Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NGEN zaposlitev

NGEN zaposlitev

Zdravo.

 

Je morda kdo zaposlen ali pozna koga, ki dela v NGEN v Žirovnici?

Kakšne izkušnje dobrodošle.

 

Hvala.

 

Polonca

poznamo veliko delavcev, ki so bili zaposleni… in sedaj niso več….probaj….pa se čez 14 dni ponovno tukaj oglasi, ter sporoči, če je še vedno tako kot je bilo.

p.s. če imaš redno službo…keep it

Se vedno delam v podjetju, nadur se ne placuje, veliko jih isce druge sluzbe in tudi jaz, ne priporocam, slabe place in same obljube

Veliko obljub, veliko pritiskov, delajo se nadure, bolniške ne pridejo v poštev, mlade mamice naj na nego pozabijo.

Kot vem plače so zelo dobre

O nas se piše samo dobro!

Joj, žal mi je, da berem to. Prepričana sem bila, da je podjetje dobro …

Ja, nič, potem se pa ne bom prijavljala na njihove razpise, čeprav samo čakam, da bo kaj primernega pri njih.

Imam znanko, ki je bila na razogovoru pri njih, je sicer povedala, da so ji razlagali o dobrem vzdušju v podjetju, načeloma da ni nadur, le izjemoma. O plači sicer niso želeli govoriti.

 

Vsem, ki si želite izhoda, želim, da se vam čim prej pokaže nova priložnost.

 

 

Daleč od tega,da bi bilo v podjetju dobro vzdušje, čeprav se s tem vedno hvalijo na razgovorih,po dveh tednih pa ljudje ugotovijo kam so prišli,zato je menjava kadra nadpovprečno hitra..mobing na dnevni bazi, prevoz po 0,11 eur/km, izhodov za malico izven stavbe ni, delati je treba tudi na bolniški.. zapravlja se na veliko,na zaposlenih se špara.

minimalec in stalen mobing za normo, to je sedaj povsod isti drek in nedovoljeno snemanje

Je tako na vseh oddelkih ali samo določenih?

Polonca, zaposli se pa potem javi kako je:-)

Polonca, če se zaposliš za monterja pol ti bo najbrž ok,ker so stalno na terenu in imajo svojo svobodo..(no če odšteješ neplačane nadure,delo v mrazu, vročini..)…kdor je v pisarni pa je*e ježa 🤯

Jah, za pisarno sem mislila …

 

Mirko, ne vem, če me prepričaš. 😀

Če si pripravljena marsikaj požret in vsak dan poslušat nebuloze,v zameno,da boš sedela v fensi pisarni (ko to niti ni),pol probej..drugač pa ne priporočam 😱

Ma, sem ravnokar zapustila eno tako službo in ne vem, če bi ponavljala isto lekcijo …

New Report

Close