Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nepotešena

Nepotešena

Iskreno me zanima koliko vas je zadovoljenih po sexu s svojim življenskim partnerjam.
Mojemu nikakor ne uspe, predigra in vse je kul, ko pa ga porine not je pa tako kot je rekel dr.Rugelj – trikrat pikne pa špricne.
Kolko časa vas vaš natepava?

Pa naj poskrbi v predigri, da ti pride, potem pa naj on hiti kolikor hoče.

Joj, meni je pa beseda natepava tako prostaška.

Moški žargon…)

ja, glede na izbor besed, se tudi meni zdi, da je :(( moški ali pa ena prostaška babnica.

Mene je moj vsakič zadovoljil, drugače ne bi seksala, naj si ga na roko vrže, bi si mislila.

Vidva pa imata drugačne probleme, o prezgodnjem izlivu boš našla verjetno veliko literature, tega ne dela nalašč.

zakaj pa ženska ne bi smela reč natepava ali pa poriva ali kaj podobnega. Kaj pa naj reče – kako dolgo imata vaginalni spolni odnos?

vincenca se strinjam… moj bi lahko prva tri leta po moje zdržal tudi eno uro v eni rundi, pa jaz nisem, sedaj je obratno;)))))))))))))))))) to so druge težave….res, ne da noče.

Pogosteje bosta seksala, dlje bo trajalo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

cisto razlicno. od 5min do 30min 🙂 manj ali vec ne maram. na sreco je moj sedajsni fant istih misli. prejsni bi sexal tudi po 2h to pa meni ni blo prevec cool.

ampak jaz mam problem da sexava 2x na teden ker se vec ne vidiva in sem ful potrebna trenutno 🙂

natepávati -am nedov. (a)

1. ekspr. jesti: sedli so za mizo in začeli
natepavati / natepavati koruzni močnik /
dan na dan natepavajo kislo zelje in fižol
/ tako natepava, da manjka že pol hleba;
natepavati se s kruhom

2. ekspr., redko tepsti, pretepati: zakadil
se je vanj in ga začel natepavati

● žarg. celo popoldne sva natepavala
pingpong igrala

evo, nič prostaškega 🙂

Zdaj pa si me nasmejala…………..:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No, saj me je že katka, ampak ta je dobra……..

lp,

N.

Jaz bi ti predlagala, da se pogovorita. Upam, da partner ve, da te nekaj moti. Nato pa se morda odločita za zdravnika. So tudi metode z viagro, verjetno se marsikaj dobi tudi v sex shopih.

lp,

N.

pri nas vse štima… :))))

že v začetku najine zveze, ko sva mal več po knjigah in priročnikih brskala, sva odkrila, da se da spolni odnos podaljšat. Obstajajo posebne tehnike in ko enkrat obvladaš, lahko seksata kolikor časa hočeta…

In lahko seksata tako dolgo, da mu po eni uri vsa prešvicana in zmatrana rečeš:
“Ej, a ti lahko končno pride?… Jaz ne morem več….”
;)))))))

..no, no…pa še literaturo povej, ker ti ne verjamem!

Po mojem Hop Cefizelj misli na tantrični sex.

oh ja… a misliš, če ti ne verjameš pol pa kr ne obstaja? ;))))))))))))
sem šla prav po knjigi prebrskat in našla samo zate (v knjižnico, upam boš šla sama?)
Ljubezen in spolnost … stran 250, 251

ufa, kolk je že ura :)))))))))
sem iskala še v knjigi Dajmo se dol… pa sem čist noter padla… tle si boš pa morala sama poiskat ;)))

jaz grem še mal druge poste brat 🙂

hehe… noup :))

saj so tehnike čisto enostavne… ondi, če si tip, ti bo še prav prišlo ;))

Počakaj, da se KIR vrne iz dopusta, ti bo on pomagal. :-)))

New Report

Close