Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

od sanj nekoga jaz nimam nic. imam raje tiste. ki mi v reali namenjajo cas, pozornost,edino tiszo je zame iskreno in nelaj vredno, ustvarja lepe trenutke in spomine… sanje nekoga in virtuala pa pac ne, nista nic vredna zame
[/quote]

+1


“Če pa imaš namen kaj narediti potem pa moraš takoj se zmeniti s partnerjem in razrešiti stvari in potem so izpovedi v reali tudi iskrene”
saj sem pa me je odj.ebal. o marsičem sem se želela pogovoriti prej, kar bi bilo za oba pametno, da vidiva, če sploh gledava v isto smer in kako si predstavljava to skupno prihodnost. Pa me je pustil na cedilu, ko bi me najbolj moral ujeti. Ko se je meni sesuval svet. Če se nekdo o tako pomembnih zadevah noče niti pogovoriti, ti ne da možnosti in priložnosti..je več ali manj vse povedano. In iz malih strahov ratajo ogromni in vse višji zidovi. Sem mu sploh všeč? Kaj pa otroka? Si želi svoje? Mu sploh lahko nudim kar si zasluži in ali ga sploh lahko osrečim s tem, kar sem in kar imam?…. Tako to gre… trpela sem tudi jaz in gledala sladoled skozi šipo.. On se je odločil, da gre naprej in prav je tako.

Ne pa bildanje ega in pozornost, ker tega pa jaz res ne rabim. Nikoli ne bi nobenega zanalašč prizadela, ne izzivala, ne karkoli v tej smeri. Kjer ni komunikacije, ni odnosa in tam se vse začne in konča
[/quote]

tocno ja tam kjer ni komunikacije se vse konca. in navadno je ni iz tistega konca, ki lima pesmi v vittuali. saj ce bi bila bi se vse zmenilo in uredilo osebno, in ne bi. bilo potrebe po virtuali in sanjarjenju in limanju pesmi tako , ampak bi sanje lahko postale realnost… dokler pa nekdo raje sanja v virtuali kot pa zivi realnoat, pac zal drugi clovek ne more nic in se nikamor nic ne premakne.

tocno ja tam kjer ni komunikacije se vse konca. in navadno je ni iz tistega konca, ki lima pesmi v vittuali. saj ce bi bila bi se vse zmenilo in uredilo osebno, in ne bi. bilo potrebe po virtuali in sanjarjenju in limanju pesmi tako , ampak bi sanje lahko postale realnost… dokler pa nekdo raje sanja v virtuali kot pa zivi realnoat, pac zal drugi clovek ne more nic in se nikamor nic ne premakne.
[/quote]

Nestoj tako pisati, če tega iskreno ne misliš.. dovolj sem bila prizadeta


“Če pa imaš namen kaj narediti potem pa moraš takoj se zmeniti s partnerjem in razrešiti stvari in potem so izpovedi v reali tudi iskrene”
saj sem pa me je odj.ebal. o marsičem sem se želela pogovoriti prej, kar bi bilo za oba pametno, da vidiva, če sploh gledava v isto smer in kako si predstavljava to skupno prihodnost. Pa me je pustil na cedilu, ko bi me najbolj moral ujeti. Ko se je meni sesuval svet. Če se nekdo o tako pomembnih zadevah noče niti pogovoriti, ti ne da možnosti in priložnosti..je več ali manj vse povedano. In iz malih strahov ratajo ogromni in vse višji zidovi. Sem mu sploh všeč? Kaj pa otroka? Si želi svoje? Mu sploh lahko nudim kar si zasluži in ali ga sploh lahko osrečim s tem, kar sem in kar imam?…. Tako to gre… trpela sem tudi jaz in gledala sladoled skozi šipo.. On se je odločil, da gre naprej in prav je tako.

Ne pa bildanje ega in pozornost, ker tega pa jaz res ne rabim. Nikoli ne bi nobenega zanalašč prizadela, ne izzivala, ne karkoli v tej smeri. Kjer ni komunikacije, ni odnosa in tam se vse začne in konča
[/quote]

Lahko sta imela že ogromno priložnosti in se iz tega ni nič izcimilo. Koliko priložnosti rabiš? 10? 15? 200? 1?
Taki sralci vedno rabite še eno priložnost. Zase. Enkrat je drugi strani dovolj.

Nestoj tako pisati, če tega iskreno ne misliš.. dovolj sem bila prizadeta
[/quote]

Zakaj ne bi resno mislila? Napisala ti je realno sliko.

Lahko sta imela že ogromno priložnosti in se iz tega ni nič izcimilo. Koliko priložnosti rabiš? 10? 15? 200? 1?
Taki sralci vedno rabite še eno priložnost. Zase. Enkrat je drugi strani dovolj.
[/quote]
Saj sem vedela, da bo tako…v redu je

Nestoj tako pisati, če tega iskreno ne misliš.. dovolj sem bila prizadeta
[/quote]

kaj pa ti mene zdaj tu obtozujes neresnosti, neiskrenosti, jaz sem vedno iskrena, in iskreno izrazam custva mnenje, stojim za svojimi besedami to sem dolzna in odgovorna sebi in tudi enako okolici… z vsakim laganjem in pretvarjanjem gkede custev clivek skoduje ne samo drugim ampak tudi sebi, saj, ce kaze, ni iskren do sebe tudi ne.. zato se jaz takih igric nikoli nisem sla ne do sebe ne do drugih. custva in vse, vsa dejanja povezana z njimi jamljem zelo resno in se s tem nikoli nisem igrala.

kaj pa ti mene zdaj tu obtozujes neresnosti, neiskrenosti, jaz sem vedno iskrena, in iskreno izrazam custva mnenje, stojim za svojimi besedami to sem dolzna in odgovorna sebi in tudi enako okolici… z vsakim laganjem in pretvarjanjem gkede custev clivek skoduje ne samo drugim ampak tudi sebi, saj, ce kaze, ni iskren do sebe tudi ne.. zato se jaz takih igric nikoli nisem sla ne do sebe ne do drugih. custva in vse, vsa dejanja povezana z njimi jamljem zelo resno in se s tem nikoli nisem igrala.
[/quote]
Prav. Ne razburjaj se. V redu je.


Prav. Ne razburjaj se. V redu je.
[/quote]

Točno zaradi takega odziva te nihče ne posluša. Najprej si žrtev, jamraš, dobiš mnenje, ki ti ni všeč in postaneš nesramna.
V tem trenutku druga stran ugotovi, da nisi vredna nadaljnje energije. Zapre vrata in te ne spusti več blizu.

Točno zaradi takega odziva te nihče ne posluša. Najprej si žrtev, jamraš, dobiš mnenje, ki ti ni všeč in postaneš nesramna.
V tem trenutku druga stran ugotovi, da nisi vredna nadaljnje energije. Zapre vrata in te ne spusti več blizu.
[/quote]
Vidiš to:

Taki sralci vedno rabite še eno priložnost. 

?? To boli. Nisem noben sralec. Dovolj mi je ena resna in prava iskrena priložnost…ne pa nategi zavrnitve in zaj.ebancije… to BOLI.

In ko “prav je tako” postane tvoja resničnost, ne boli več, saj postane del zorenja. In če vnovično obujanje nekih dejanj v preteklosti vznemirja, jih pustiš tam, kjer so. Nenazadnje si jih preživela.

Razčlenjevanje, naj bo v reali ali virtuali, nima smisla. Ohrani zase, kar je tvoje.

Pa ste zasmetili temo. Pa tako fajn je blo brat. Jebite se.

Ni me maral,oz vsec sem mu bila,ampak takrat se je raje gonil okoli.mene pa vsake tolko namamil,da sem bla cist blesava od ljubezni
In sem mu napisala pisemce.

Nekoc, ko ljubil bos
Kot te ljubim jaz sedaj,
Nekoc, ko cutil bos, kot cutim jaz sedaj,takrat spoznal bos, da nisi prav ravnal in jokal bos, kot jocem jaz sedaj.

Cez 20 let ko sva se preko neta slisala, je omenil to pismo in rekel, da ga je pretreslo,ampak sele takrat, ko se je on zaljubil in se je norcevala z njegove ljubezni. Ful mu je blo bed zame.
In tega ni vec nobeni naredil ker noro boli : (

Poljubila in pobožala sem čutarico, ki jo je pozabil v mojem nahrbtniku. Takrat še nisva bila par, zdaj sva skupaj že trideset let in imava odrasle otroke.

Pojoč pekla piškote, jih z nasmehom spakirala in proti večeru odpeljala, samo, da jih predam. Na dovozu cilja je bil ogromen, spuščen pes in zazdelo se mi je, da sem zgrešila pot. Obrnila, se odpeljala kilometer naprej in pustila vrečko na kraju, kjer sem bila prepričana, da jo kdo najde in poje vsebino. Taka ni mogla nikomur škoditi, saj je bila pripravljena z ljubeznijo.

Naredila sem vse zakramente, ker on se bo poročil le cerkveno.
S “kavča” sem se preselila na tekaške steze, od takrat redno tečem, to je že ohoho let… Njemu so bile všeč ženske atletskega videza.
Naučila sem se kuhati in peči. Ker on si je želel žensko, ki to obvlada.

Nisva skupaj, mu je pa hvaležen moj mož za zadnji dve točki.

On ni poročen, živi na koruzi, njegova žena ne kuha in sovraži šport.
Zanimivo, očitno še sam ni vedel, kaj potrebuje.
Ni mi žal, zelo sem mu hvaležna.
Danes še vedno rada tečem, me sprošča.
V kuhinji pa prav tako uživam, ustvarjam, se zgubim.

In ko “prav je tako” postane tvoja resničnost, ne boli več, saj postane del zorenja. In če vnovično obujanje nekih dejanj v preteklosti vznemirja, jih pustiš tam, kjer so. Nenazadnje si jih preživela.

Razčlenjevanje, naj bo v reali ali virtuali, nima smisla. Ohrani zase, kar je tvoje.
[/quote]

Če ga osrečuje, sem vesela zanj. Zato sem napisala “prav je tako”. Vem in hvala za dobronameren nasvet. A nimam še miru. Valjda bo tudi to s časom prišlo.

kaj pa ti mene zdaj tu obtozujes neresnosti, neiskrenosti, jaz sem vedno iskrena, in iskreno izrazam custva mnenje, stojim za svojimi besedami to sem dolzna in odgovorna sebi in tudi enako okolici… z vsakim laganjem in pretvarjanjem gkede custev clivek skoduje ne samo drugim ampak tudi sebi, saj, ce kaze, ni iskren do sebe tudi ne.. zato se jaz takih igric nikoli nisem sla ne do sebe ne do drugih. custva in vse, vsa dejanja povezana z njimi jamljem zelo resno in se s tem nikoli nisem igrala.
[/quote]

To- iskrenost? In kako naj človwk potem še komu zaupa?!

Zanimive vaše dogodivščine. Sama jih nimam, ker se sploh nikoli ne noro zaljubim. Meni je lahko moški všeč in če je všečnost obojestranska, potem se tako vse odvija samo po sebi in mi ni treba nekih čudnih stvari početi, da bi me opazil ali vzljubil.
Da bi mi bil nekdo všeč in jaz njemu ne ali zame sploh ne bi vedel, to se mi ni pogosto zgodilo. Tiste nekajkrat kar se je, nisem počela ničesar, ker v kolikor zaznam, da ni interesa z nasprotne strani, tudi mene takoj mine.

V prvem rezredu sem sosolcu narisala srce, ga pobarvala in nrkaj notri napisala, se ne spomnim kaj. Potem je pa rekel, da me bo nagonil 😆😆😆. Se danes se nasmejim, ko se spomnim, pa ko slikco gledam, kako na kahlo je bil ostrizen, skorajda bolj puncki kot fantu podoben, tudi 😄. Naz pa zatreskana, da te kap.

Ko sem bila pa na zacetku faksa, sva pa s prijateljico tako gledali sredi kavarne, ce bosta kao njen in kao moj tip odzdravila, da sem se jaz v mizo na sredini prostora zaletela, ona pa vame 😁😁. Oh, neprecenljivi trenutki 🙃.

Pisala sem vsak dan maile po 10 strani. Vsak dan. Pa nisem bila zalubljena, samo nisem se mogla sprijazniti, da se z mano ne bo vec pogovarjal. Se je pa je s vsemi drugimi, ki jih to ni osrecevalo kot bi mene.

Srečen ded da se te znebo. če je dolgcajt v življenju in pisariš po strani dnevno napiši knjigo.

Srečen ded da se te znebo. če je dolgcajt v življenju in pisariš po strani dnevno napiši knjigo.
[/quote]
To je očitna provokacija..in ne ni bilo tako. Nameni so iskreni. Včasih niti cel roman ni dovolj, za povedati vse, kar človek čuti… eni smo tudi takšni. Jaz vedno pišem na dolgo in široko tudi na forumu, pa nekako še vedno ne skomuniciram svojega osnovnega sporočila, da bo prav razumljeno. Po drugi strani pa si mislim, kdor želi in hoče slišati, razumeti…ne potrebuje sploh besed. Tak, ki noče..pa če mu roman napišeš, bo vedno trmaril po svoje in te obtoževal, da si kriva. Da ne znaš komunicirati. En tak je že uničil zakon, a rabim še 1x skozi tako izkušnjo, kjer se pogovarjajo s teboj a te sploh ne poslušajo, slišijo, temveč samo čakajo, da replicirajo? Kako izgleda življenje v takem partnerstvu že vem…nikakvo. ko ga najbolj rabiš, mrkne, te ignorira, gre in ne govori s teboj… Vsi se bojimo biti ranjeni in prizadeti, a zapiranje vase uniči še tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da situacijo rešiš. Zato se 100x raje kregam, govorim in vztrajam, dokler ne razčistim, ne pa da grem v posteljo solzna in ne morem do jutra zaspati, ker tuhtam in mislim….


To je očitna provokacija..in ne ni bilo tako. Nameni so iskreni. Včasih niti cel roman ni dovolj, za povedati vse, kar človek čuti… eni smo tudi takšni. Jaz vedno pišem na dolgo in široko tudi na forumu, pa nekako še vedno ne skomuniciram svojega osnovnega sporočila, da bo prav razumljeno. Po drugi strani pa si mislim, kdor želi in hoče slišati, razumeti…ne potrebuje sploh besed. Tak, ki noče..pa če mu roman napišeš, bo vedno trmaril po svoje in te obtoževal, da si kriva. Da ne znaš komunicirati. En tak je že uničil zakon, a rabim še 1x skozi tako izkušnjo, kjer se pogovarjajo s teboj a te sploh ne poslušajo, slišijo, temveč samo čakajo, da replicirajo? Kako izgleda življenje v takem partnerstvu že vem…nikakvo. ko ga najbolj rabiš, mrkne, te ignorira, gre in ne govori s teboj… Vsi se bojimo biti ranjeni in prizadeti, a zapiranje vase uniči še tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da situacijo rešiš. Zato se 100x raje kregam, govorim in vztrajam, dokler ne razčistim, ne pa da grem v posteljo solzna in ne morem do jutra zaspati, ker tuhtam in mislim….
[/quote]

Daj spizdi s te teme ker jo kvaris.
Nora baba tok bi ti focn stisnala,da b se 2x pkol zasukala.
Odjebi dol pa nas pusti da se tema razvija. Ne pa tvoje gnilo nakladanje.

Tok sem bla zalublena da sem mu iz regrata spletla venec dolg za celo ograjo,
Taka vrata dvojna so bila.in jz sem mu to vse navesla . In v soli me je nadrl da je mogu pucat in je bil kregan.


To je očitna provokacija..in ne ni bilo tako. Nameni so iskreni. Včasih niti cel roman ni dovolj, za povedati vse, kar človek čuti… eni smo tudi takšni. Jaz vedno pišem na dolgo in široko tudi na forumu, pa nekako še vedno ne skomuniciram svojega osnovnega sporočila, da bo prav razumljeno. Po drugi strani pa si mislim, kdor želi in hoče slišati, razumeti…ne potrebuje sploh besed. Tak, ki noče..pa če mu roman napišeš, bo vedno trmaril po svoje in te obtoževal, da si kriva. Da ne znaš komunicirati. En tak je že uničil zakon, a rabim še 1x skozi tako izkušnjo, kjer se pogovarjajo s teboj a te sploh ne poslušajo, slišijo, temveč samo čakajo, da replicirajo? Kako izgleda življenje v takem partnerstvu že vem…nikakvo. ko ga najbolj rabiš, mrkne, te ignorira, gre in ne govori s teboj… Vsi se bojimo biti ranjeni in prizadeti, a zapiranje vase uniči še tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da situacijo rešiš. Zato se 100x raje kregam, govorim in vztrajam, dokler ne razčistim, ne pa da grem v posteljo solzna in ne morem do jutra zaspati, ker tuhtam in mislim….
[/quote]

Dej ti svojo temo odpri in tam furaj safer. Tu je že druga tema, ki si jo uničila.

New Report

Close