Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

Daj spizdi s te teme ker jo kvaris.
Nora baba tok bi ti focn stisnala,da b se 2x pkol zasukala.
Odjebi dol pa nas pusti da se tema razvija. Ne pa tvoje gnilo nakladanje.

Tok sem bla zalublena da sem mu iz regrata spletla venec dolg za celo ograjo,
Taka vrata dvojna so bila.in jz sem mu to vse navesla . In v soli me je nadrl da je mogu pucat in je bil kregan.
[/quote]

Moje “nakladanje” ima več zveze s to konkretno temo kot tvojih 1000 venčkov. A očitno potrebuješ nekoga, da sprazniš nakopičeno jezo in bes zaradi nezadovoljstva z lastnim življenjem. Srečni ljudje ne čutijo potrebe po napadanju drugih… in leti še ena prijava danes zaradi neprimernega obnašanja in sovražnega govora. Eden po eden, pa ali se bodo moderatorji kaj naučili od tega, ali naj forum kar zaprejo, ker ga niso sposobni hendlat po lastnih pravilih, s katerimi se vsi prisotni moramo strinjati.

Informacijska pooblaščenka je že 2 tedna nazaj rekla, da vas bo vzela pod drobnogled

Dej ti svojo temo odpri in tam furaj safer. Tu je že druga tema, ki si jo uničila.
[/quote]

Ne furam noben safer, podajam svoje mnenje. Lahko ti je všeč, lahko ne. Tvoj problem. Pravico pa imam pisati, kar želim..za to je forum. Sem vsaj dostojna in spoštljiva za razliko od ostalih, pa se v njih ne zaletavate

Ne furam noben safer, podajam svoje mnenje. Lahko ti je všeč, lahko ne. Tvoj problem. Pravico pa imam pisati, kar želim..za to je forum. Sem vsaj dostojna in spoštljiva za razliko od ostalih, pa se v njih ne zaletavate
[/quote]

Padej ne kvar teme no.
Ce si tok fajna pol nas pa spostuj. Odpri temo papostav vprasanje pa gremo tja si pisat.

Nisem vedel kaj in kako naj točno to naredim. In povem kolegu svojo namero, pa mi odvrne “bolje izpasti glup, nego iz aviona”. No pa sem imel dober moto in tako sem s šopkom vrtnic zdrvel k njej. Odprla je mama, itak ji ni bilo nič jasno a je vedela koliko je ura in h kateri izmed hčera sem namenjen :). Po mojem je imela moja simpatija mešane občutke pri tem obisku. Potem sva malce poklepetala, kjer mi je zaupala, da nisem pravi zanjo. Drugače pa sva imela vedno dober odnos (še sedaj poklepetava če se srečava) in to da bi bila skupaj sem čakal cca 5 let.

Padej ne kvar teme no.
Ce si tok fajna pol nas pa spostuj. Odpri temo papostav vprasanje pa gremo tja si pisat.
[/quote]

Nimam vprašanja za postaviti… ne vem zakaj moj komentar kogarkoli zmoti… a ne spada ravno to med “največja neumnost, ki ste jo kdaj naredili ko ste bili zaljubljeni ali nori na osebo”…? Meni se že zdi tako. Točno sem spada. Ne pod novo temo..

Nimam vprašanja za postaviti… ne vem zakaj moj komentar kogarkoli zmoti… a ne spada ravno to med “največja neumnost, ki ste jo kdaj naredili ko ste bili zaljubljeni ali nori na osebo”…? Meni se že zdi tako. Točno sem spada. Ne pod novo temo..
[/quote]
Jooj no, lajtngo maš pa res dolgo. Tema je namenjena smesnicam,ki smo jih poceli, jih pocnemo, ti jo pa bos cist zamorila s svojim filozofiranjem. Se ne bi oglasila, sam res si tezka, marsikaj ni pol cudnega okol tebe.

Zaenkrat tud meni zmaga tista s cascenjem kamna.
Sama sem se tri postaje dlje z vlakom vozila, da me je pol domov z motorjem peljal. Ce je prisel mim, drgac sem mogla cakat na naslednjo povezavo. Psst, ene dvakrat se mi je ratal peljat.


Jooj no, lajtngo maš pa res dolgo. Tema je namenjena smesnicam,ki smo jih poceli, jih pocnemo, ti jo pa bos cist zamorila s svojim filozofiranjem. Se ne bi oglasila, sam res si tezka, marsikaj ni pol cudnega okol tebe.

Zaenkrat tud meni zmaga tista s cascenjem kamna.
Sama sem se tri postaje dlje z vlakom vozila, da me je pol domov z motorjem peljal. Ce je prisel mim, drgac sem mogla cakat na naslednjo povezavo. Psst, ene dvakrat se mi je ratal peljat.
[/quote]

Ja verjetno da res, pa ne za to česar vi pravzaprav nočete razumeti, ampak ker vztrajam na tem forumu, kot da je edini. Morda sem res drugačna in enostavno samo sem ne spadam. 😊 se umikam iz teme, da ne smetim naprej

New Report

Close