Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nezvestoba

nezvestoba

kako grda beseda, kajne?…po drugi strani pa, kako veloki ožitka ti nudi!?..hihih

Pravzaprav nisem prepriča ali se moje vprašanje dotika seksa, al bolj ljubezni in partnerskih odnosov. Pa vseeno…
Zanima me, deklice zapeljive, kaj po vašem prištevate k nezvestobi. Misli, “rentgenske” poglede, poljube, spolne odnose…
In kako se človek počuti ali bi počutili, ko bi pravaral punco/fanta…
Ste se sposobni , recimo, da bi prišli v situacijo, da spoznate ,da partner v resnici ni tak angel, za kakršnega se izdaja.

ne bi blo slabo, da se soočite s tem..prihaja poletje in s tem priložnosti..hahah

lp

leta letijo - iščem stevardeso

Misli, “rentgenske” poglede, poljube, spolne odnose – vse to prištevam kot nezvestobo 🙂

Nevem jaz ga nebi prevarala, bi ga raje prej pustila, ker pač meni osebno se to ne zdi prav in nočem prizadet osebe na tak način…

Če bi pa zvedela, da bi me varal on – joj potem pa ne bi bilo vredu, bi se maščevala – že kako 🙂

Recimo bi kaj takega storila, če bi videla, da gre odos celi že dalj časa v ***** in adijo, da ni možnosti inbi res prišla neka prilika (dober tip) bi pa po vsej vrejtnosti..

********************************************* We all know that cats rule the world!

Priložnost zamujena………….ne vrne se nobena!
…………….Baje. Ne vem.

Vprašal se bi koliko sem jaz kriv,da me je prevarala oz.zakaj je to storila.

Hmmm, jaz se frejtno ne bi vprašala kaj sem jaz zato kriva, ker mi skoz zatrujej,da ima z mano najboljši sex do sedaj..

Lahko je kaj z drugega področja privedlo ali kaj nevem…

Ampak dfinitivno se ne bi s tem obremenjevcala, ker če sem mu tako malo pomenila, da bi to nardil ni vreden moje sekirancije..

********************************************* We all know that cats rule the world!

vsi kdaj pa kdaj pomislimo kaj takega, kar partnerju ne bi bilo všeč, ampak misli in pogledi niso varanje! varanje je, ko imaš z nekom drugim telesne stike (poljubljanje itd)… čisto preprosto. in ne razumem, zakaj bi to bil kakršen koli užitek, če varaš?!?!?!?!!?!! res glupo in naravnost primitivno…. če ti ni do človeka, ga pusti, pa potem bodi z drugim…. lol

Kako je z varanjem?
“Cerkveni” pravijo o tem nekako takole:
“Odpusti mi, ker sem grešil v MISLIH, BESEDAH IN DEJANJIH…”

In iz tega bi se dalo sklepat, da je greh vse to:
* sanjarjenje, razmišljanje, gledanje in želja po grehu
* naslednja stopnja je govorjenje o grehu (presneto, mi s tega foruma smo ziher že zdaj poslani v pekel!!!)
* in nenazadnje še prakticiranje greha – prav tako nedopustno.

Te cerkvene definicije torej težijo k prohibiciji.
Kako si pa vsak sam predstavlja greh, je pa v njegovi presoji…

kako pa si prišla tukaj do nekih cerkvenih zapovedi? meni je vse tole kar je cerkveno, prav bedno. vera in cerkev itak obstajata samo zato, ker nekateri ljudje niso sposobni sami presojati, se odločati in stati za svojim lastnim mnenjem in rabijo, da jim pridiga nekdo drug. pravzaprav sem nekje prebrala, da je vera za šibke, ki se ne znajo sprijazniti z realnostjo in misliti s svojo glavo…. ok, malo sem zašla… ali pa tudi niti ne… vsak se sam odloči kako živi in kako daleč si dovoli. tukaj igrata vzgoja in karakter (občutek vesti) veliko vlogo. če je nekdo flegma in se mu je*e…se ne sikira za varanje itd. takšni so slabiči zame, ker sem pač drugačna in mi take zadeve res ne predstavljajo nekega užitka – ravno kontra. nekdo pa razmišlja drugače…

Kako se človek počuti? Slabo… Ko prideš domov, si kljub vsej ljubezni umazan, strahoma pogledaš v oči, ali partner kaj sluti… Res je…varanje je grdo…vendar to tega prihaja… Boljše je prej razčistit, se ločit…

Jaz sem prevarala…ker že prej ni bilo tisto tapravo…ker me je do mojega ljubega potegnilo kot magnet…ker se je iskrilo…ker se temu ni bilo moč upreti… To niso lahke zadeve…Morda, če kdo to lahko jemlje samo kot bežno avanturo…ampak če so zadaj čustva… Mene so skor pokopala…po dogovoru sem z možem naprej…samo kot sostanovalka…in sem na nek način sama…

Ravno iz tega razloga je bil dodan moja zadnji stavek!

Kje sem našla te cerkvene zapovedi?
Baje je po zadnjem popisu velikanska večina Slovencev rimokatoliške vere. In če je tako, potem velikanska večina razmišlja tako. (No, vsaj MORALI BI!!!!)
In ker jaz ne razmišljam tako, pač nisem katoličanka, ampak ateistka.

No, pa ni to edino, zaradi česar nisem katoličanka, da me ne bo zdaj kdo za besede lovil!!!!

Ah, pa pusti te popise, po popisu sem jaz tudi katoličanka, ker sem bila krščena, druga pa nič. ampak se nisem sama krstila in tudi ne hodim v cerkev. sem ateistka kot ti… ravno zato sprašujem. in verjemi, da malokdo tako razmišlja. skoraj nihče po moje…

New Report

Close