AMpak vsakemu, ki je naredil OŠ, je iz zapisa jasno, da niso vsi starši takšni. Če je nareidl OŠ…

Tvoje besede iz prve objave: “Mi je pa zanimivo, da imajo ravno vsi ti degeneriranci otroke.”

Pa v bistvu si bila še bolj nazorna: “Potem pa gledam razne zapiteže, nemarnžene, lenuhe, brezdelneže, zadrogirance, prostake… vsi imajo otroke. Tudi tule gor je kup babnic, ki so totalno prostaške, žaljive, nesramne, vse imajo otroke. “[/quote]

No, še vedno bi rada zvedela kako boš podprla svojo laž:
Namreč napisala si, da imajo SAMO degeneriranci otroke in trdiš, da sem to jaz napisala.
Razen, če lažeš zato, ker ne razumeš napisanega?
To, kar sem citirala pa piše, da ti razložim po korakih:
Med ljudmi so degeneriranici in normalni ljudje.
Normalni imajo ali pa nimajo otrok.
Zastrašujoče pa je to, da razni degeneriranci, ki jih naštevam, imajo pa vsi po vrsti otroke.
Upam, da boš sedaj razumela in da ne boš več trosila laži okrog.

Pa pod degeneriranci vsekakor ne smatram ljudi, ki so bolni ali kaj takega.[/quote]

Pa ti sploh veš kaj ta beseda pomeni?
Daj ne smeši se več.

a veš da je policija, ja, seveda. Tudi nasilneža odpelejo na streznitev. TO je pa to. Potem pa par dni mir in ponovi vajo. Velika večina nasilja pa nikoli ne pride do policije, CSD. Pogosto zveš par let po tistem, ko se je to dogajalo. ALi pa, ko otrok naredi samomor. Ja, žal tudi to se zgodi zaradi neurejenih družinskih razmer in nasilja.

eh ja, torej se strinjaš z mano, da imajo nenormalni ljudje otroke. Tvoja svakinja, je po tvojem pisanju sodeč nenormalna, vseeno pa ima otroka.

Uf, zdaj si me našla. Res je, nimam osnovne šole. V bistvu ne vem, kako so me sploh zaposlili na delovno mesto, kjer je fakulteta obvezna. Pa kako da sploh znam brati in pisati. Najbrž sem celo gimnazijo in fakulteto podkupovala druge, da so namesto mene odpisali teste. Ne vem pa, kako sem prestala ustno spraševanje ali zagovore na izpitih, kjer je bilo istovetnost treba dokazovati z indeksom.

Zakaj si ne priznaš, kaj je narobe s tabo? Zakaj si ne priznaš, da skušaš samo sebe prepričati, kako lepo ti je v življenju, pa čeprav globoko v sebi čutiš, da temu ni tako? Kajti srečni ljudje ne čutijo potrebe po tem, da bi zmerjali druge ljudi, in jim dokazovali, kako so srečni.

kaj zdaj, tri praviš da veš za veliko tega nasilja, pol praviš da se nikoli ne zve….pa se zve….

Zapuščam to temo, ker se s teboj ne da na zanimiv, konstruktiven, enakovreden način razpravljati o čemer koli.
Tako lep dan je, sonček sije, zvečer bodo zagoreli kresovi, mi ni do kreganja po virtuali! Nima smisla! ;P

Lepo se imejte vsi udeleženi še naprej!

Lp.

Madona se kregate.

Hmm, kaj pa ce je tako, da tiste ki kao nocejo imet otrok, jih nimajo, ker jih ne morejo imet, ali jim je pa cas plodnosti minil, ko so bile pac samske ali z napacnim. Potem se pa prepricujejo, da to itak ni za njih.

Samo ugibam.

moje izkušnje, hm, glede na tvoje bralno razumevanje in laganje, se jaz ne bi hvalila okrog, da imaš diplomo.
Ne, ne zmerjam nikogar. Razen, če je to zmerjanje, če nekomu,. ki piše laži, rečeš, da laže.

S to razliko, da jaz ne odpiram tem z naslovom, kako nenormalni so tisti brez otrok. Kdo ima zdaj več težav, ti ali jaz?

Pa saj pravim,d a vsakdo lahko živi, kakor mu prija. Moje mnenje ne sme vplivati na to, kakšen življenjski slog si izbereš. Problematična v tej razpravi je izključno avtorica, ki ljudi z otroki izpostavlja kot “degenerirance”, “zapiteže”, “prostake”.[/quote]

A ta del pa nisi prebrala “Seveda ne mislim, da so vsi starški taki.”…zgleda je avtorica zadela v pravo ciljno skupino 🙂

kaj zdaj, tri praviš da veš za veliko tega nasilja, pol praviš da se nikoli ne zve….pa se zve….[/quote]

Ja, zve se, ampak dosti prepozno. Pa tudi, če se pravi čas izve (no, če sploh lahko rečemo, da je kdaj pravi čas), se premalo ali nič ne ukrepa.
Največkrat pa zveš potem, ko so otroci že odrasli.
Ogromno je tega.
Ali pa se zgodi tako, da pomagaš ženski in otrokom, ko on razgraja doma. Pride tudi policija. Potem pa vse po starem. Otroci pa trpijo.
Žal.

Itak, avtorica je lep primer samoprepričevanja in tolaženja, ker ji je v zrelih letih postalo žal, da nima otrok.

No, zdaj si pa ti tista, ki ima težave z razumevanjem prebranega. Kje se hvalim z diplomo? Celo potrdila sem, da nimam osnovne šole!

Ne zmerjaš nikogar? Mar tole zate ni zmerjanje: “Potem pa gledam razne zapiteže, nemarnžene, lenuhe, brezdelneže, zadrogirance, prostake… vsi imajo otroke. Tudi tule gor je kup babnic, ki so totalno prostaške, žaljive, nesramne, vse imajo otroke.”

Pa saj pravim, da je pravilno ugotovila, da nimam osnovne šole! Evo, priznam. Zadovoljna?

New Report

Close