Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neverjetno, kako Loterija Slovenije goljufa!!!

Neverjetno, kako Loterija Slovenije goljufa!!!

Danes je na lotu spet nekdo zadel 5+1!

Ampak pazte to! Zadetek 5+1 se je danes zgodil že tretjič zapored!!! In kaj vidimo! Prvi zadetek je bil ok. 28.000€, drugi zadetek 1909€, torej res za kozlat ničvredno! Ampak temu zadetku je danes spet sledil zadetek … in čudežno je ta zadetek vreden 2400€!!

Torej zdaj je Loterija kar naenkrat vsoto za 5+1 povečala za 500€ glede na prejšnjega, ki je bil vreden 1909, potem ko je še prejšnjič nekdo pobral visoko vsoto 28.000!

Zakaj je torej po prejšnjem zadetku 1909€ danes dobitek VIŠJI, če pa je nekdo prejšnjič zadel in bi sklad za 5+1 danes moral spet biti nizek???

Pizde hudičeve goljfive!!!

Pomoc si najdi

Odgovor na objavo uporabnika
Pizde goljfive!!!, 05.05.2024 ob 23:28

Danes je na lotu spet nekdo zadel 5+1!

Ampak pazte to! Zadetek 5+1 se je danes zgodil že tretjič zapored!!! In kaj vidimo! Prvi zadetek je bil ok. 28.000€, drugi zadetek 1909€, torej res za kozlat ničvredno! Ampak temu zadetku je danes spet sledil zadetek … in čudežno je ta zadetek vreden 2400€!!

Torej zdaj je Loterija kar naenkrat vsoto za 5+1 povečala za 500€ glede na prejšnjega, ki je bil vreden 1909, potem ko je še prejšnjič nekdo pobral visoko vsoto 28.000!

Zakaj je torej po prejšnjem zadetku 1909€ danes dobitek VIŠJI, če pa je nekdo prejšnjič zadel in bi sklad za 5+1 danes moral spet biti nizek???

Pizde hudičeve goljfive!!!

😂😂😂😂

Ce je manj ljudi igralo te stevilke, se dobitek porazdeli na manj ljudi, zato vsak od njih dobi nekaj vec.

Dobitki so glede koliko je vplačajo ljudje in koliko krogov je ter koliko jih zadene. Nič narobe ni. Pač tak sistem je. Sestica se začne od 400 tisoč do 5 miljonov je zaključek se mi zdi takrat ali kdo zmaga to vsoto ali se razdeli. V sredo je pa upam moja sestica se 2 dni.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 06.05.2024 ob 03:30

Dobitki so glede koliko je vplačajo ljudje in koliko krogov je ter koliko jih zadene. Nič narobe ni. Pač tak sistem je. Sestica se začne od 400 tisoč do 5 miljonov je zaključek se mi zdi takrat ali kdo zmaga to vsoto ali se razdeli. V sredo je pa upam moja sestica se 2 dni.

Dobitek 5+1 se je od prejšnjega dobitka povečal za 500€, a zraven se je zgodilo še nekaj: dobitek za 5 je zadelo kar 30 ljudi!!!!!!! Trideset!!!!! In dobitek 4+1 kar 45 ljudi!!!!!

Prejšnjič, ko je nekdo ubogi v Celju zadel 5+1 v vrednosti 1909 (pazite: to je “drugi najvišji možni dobitek” na slovenskem lotu!!! Za bruhat!!!), so na Loteriji očitno opazili, da so šli predaleč v svojem goljfivem gavnarstvu in so danes, ko je zapovrstjo spet nekdo zadel 5+1 (in torej ni bilo vmes nič časa, da bi se fond povečal!!), dobitek goljufivo zvišali za 500€! Goljufivo!!! Ne zato, ker bi bilo več vplačano!!!!

Ne hodim volit in ne igram iger na srečo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3828, 06.05.2024 ob 04:27

Ne hodim volit in ne igram iger na srečo.

In? Kaj si s tem hotelo povedat?

vprašaš lahko, briga te pa nič ne 😃

lahko kako dokažeš to kar trdiš. Ali samo v prazno serješ.

Odgovor na objavo uporabnika
Pizde goljfive!!!, 06.05.2024 ob 04:15

Dobitek 5+1 se je od prejšnjega dobitka povečal za 500€, a zraven se je zgodilo še nekaj: dobitek za 5 je zadelo kar 30 ljudi!!!!!!! Trideset!!!!! In dobitek 4+1 kar 45 ljudi!!!!!

Prejšnjič, ko je nekdo ubogi v Celju zadel 5+1 v vrednosti 1909 (pazite: to je “drugi najvišji možni dobitek” na slovenskem lotu!!! Za bruhat!!!), so na Loteriji očitno opazili, da so šli predaleč v svojem goljfivem gavnarstvu in so danes, ko je zapovrstjo spet nekdo zadel 5+1 (in torej ni bilo vmes nič časa, da bi se fond povečal!!), dobitek goljufivo zvišali za 500€! Goljufivo!!! Ne zato, ker bi bilo več vplačano!!!!

Zakaj pa ne bi bilo več vplačano? 5+1 ni stalni znesek, ampak odvisen od vplačil (in izplačil v prejšnjih krogih – ali so bili ali ne).

 

Vsako igro imaš napisano POROČILO igre včeraj je vplacalo 212000 tam približno in plus 86000 eurov. Pravijo da imajo čez 800000 igralcev, mogoče to število je ko je večja vsota. Ma podatek včeraj je vplacalo 212000 eurov deljeno 60 centov računaj jaz sem igral več kot 60 listkov ker sem prejšnjo kar sem zadel ponovno vplačal. Tokrat sem zadel 18 eurov.

Ja javi se jim za finančnika za šiht no brihta. Da ne boš doma na socialni bentil čez folk ki ima keš (zaslužen), pametoval kako nesrečni so in loto vplačeval 🙂

Luzer 🙂

Ja kaj cmo , 15 miljonov kombinacij je in včeraj je bilo 353000 kombinacija Loto vplačila. Jaz zadnjih 5 let zadel najvišja vsota 7890 funtov. 1997 leta pa 9 miljon lir, kar je bilo takrat za en dober avto. Pa že rajši igram kot pa kje drugje porabim denar. Sem pa v penziji. Se kaj?

se pravi da igraš loto vsaj že pol stoletja. Pa si kdaj potegnil črto in izračunal koliko si ti njim dal denarja.

Ne igram redno to je prvo in na slovenskem lotu nisem zadel kaj dosti. Je pa boljše dati na mesec za Loto , kot pa za določene zadeve. Povsod je denar in vse stane. Nekaj več nekaj manj. če računas da porabimo tam okoli 200 eurov na leto. Je še vedno majhna vsota kot petina ljudi v Sloveniji,ki kupujejo določeno zadevo ki se kmalu podraži.

Loterija Slovenije je nateg! Izogibajte se temu na daleč.

New Report

Close