Najdi forum

Splash Forum Arhiv Glasba, film in fotografija New Amsterdam in podobne serije – kje gledati?

New Amsterdam in podobne serije – kje gledati?

Začela sem gledati serijo New Amsterdam (TV SLO 1, torek). Potem pa sem se preselila v AT in tu preko neta ne gre. Ko je serija na sporedu, napiše, da ogled ni možen zaradi avtorskih pravic. Brskam po netu kje bi se dalo to videt pa nič ne najdem. POnekod ponujajo 30 dnevni brezplačni test gledanja njihove spletne strani, samo povsod moraš dati kreditno kartico.
Je možno to serijo kje brezplačno gledat?
Če ni možno, ve kdo za spletno stran, ki je zanesljiva in je varno uporabit kreditno kartico.

New amsterdam lahko gledaš vsak dan od ponedeljka do petka na fox life okrog 23h. Podobna oz še boljša(meni osebno) je bila specializant na istem programu, le da so ju sedaj zamenjali. Lp

Rabim nekaj, kar je možno gledat prek neta, v tujini.
Ne morem gledat slo. programov.
Lahko tudi za plačat, samo, da je varno napisat podatke kreditne.

Zakaj ti domaci ne dajo sifre za tv to go?
Lahko vse gledas na tablici/kompu.

Zakaj ti domaci ne dajo sifre za tv to go?
Lahko vse gledas na tablici/kompu.
[/quote]

??????
Pojma nimam o kaki šifri ? Tv to go? Pojma nimam kaj je to, verjetno kaka kabelska varianta TV?
Moji domači nimajo kabelske TV ali kaj podobnega. Samo satelitsko.

Če imaš možnost gledat za nazaj, si lahko skoraj vse ogledaš. Pri nas je bila 5., tam menda 11. No, skoraj vse. Sicer pa za sproti- mislim, da ponavljajo enkrat popoldan?

Še enkrat: mene zanima kako gledat zadevo preko neta v tujini, brez TV, brez kabelske TV.
Lahko angleška ali nemška varianta. Ni nujno slovensko.
To kar zgoraj pišete pa nima veze s to temo.

Tam, kjer si, vpašaj, kaj in kako se pri njih lahko gleda preko neta. Mi ne vemo, kje si in kako je tam s tem.

Tam, kjer si, vpašaj, kaj in kako se pri njih lahko gleda preko neta. Mi ne vemo, kje si in kako je tam s tem.
[/quote]

Mi v tujini gledamo tivo ali nekaj takega.

Mi v tujini gledamo tivo ali nekaj takega.
[/quote]

http://www.tvin.si/

Če imaš kakšnega prijatelja, ki ima Netflix ali Amazon Prime, ga vprašaj, če lahko gleda to serijo. Pri nas na Netflixu te serije ni možno gledati, če je account v tujini imaš več šanse. Za Amazon Prime ne vem, ker ga nihče od poznanih nima.

Netflix imam približno pol leta (ali več) in so far, brez problemov, mesečno mi trgajo iz kartice.

ti je najboljša rešitev, da si serijo zdownloadaš in jo potem pogledaš:)

Samo dobro bi bilo prej poznati zakone v državi, kjer si. Ker to downloadanje ni ravno čisto legalno…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close