Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Neznanje?! Punce, help pliz!

Neznanje?! Punce, help pliz!

Vidim, da se tukaj zelo spoznate na sex…:) Zato imam nekaj vprasanj:)
Imam 16 let in sem sexala sele 3x v zivljenju!!! S fantom sem hodila 2 meseca preden se je zgodilo… kar nekako obzalujem, ker mi ni bilo cisto nic prijetno, je BOLELO in to vsakic!!:( Nato sva se takoj razsla in sedaj imam obcutek, da sem frigidna in da mi ni vec pomoci:( Ker ne razumem pa, da ko se sama, mi pa pride vedno, lahko tudi ene 5x na dan in se veckrat, brez problema… pa niti ne rabim misliti na kaksne vroce scene ali kaj takega- to ze ni normalno, ali??
Pa kot berem veckrat tudi verjetno ni normalno to, da si jaz med samozadovoljevanjem nicesar ne vtikujem not, ampak se samo po scegiju… zato pa mi verjetno nikoli med sexom ne bo prislo, ane?:(
Please help, ker se ful sekiram zarad tega… Vcasih sem mislila, da sem normalna, zdej si ne upam vec imeti kaksnega fanta…:(((

Čissto normalna si. Zaradi bolečin, ki si jo imela ob začetku spolnosti, nisi bila tako sproščena.

Sedaj ko si sama si ne beliš glave kako boš ugodila moškemu, ampak res samo uživaš in tako doživiš tudi orgazme. Pri samozadovoljevanju pa vsak dela tisto kar mu najbolj paše, nekatere dražijo samo ščegetavček, nekatere delajo penetracijoa pet druge oboje. To ni v povezavi z doživetem orgazma potem z moškim.

Svetujem ti, da si ob spolnosti popolnoma sproščena in da res uživaš 😉

nič ni narobe s tabo!

tudi sama sem se določeno obdobje počutila tako, ko pa je pršu moški, ki me je znal posexati sem spremenila mnenje.

tudi mene je od začetka bolelo, vendar je to vse samo psiha-sprosti se in boš videla, da te ne bo bolelo več.

zelo sva si podobni…

tudi sama se zadovoljujem samo tako, da dražim ščegija in mi vedno pride…
za orgazem pri sexu pa poskrbim tako, da sem zgoraj in vedi, da je zelo lepo…

ko boš naslednjič sexala poskusi za to najti moškega, ki bo nežen, ki mu boš zaupala, samo tako boš lahko sproščena in ti bo lepo.

vso srečo…

lp 😉

*

Vsak začetek je težek in manj prijeten,a z vsakim sexom bo lepše,boljše in z izkušnjami bo tudi sex kvalitertnejši.

brez skrbi, prišlo ti bo, ko bodo čustva zrela…in ko boš zrela tudi ti…
drugače pa, med samozadovoljevanjem delaš tisto, kar ti paše – tebi!!!- in ne nekaj, kar “paše” ostalim…in verjemi, dodatki se ne uporabljajo vedno, redno, nujno – sploh ne, se mi zdi, da jih večina še vedno najpogosteje masturbira samo s prstkom…

uživaj še naprej, sama s sabo, tako boš bolje spoznala svoje telo in ko bo čas ti bo lažje tudi s fantom…

lp

tolažba..ja..ni kaj…….

kaj pša če bi deda zamenjala….za spremembo……

kaj misliš, ljubica..

leta letijo - iščem stevardeso

ejj, ne zajebavaj, ok…kaj se sploh vtikaš vame, če sem ti očitno zoprna…preskoč me, tako kot jaz tiste in tisto, kar mi ne paše…

kaj pa to pomeni…….zoprna?..ti meni………

saj se hecaš, kajne?..upam…..KER SE MOTIŠ!

ps..zakaj pa si tako huda…..kaj pa sem narobe rekel?

leta letijo - iščem stevardeso

Poglej, nekatere pri 16 sploh še nikoli niso imele spolnega odnosa, tako da brez skrbi.
Kako se samozadovoljuješ je čisto tvoja stvar in važno je, da paše tebi in da pri tem doživiš orgazem. Ne obremenjuj se s tem kako to delajo druge! Frigidna pa definitivno nisi, ker drugače predvidevam, da se niti ne bi samozadovoljevala. Daj si čas in se počasi prepusti tem užitkom. Bolj boš sproščena, lepše bo. Najlepše pa bo, ko boš to počela z ljubljeno osebo, ki ti bo poleg dobrega sexa dajala še vse druge svoje kvalitete.

če tak praviš pa naj bo :-))

moški, hehehe :-))) in ti prekleto verjamem, da se zdajle praskaš po glavi v stilu “kaj sem rekel narobe?”…

V bistvu je vse čist normalno! Samo fanta moraš imeti takega, da bo od njega kaj več kot 2x seks.

Ubožček te bodo pupike še našeškale…:-))

New Report

Close