Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni nobenga živga?

Ni nobenga živga?

Tle gor?

..ja, vsi so nekam pobegnili… Jaz bom tudi kmalu, ker grem Ivano kopat in počasi pripravit za ajat! Potem pa je računalnik moj; sin je šel mesto, tako, da bom nocoj jaz kraljevala tu gor! ha ha

Jst se počasi odpravljam na TAI BO…….bomo malo skakali :)))

Se javim kaj kasneje!
Lep večer! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

fajn se naskači! pa ne na kakega trenerja, ha ha

Jaz pa še urco v službi, potem pa domov, malega spat dat, pa gledat TV.
A ni danes na POP-u Twister?

Kje so tisti petki, ko smo komaj čakali, da bo “petek dan za metek”?!?

ha ha! Bo metek , ja; samo malo bolj pozno!…

Ti si še v službi? Kje te delaš?

Na radiu. Metka ne bo, vsaj tistega, na katerega misliš ti, ne…morda pa kakšen pirček.

Na zdravje!

Bohlonej.

babnce 🙂 čvekice, jaz pa sem blagovolila dobiti 10 minut miru, ker je risanka :)))
nekaj me v grlu praska, upam, da ne bom spet fasala prehlada, zadnje čase se mi zdi da samo smrkam 🙁

T

Kakšn šnopček za preventivo, da ubiješ bakterije in viruse. Al pa kuhano vino.

ja, pa da me nesejo v posteljo direkt 🙂 bo mož spet rekel, da ni nobene koristi od mene :)))))
T.

Boš kot princeska, ko te bo nesel na rokah…mojemu bi križ presekalo, če bi se lotil takšnega podviga:-))

a misliš, da mojemu ne? Sicer hodi na fitnes, ampak s kilažo (ki je vse večja) zabavno poskrbim, da mi ni zlahka kos :))))))) me ma zmeri več 🙂
T.

Pol bi lahko mel fitnes kar doma, ko bi tebe prenašal gor in dol. Kar se kilaže tiče, pa hvala enako. Vsak dan več.

Evo, konc risanke, nikogar ni več.

Moja dva Kekca na kaseti gledata, tko da mam se mal casa :-)))

ne, ne, sem še tuki!!!!
Ja, konec risanke in pomirjujoč pogled mojega sina – mami, sem malo utrujen, se grem uleč, pa bi rad pe kaj gledal. Glede na to, da je danes prvič prišel do risanke v celem tednu, naj mu bo, ane?

Me čaka sicer posoda, ampak, ker se ravno ne dere iz umivalnika – je še ne grem pomit .)))
pa ti – konec šihta?

T.

Jst? Še 10 minut, pol pa domov. Posoda? Naj čaka. Jaz jo včasih doooooolgo doooooooolog gledam, pa spet partnerja dooooooolgo dooooolgo, pol se pa kar nekako pomije, ta naša čudežna posoda:-))

eno vprašanje punce, da ne bomo kar tjavednadbrezveze 🙂
danes sem srečala eno znanko iz študentskih let, ki še nima otrok itd. z malim sva bila v trgovini in jaz še ne 30 letna imam pač 5 letnega mulčka. Pa me una pogleda in pravi – materm si pa zgodaj začela … pa se mi sploh ne zdi. A se vam zdi, da je sploh kak idealen čas za biti mati, starost, ko je nekaj lažje? Mislim, da ne, morda sem samo kot 24letnica manj komplicirala kot bi 10 let kasneje. ali pa ne, kaj pa vem …
T

aja, vi mate čudežno posodo? Moj mž pa misli, da me čudežne štumfe . jih pusti na kavču, pol pa so zjutraj čudežno v košari za perilo 🙂

Tvojega samo križ…mojega bi celega zvilo…

Naši že dolgo niso več čudežni. Ostanejo tam, kjer padejo z nog. Me ne motijo več, ko mu jih zmanjka, jih gre pobirat. Je pa res, da je ta prostor za posteljo na njegovi strani, tako da tam pa res ne šarim vsak dan, torej mi ne grejo več na živce.

Meni se tudi zdi, da je bolje otroke imeti mlad, Tinkara. Sama sem imela vse tri do svojega 27 leta. Seveda pa tu ni nobenega pravila, najbrž je vse odvisno od posamezne mame.

New Report

Close