Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nezaslišano!!Incest!!!!

Nezaslišano!!Incest!!!!

Naš petelin je pred mojimi očmi nabrisal svojo rodno kokljo!
Sramota za naš kurnik! :-)))
Sp

Ja kakršen gospodar takšen petelinček…ne saj se hecam, lepo jutro in se smejim, da se bom polulala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,kljub vsemu,svoje mame pa še res nisem nikoli in bi bilo le malo prehudo,se ti ne zdi?
Sp
Pa smej se Sonči,smej,ker to je vse zdravje!Si že kaj boljše volje?Ta post je bil prav zate,da se nasmejiš!
Sp

P.s.: Je bilo pa res!Pol ure nazaj.

No tisto kakaršen gospodar…je bilo mišljeno bolj tako, da si upa ni kaj…in da sem se hecala, sem mislila hudičevo resno!!!
Smejem pa se , saj ves zakaj, tvoj naslov me spominja na zgodil se je strasen zločin…

oprosti dragi moj, samo da pomislim…se smejim, pa kaj naj naredim???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

smejiš kot nor, če se omeni počen čespelj…no vidis, se že smejiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe, a se nikoli nisi videl, da macji mladic, ko malo zraste, navali na svojo mamo? Cist normalno pri zivalih.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ker si tisto predstavljam na tebi in Žverči,haaaaaaaaaaaaa,haaaaaaaaaaaa!
Ta je pa res svetska!
Sp

Dobrodošel spider, lepo jutro lep dan med nami ti želim, ja in narava je res čudna stvar, še bolj pa živali…ampak tega pa se jaz nisem vedela…pa sem mislila da ogromno vem…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ne boš počil od smeha….., boš potem kot midve, počen….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja saj sem,samo en par cm bolj nazaj od vajinih!:-)))
Sp

In zanimivo:če to počnemo ljudje,so potomci baje sami revčki,pri živalih pa so potomci lahko krasne živali!Le kje je bog zafrknil?
Sp
P.s: Dobro jutro Spider!

Pustiva to temo ker mi ni za tole jutro…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprejemam želje,tebi na ljubo!samo povej,ker sem res spet v fazi “up”(dokler ne dobim škafa gnoja na plešo)
YSp

Jo tale tvoj gor pa dol…na eno cmoko za dober, lep in zasanjan dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kakšno plešo, pa ne, da si se začel spodaj briti???

:-)))

Vprašaj Sončka,on baje vse vidi;-)
Sp

No zdaj si pa me…okej, ne seri si šarmanten moški, takšen taprav in kakšna pleša, jaz je ne vidim! Cmoka na….plešo sigurno ne, ker je ni…na lička!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da so moški, ki imajo plešo spredaj, boljši ljubimci?! Pravijo, no, da jih morajo ženske kar vstran tiščati…
Če pa jo imajo zadaj, no, o tem pa ne bi…. pa menda gre za plešo spredaj, ne?!
:-))

Je,je,moj Sonči,in to vsak dan bolj velika :-(((
Sp

Hm,ne vem?Kaj pa če je na sredini?
Sp

Lažeš ali pa te jaz gledam iz drugega zornega kota???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne bi o tem…:-)))))

Okrog laži smo menda že razčistili?
Sp

New Report

Close