Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neprijeten dogodek med seksom

Neprijeten dogodek med seksom

A oči so ti tud ven padle?

Meni se je zgodilo še nekaj hujšega. Med oralnim seksom sem ga pobruhala po mednožju, njemu je v trenutku ratalo tako slabo, da je bruhnil po moji glavi, obrazu in joških. Sva lih iz balkanske restavracije prišla kjer sva jedla prasca.

meni j3 enkrat prisla dlaka v usta. jaz pa imam fobijonad dlakami res se mi gabijo. takoj sem sla bruhat. nisem sicer njega pobruhala sem pa v wc letela. grozno. k sreci je bil to moj moz. tisti dan sem od gnusa cel vecer bruhala.

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 10.07.2023 ob 06:53

Meni se je zgodilo še nekaj hujšega. Med oralnim seksom sem ga pobruhala po mednožju, njemu je v trenutku ratalo tako slabo, da je bruhnil po moji glavi, obrazu in joških. Sva lih iz balkanske restavracije prišla kjer sva jedla prasca.

Za: Takle

Tale pa zmaga med vsemi zapisanimi, hvala za smeh.

Za vse extremiste, pa,…kaj res ne znate tega početi normalno, mislim, pri normalnem fafanju pa res ni treba žensko kot neko lutko prijeti za lase in zaradi svojih užitkov jo nabiti do dna grla,.. ojoj , tako moškim, kot ženskam, da zaradi ega dovolite bruhanje in ste pobruhani, mater, ste zahojeni, eni in drugi, kaj naj človek še reče ob vse debilih,…NIČ, vi kar bruhajte, če se ne znate spraviti k stvari na način ki povzroča užitke, ne pa dobesedno davljenje,. res ste BRUH,…. katere pa znate partnerju dobro potegnit, vas bo pa čuval kot največjo dragocenost, DA, tudi v sexu so tolerance in tudi užitki za oba, če je pa prevelik in seže do,… dna, oziroma ga moški na silo zabija,…je pa SAM zabit, POL SE PA ŠE PRITOŽUJE NAD POBRUHANIMI JAJCI,…pozdrav avtorici, drugi pa se pišite,…saj veste kam

Moj je imel pa brado od dreka, ko me je še usrano lizal.

V tej zadevi imej pobudo in izvedbo

Mogoče bi se morala pred fafanjem nekaj dni postiti. Itak bi se najedla sperme.

To si kozlala zaradi smrdljivega in neumitega čefurskega čiča.

 

🤣🤣🤣🤮🤮🤮😵🤪😱

Ko si z žensko, se ti kaj takega ne more zgoditi.

New Report

Close